12.5.2024 | Svátek má Pankrác


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: „Média lžou“

Kolikrát jsem už tuto větu slyšel! Bohužel, v poslední době ji slýchám ještě častěji než dříve. Souvisí to jednak se stále rozšířenější vírou v různé konspirační teorie a rovněž s úspěšným tažením ruské propagandy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 29.12.2014 12:56

No, mentální stav těch agentur se

v čase mění, není stálý.. Vždy je poplatný zájmům toho, kdo je financuje..

Do Sametu byl pro mě Západ, hlavně Amerika, vzorem demokracie, objektivity, férovosti, možností..

Bejvávalo..

A jen přidám pro přesné hodnocení mého názoru - nikdy jsem nebyla v žádné soc. orbanizaci, protože naše rodina komunisty bytostně nesnášela. Podepsala jsem CH 77. Jsem pravičák tělem i duší..

I. Teren 29.12.2014 16:45

Fikce

Pred par rokmi sef americkej TV spolocnosti priznal, ze americke "spravy" su len len pre zabavu a so skutocnostou nemaju nic spolocneho. Pochopit Ameriku, znamena pochopit, ze zivot sa tu riadi businessom. Od obycajnych vztavov medzi ludmi az po geopolitiku. American po tazkom dni pride domov a chce byt zabavany, a media su v businesse predavania reklamy. Odohnat ich zakaznika od TV tvrdou realitou sveta, znamena stratit business.

Po "revolucii" zrejme vsetko americke bolo to najlepsie. Ludia strednej Europy nie su hlupacii a tento druh "zpravodajstva" je skutocne B.S.

J. Kanioková 30.12.2014 0:04

Velký souhlas..

Po Sametu to bylo mé největší zklamání, časem, samozřejmě. Nebylo to hned. Tendenčnost a v určitých situacích až prachsprostá manipulace, propaganda.

Víte, lidovky jsem si kupovala už před sametem, 35,- kč/ks. A samozřejmě Hlas Ameriky a SE celé roky, to prostě byla má jedna z nejzákladnějších potřeb.

O to je mé zklamání větší, když člověk vidí, co mediokracie dokáže..