13.6.2024 | Svátek má Antonín


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: K průjezdu Nočních vlků

Jsem absolutně znechucený z mentálních komunistů, kteří jen momentálně propagují jakože „západní hodnoty“ a přitom si velkolepě vytírají zadek s Ústavou i základními principy demokratického, právního státu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Czernin 29.4.2015 2:12

V tom aby se

čert vyznal...

29.4.2015 2:10

Re: Jak říkám.

jednoduše jim polsko neudělilo víza, což s posraností nemá co dělat, dokonce ani s demokracií, prostě a pouze se suverenitou. Když jsem jel na pracovní cestu do Ruska, také jsem musel vyplnit vízovou žádost a její výsledek nebyl jistý. Jakékoliv mečení na téma "pokud jste demokratická země tak mě pustíte" by zcela jistě mělo za následek zamítnutí žádosti

P. Sulc 29.4.2015 2:07

Re: Jak říkám.

Souhlas.Delat z komara velblouda, rozmaznot howno, at vice smrdi, to je ono.

P. Sulc 29.4.2015 2:04

Re: Souhlas,

Fraska , to by byla na divadle, s Vlastou Burianem. Ve skutecnem zivote je to spise tragedie, ukazuje to myslenkovou vyspelost naroda, at uz toho ci onoho. Poslednich par desetileti mimo politicke korekce vladne politisace. Zpolitisuje se vse, co se da. Potraty, motorkari, drzeni zbrani, ''manzelstvi''  perveru a jejich adopce deti, , koureni, co prijde dalsiho? Psy, kocky, ?

P. Dvořák 29.4.2015 2:03

Re: Jak říkám.

Dalekou cestu jsme od těch časů ušli.

Jsme posraní z dvaceti chlápků na motorkách a děláme z toho důkaz naší neochvějné demokracie.

P. Sulc 29.4.2015 1:52

Souhlas.

Bohuzel, at uz se zpolitisuje cokoliv, motorkari, koureni, legalni zbrane, potraty, pak se toho chytnou media a politici a zacina se hystericit. Ze ma Cesko jen 12 stihacek, ze clenove Unie maji jen nepatrny prostor, kde si mohou sami rozhodovat, to nikomu nevadi, jen tech asi dvaCET motorkaru, to je ta prava tragedie. A autor ma pravdu, v lidech stale zustava bolsevicky duch, zakazovat, prikazovat, narizovat, dovolovat, to je ono, to se primitivove u moci vyradi.

29.4.2015 1:47

Re: novinka pro autora

takže nám jistě dohledáte nějakou zemi v moderní historii, ve které je na vstup nárok

Drzé porovnávání práv občana demokratické země s nároky jakési ruské nacistické tlupy dožadující se vstupu, to by vám šlo

P. Dvořák 29.4.2015 1:37

Re: novinka pro autora

Ovšem žádná novinka není, že u nás byly doby, kdy se výjezdní doložky také udělovaly " . . . podle vlastního uvážení podle platných předpisů. Na výjezdní doložku neexistoval nárok."

Dalekou cestu jsme od těch časů ušli.

29.4.2015 1:26

novinka pro autora

imigrační služba uděluje víza podle vlastního uvážení podle platných předpisů. Na vstupní vízum neexistuje nárok. Pouze jediná výjimka, pokud jde o žadatele o azyl, což ta obstarožní putinjugend prostě nebyla

J. Kanioková 29.4.2015 1:09

Souhlas,

je to pokrytecká hysterie, fobie. Papouškující politici a média udělali z cesty motorkářů politickou událost a následně ji zakazují..

Demokracie? Fraška..

Orwellistán..

P. Dvořák 29.4.2015 1:07

Re: Ad c)

Netušil jsem, co všechno už na našem území spáchali. To všem zcela mění pohled na situaci.

S. Vaněček Šauerová 29.4.2015 0:42

Téma je již vypořádáno, to ad a).

Ad b) Není sice zákonem zakázáno vést BLBÉ řeči, nýbrž štvavé řeči (např. zášť vůči jiné skupině osob, viz "Chcípni, Ameriko !", popř. "Dobiť gadinu !", t.j. Evropu, aby bylo jasno, pane Pajonku) jakož i zpochybňování, schvalování, příp. ospravedlňování nacistické nebo komunistické genocidy, u nás viz §§ 404, 405 a 406 TZ), což Putinovi vlci na území Ruska běžně praktikují, a pokud by snad tak chtěli postupovat i u nás, mohli by se dopustit TČ a musela by jednat Policie ČR tak, jak jí ukládá zákon (zadržení a násl. vyhoštění). Krom toho dále viz Zpráva MV ČR pro vládu (zveřejnily Novinky). Nebo že byste snad chtěl obhajovat drogové dealery ?

Summary : lajdácký a řekla bych i pitomoučký (protože neinformovaný) blog (nebo co to je).