18.11.2019 | Svátek má RomanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Nanebevstoupení teroristyVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 4, poslední: 26.8.2010 14:57, přehled diskusí

No to snad ne!!!:
Autor: J. Veselý Datum: 25.8.2010 6:50

To je opravdu k neuvěření kolik lidí tu exhibuje aby se přihřáli na těchto lidech. Hrdina je ten kdo tu zůstal a bojoval a ne ten kdo sbalil peníze z loupeže a utekl. Bojuje ten, kdo má proti sobě bojeschopného nepřítele ale ne ten, kdo podřeže bezmocného. Tohle přesně dělali  nacisté a po nich komunisté.

Re: No to snad ne!!!:
Autor: V. Pavel Datum: 25.8.2010 7:26

Veselý Žvaníte! Hrdinové byli v obou "táborech". Mezi emigrací i mezi setrvalými.

Re: No to snad ne!!!:
Autor: V. Kain Datum: 25.8.2010 8:29

Tak nám vyjmenujte ty hrdiny co zůstali a bojovali s tou komunistickou hydrou a potom nám napište kolik bylo těch co by vás udali za pouhé lízátko.Vy mezi ty co bojovali proti komunistům jakkoli nepatříte, tak si je neberte do svých bolševických úst.Ti kteří se postavili a ne se zbraní,tak skončili na dlouhá léta v kriminálech a pracovních lágrech.

Re: No to snad ne!!!:
Autor: J. Schwarz Datum: 25.8.2010 10:00

Vy o někom , kdo "zůstal a bojoval" víte? Já znám samé takové, kdo zůstali a lezli do ... z nejrůznějších důvodů - hlavně "kvůli dětem". A když "kvůli dětem" přivedli republiku k bankrotu, teď najednou po těch dětech chtějí zajistit "spokojené stáří" ať to stojí co to stojí. Ti "hrdinové co zůstali"  byli prostě pohodlní a na nějaké děti kašlali. Děti byly tak dobrou výmluvou pro bezcharakterní chování. A heslo "nejsme jako oni" bylo podvodem od samého začátku. Morální velikán Havel prodal Lucernu Chemapolu exestébáka Junka /nejsme jako oni/ za velice nadsazenou cenu, ten si na koupi vypůjčil od bank ve vlastnictví státu, zkrachoval a všechno sametově zatáhl imbecil daňový poplatník. Ale pan Havel je stále arbitrem morálky a nikdo mu to nemá za zlé. Vždyť to byl taky parádní tunel na veřejné peníze!