27.5.2022 | Svátek má Valdemar


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ClownVadim 17.4.2009 14:28

Re: komentář k článku

Taky jsem z Děčína.Je sice fakt,že Vietnamci pod okny neřvou a nepřepadají děti,ale za to zvládnou jiný věci.Například se neobtěžují požadovat občanku,když si u nich 14letý fakan kupuje flašku vodky.Drtivá většina nametených harantů,kteří se potácejí na nábřeží pod zámkem,má chlast od nich.V Boleticích si Vietnamci zařídili herny a vůbec je nezajímá,kolik let je těm malejm Cikánům co tam hrajou.A odkud na to berou je jim už úplně svátek.Takže,až bude příště pod oknem hulákat nějakej nalitej Cikán ve věku cca.14-16 let,tak by bylo záhodno si uvědomit,že ho pomohl opít právě ten pracovitej Vietnamec.:-/

stoun 15.4.2009 23:57

Re: komentář k článku

Skoro moudře synku mluvíš, ale stejně jsi jak tavič a jeho babička. Tavič taví železo a babička ta ví prd...

Nový 15.4.2009 22:57

"moc se zatím nepopasovali s českou legislativou" !?

Já  bych spíš  řekl, že  s  českou legislativou  perfektně  vyje..vají!

K autorovu litování se  nepřidám.  Komunistické  dobytí  Jižního  Vietnamu a s ním spojené vyhnání  Američanů  způsobilo   dllouhodobé  zaostávání celézemě.  Kdyby tam Američané  zůstali, tak  by  se  dnes  měli  jako  Korejci.  Tedy  ti  jižní, kteří upí pod  Americkou  okupací.

Jediné v  čem souhlasím s  autorem, že  Češi  jsou dnes  pěkně líní a  rozmazlení. Dojedeme  na to.

LadaHaksna 15.4.2009 22:44

.. a sex s každým bez zábran ..

Budíš 15.4.2009 21:59

Re: vietnamci a zakony

Je vidět ,že jste ekonom.Nevím co jsou slinty.

Rudolph 15.4.2009 20:29

Re: Ještě něco

Vyřizování účtů je věc jiných lidí, než nesou jejich kulturu. Oni jsou velikej národ, ergo, mají hodně grázlů.

Rudolph 15.4.2009 20:16

Re: lidi fakt jsme tak blbí

Ale já bych se nechtěl narodit jako Cikán. Ono to nebude tak supeer.

Voříšek 15.4.2009 20:15

Re: Ještě něco

Když občas vyjde najevo, jak krutě si dokážou vyřizovat účty uvnitř své komunity, taky z nich nemusím být zrovna nadšený. Nehážu je do jednoho pytle.

stenly 15.4.2009 20:12

lidi fakt jsme tak blbí

>-Vtak hele lidi fakt jak mužete  srovnat asiata klidného srandovniho makajicího sedm dnu v týdnu dvacet hodin denně, a tupou kupu černého hnoje nic nedělajicího zloděje řvoucí tlamu smrdicí na kilometry, ho va da , které seru do rohu v nemocnici viz prostějov, zničí na co příjdou, viz chánov janov matiční ulice,a podobné gheta jo sypat z okem smetí a jiny bor del, prodat rozebrat odmontovat, ja jsem cigan vyučený invalidní duchodce, a jsem diskriminovaný jsem nechtěl krást ale drogy jsou drahe a ty automaty taky furt nic, a pry mam příjt na uřad práce, už jsem tam byl loni co furt chcou, a penize nic moc lidi ty hnědočechy musíme,vyprat, a ten poloblb kocáb jede do ustí jim zahratho va do tupé

Rudolph 15.4.2009 19:47

Ještě něco

Ještě něco: já vím, že je to zbytečné, ale trochu perel bych tady přece jen pohodil: Víte fakticky o Vietnamcích něco? Například, že nás považují za strašné hulváty a musí se naše manýry učit? Mají dost složitou etiketu a "být slušný" je pro ně na prvním místě. Z jejich úhlu pohledu jsme brutální balíci (prosím pěkně, nebijte mě, já vím, že je to relativní a vím proč, studoval jsem to, jen tady nadhazuju, co třeba není obecně známo!)

Rudolph 15.4.2009 19:33

Re: Kdyby se Evropa hromadně postavila na stranu Hitlera...

Díky, Schumi.

Rudolph 15.4.2009 19:31

Re: emigranti

Drahé magi. Protože jsi přišlo z Novinek, nemůžeš vědět, že já jsem místní už drahně let. Přeji příjemný pobyt :)

Zed 15.4.2009 18:41

komentář k článku

Mno, já to vidím asi tak. Že neplatí daně, DPH, pašují, pěstují trávu atd - nevím. Osobně bych taky daně neplatil, ale holt mám smůlu. Není to ale vina státu, že daně od nich nevybere, policie či celní správy, že je neschopná či zkorumpovaná...?

Bydlím v Děčíně, kde je cikánů jako kvítí na jarní louce a Vietnamců taky nemálo. Ještě nikdy mi neřval ožralý Vietnamec pod oknem, neokradl dceru cestou ze školy a to nemluvím o tom, že na ně nepřispívám ze svých daní.

Mně osobně Vietnamci nevadí, jsou to slušní a pracovití lidé, jejich zboží nekupuji, je to šmejd, ale nikdo není nucen to kupovat, že.

Za pár let to bude elita tohoto národa, jejich děti se skvěle učí, jsou nesmírně motivovány domova od rodičů, kterým se vysmíváme za jejich češtinu.

P.S článek je nesmysl, svádět recesi na nutnost páchání trestného činu - hloupé. Zde jen o peníze, velké peníze.

Schumacher 15.4.2009 17:45

Kdyby se Evropa hromadně postavila na stranu Hitlera...

Jistěže. Příčinou proč se tak nestalo, třeba hledat na straně Hitlera a jeho parteigenosse, v jejich nepřijatelné ideologii, která byla příčinou vzestupu i pádu. Kdyby se Německo chovalo jen jako klasický imperialistický stát, nebyl by to problém. Dal by se strávit i umírněný nacionalismus. Ale ne genocida, jaká v Evropě neměla obdobu. V mnohém lze souhlasit s Goebbelsovými projevy obsahujícími vizi Evropy národů sjednocené proti bolševismu. Jenže to bylo v době, kdy Říši teklo do bot šlapajících v krvi druhých národů a kdy pece v Osvětimi a dalších továrnách na smrt hořely naplno. Bolševická vláda  nechala žít toho kdo se choval "správně".  V případě nacistické vlády stačilo jen "špatně" se narodit a neměli jste šanci přežít.

Paul Sulc 15.4.2009 16:50

Re: vietnamci a zakony

ostatne, kdyz Vietnamci prodavaji ausus, proc se k nim Cesi hrnou a kupuji??Muzou prece do kamenneho obchodu.

redbiter 15.4.2009 16:29

Re: Patří ti to, blbe . . .

R^!!

dan 15.4.2009 16:22

Vytrhli nám trn z paty ?

Bydlím v Krči a trn mě pěkně píchá do ..... Nic proti nim, ale je jich tady hodně. Nepopasovali se s legislativou je eufemismus pro  neplacení daní? Běžte se podívat do Libuše na jejich  vily !!  Ale jistě s jiným etnikem by mohlo být hůř.

Ekonom 15.4.2009 16:20

Re: vietnamci a zakony

Budíš tvé slinty jsou relativní. Měl by sis uvědomit, že lidé tráví 1/3 dne v práci, že potřebují jíst, pít, vylučovat a někteří i kouřit. Nejdůležitější na pracovním procesu je organizace práce. Pokud je práce zorganizovaná tak, že člověk nemá čas na kouření, pak kouřit nebude. Na druhé straně jakou PP vyprodujkuje ředitel banky, že musí mít na výplatě statisícový plat? Odírá ty, kteří spoří...

RomanL 15.4.2009 16:14

Re: Kdyby se ve válce hromadně postavili na stranu Američanů proti komunistům,

A u nás by bylo nejmíň 60% občanů spokojených. Časem i 100%.

Budíš 15.4.2009 15:53

Re: vietnamci a zakony

Náš dělník stále dělá hodiny a neuvědomuje si, že za tu hodinu musí něco vyprodukovat. Proč by si v pracovní době příkladně nezakouřil a když vykouří v prac, době 12 kousků X 10 minut jsou 2 hodiny.Vážení, tak to se děje už jen v ČESKU.Zaměstnanec si musí uvědomit, že zaměstnavatel je živitel jeho rodiny a může mu dát výplatu když něco vyprodukuje a vyprodukovat musí mnohem více než přijme, aby mohl zaměstnavatel živit jeho rodinu  i za rok atd.Různé organizace jako ROH vymýšlí kraviny, které vlastně dělníkům škodí.Ne všichni si váží práce a politici je podporují. Platilo a platit musí " kdo nepracuje ať nejí " a každý může mít jen tolik o kolik se vlastním přičiněním zaslouží.Kdo se nečiní, může být chudý a proč by neměl být.Různá sociální solidarita je podvod, který nejvíce škodí právě těm příjemcům soc. dávek, ale ti si to uvědomí, když je už pozdě nebo si to neuvědomí nikdy a soc .dávky zneužívají třeba 15 let.Hrůza, co jsme ve státě zavedli. Kdo to zavedl každý ví.

Lída 15.4.2009 15:31

Re: Ten kdo uráží Vietnamce

No jo, když on si nikdo třeba oblečení, které by šili dobře zaplacení dělníci v Evropě, nekoupí, každý chce to laciné vyrobené za pár šupů v Asii.

Budíš 15.4.2009 15:28

Re: Ten kdo uráží Vietnamce

Ano, našim lidem se nevyplatí pracovat. Hrůza ,děs,děkujeme páni politici.Politici odejděte, hůře to nejde.

MLOK 15.4.2009 15:17

Re: Chudáci Vietnamci!

či NESMÍM bavit? Já jsem pouze porovnal (bez dalších souvislostí) svůj pohled na Vietnamce (ale platí to i o Číňanech a pod.), kteří se živí prací a nejsou na obtíž majoritní většině se skupinou parazitujících "nepřizpůsobivých". Slovo CIKÁN/ROM jste použila Vy - ne já;-D;-D;-D.

MLOK 15.4.2009 15:11

Re: Chudáci Vietnamci!

Až se budeme bavit.....   Vy tu dulcibelko striktně určujete o čem se SMÍM,

soul 15.4.2009 15:08

Re: Kdyby se ve válce hromadně postavili na stranu Američanů proti komunistům,

Kdyby se Evropa hromadně postavila na stranu Hitlera, mohli jsme mít všichni práci a maso třikrát denně, nebylo by globální hospodářské krize a zbrojovky by si vydělávaly nejvíc ze všech průmyslových odvětví...

Historik 15.4.2009 14:48

LŽETE A TO TAK, ŽE HODNĚ

Úplně stačilo aby v roce tuším 1975, když severní Vietnam porušil mírovou dohodu a vrhl proti jižnímu Vietnamu skoro celou svou armádu (14 divizí ze 16) nasadit opět americké letectvo. Klasickou pozemní ofenzivu dokáže USAF zastavit, to ukázalo v Koreji (za předpokladu, že vlastní pozemní armáda je alespoň trochu schopná a to jihovietnamská armáda byla).

Historik 15.4.2009 14:38

Re: Jihovýchod Asie

Za svoje, ne za Vaše...

Historik 15.4.2009 14:34

Kdyby se ve válce hromadně postavili na stranu Američanů proti komunistům,

mohli se mít dobře doma a třeba by dle vzoru Jikorejců u nás zakládali automobilky...

rdu 15.4.2009 14:24

Re: Organizovaný zločin.

...hloupou domněnkou, že u nás MUSÍ být životní náklady vyšší než v Číně.

dulcibelka 15.4.2009 14:07

Re: Chudáci Vietnamci!

Milej mloku...až se budeme bavit o cikánech, můžete se přihlásit znova. TEĎ mluvíme o Vietnamcích - dle vás zjevně výlupků vší ctnosti. Podle mě kradou úplně stejně jako výše zmíněná minorita (vaše daně a vaše peníze za šunt k ničemu dobrý)...vraždí se zaplaťpámbu jen mezi sebou. Zatím. Ale nechci vidět co nastane, až se jim ten bohulibý drogový podnik pořádně rozběhne...