30.6.2022 | Svátek má Šárka


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Neobhajuji amnestii, hádám se o ni…

Stejně jako se hádám nebo bych se hádal o spoustu dalších věcí, včetně tzv. sametové revoluce samotné. Opravdu zajímavé by bylo objektivní zjištění toho, jak nyní, po skoro čtvrtstoletí, lidé ten "převrat" hodnotí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vaňura 2.3.2013 9:50

Prokazování příjmů po listopadu, to tedy byla blbost

na druhou. Tím bychom se přihlásili ke zlodějské politice komunistů, kteří, kromě svých agentů, obírali všechny o všechno.

Mimochodem, v době, kdy dal Roman PORGu těch sto milionů to gymnázium dávno fungovalo a jeho absolventi patřili k nejlepším v republice.

Je to tak, že je jednak pro ty, kteří si ho mohou ZAPLATIT a nejsou úplně blbí ALE dostane se tam i syn Vámi zmiňovaného traktoristy, pokud prokáže při přijímačkách mimořádný talent. A studium syna toho traktoristy hradí právě sponzoři!

Co říkáte tomu, že sociálně demokratičtí ministři Gross a Buzková dali své děti na soukromé školy, kde se platilo cca 100000 Kč ročně?

P. Vaňura 2.3.2013 9:42

Myslím, že je zcela JISTÉ, že se politici, orgány

činné v trestním řízení a SOUDCI muchlovali se zločinci. Samozřejmě, že ne všichni, ale hodně z nich. Ale přesto považuji tu amnestii za blbost. Ne proto, že by se snad ty až 17 let trvající kauzy bez ní nějakým zázrakem najednou vyřešily, ale opravdu si pár darebáků oddechlo. Co na tom, že se nejedná o velké ryby, ale řekněme ryby střední velkosti. Dá se tak odvést pozornost od daleko VĚTŠÍCH tunelů.

Mimochodem, byli to soudci, kteří posvěcovali řádění exekutorů, bez nich by možné NEBYLO.

P. Khail 2.3.2013 9:35

Re: Haha

S těmi špinavými penězi to řekl jinak.

P. Khail 2.3.2013 9:34

Podle

p. Hermánka je vlastně vše v pořádku, alespoň tak chápu jeho článek. Netuneluje se a nekrade, lidé jsou prostě jen závistiví.

K. Kužel 2.3.2013 8:45

Kdo bude hlídat hlídače?

No to je přece jednoduché: lidé čestní, spravedliví a neúplatní. A kde je vzít? Ještě jednodušší: Zajděte do slušněji vyzdobeného kostela a uvidíte jich tam spousty: poletují po klenbě, posedají na obláčcích a troubí na nebeské trubky.

Tak takoví lidé by měli být v justici, ale i jako regulátoři, zákonodárci, policisté a na podobně zodpovědných místech.

Správná personální politika vše vyřeší! :-)))

V. Němec 2.3.2013 7:16

Závist

Závis umožnila převzetí moci jak komunistům tak nacistům a obávám se že ji umožní převzít novým diktátorům ať si budou říkat jakoli

J. Veselý 2.3.2013 5:27

Haha

Od začátku se hlásil ke zločinu, když po  listopadu na volání o prokazování příjmů a opatření proti praní špinavých peněz řekl že on nezná špinavé peníze. po celou dobu byl u moci a měl k nim přístup. jako příklad sto milionů na gympl jeho synka, to byla silná káva a kdyby chtěl založit tuto školu syn traktoristy myslíte že by stejný peníz dostal??

L. Krajicek 2.3.2013 2:10

Je autor mimóza nebo jen trochu popleta?

"A najednou se jeden sportovec splete, vleze do místnosti dámského kroužku, rozsvítí světlo a zjistí, že se tam pár dam muchluje s mladými vypracovanými gymnasty. A ten člověk, který nenadále rozsvítil, je prezident Klaus."

Kdo tady před třiadvaceti lety zhasnul? Kdo byl zakladatelem filosofie útěku před právníky? Kdo byl vlastně zakladatelem klubů, v kterých gymnasistky šukají s těmi, co se "vypracovali", jinak se jim také říká "úspěšní". Stále však jakési světýlko zůstalo svítit a to opravdu, mmm,  ale opravdu, mmm, není dobré. Amnestií toto světýlko pěkně rozšlápnul a těžko někdo dá další světýlko dohromady. Je tolik věcí z dnešní doby, které lezou na světlo, že na staré věci prostě není čas a nakonec už ani společenská objednávka.

Vždyť ruku na srdce, koho dnes například zajímá nějakých dva tisíce okradených v H-systému, když je zde celospolečenský supertunel v solárech, kde se jedná o číslo, které má o tři nuly víc. A na rozdíl od okradených jedinců, kteří se nechali okrást z vlastního rozhodnutí, je dnes okrádán úplně každý.

Utekli nám už příliš daleko. A soudce Berka nebo soudce Havlín určitě nejsou ti právníci, kteří by pomáhali s doháněním.