Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: K průjezdu Nočních vlků

Jsem absolutně znechucený z mentálních komunistů, kteří jen momentálně propagují jakože „západní hodnoty“ a přitom si velkolepě vytírají zadek s Ústavou i základními principy demokratického, právního státu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

29. 4. 2015 20:09
Safra, to se nám zase ozval kovaný "demokrat".

Původně jsem chtěl panu Pajonkovi vysvětlit jak se mýlí, ale po druhém přečtení jeho příspěvku jsem usoudil, že by to ten chudák mladý muž stejně nepochopil. Omezím se tedy jenom na povzdech:Je to ale mudrc ten pan Pajonek.

0 0
možnosti
PGS

29. 4. 2015 19:42
Pane Pajonku,

Je zákonem zakázáno, dělat ze sebe nechápavého hlupáka? Není! A tak jste napsal tento článek.

0 0
možnosti
JL

29. 4. 2015 23:01
Re: Pane Pajonku,

Hezké! :-)

0 0
možnosti
VP

V. Patkoš

29. 4. 2015 19:24
.

To je zase řečí o svobodě a nálepkování lidí s opačným názorem jako komunisty. Proč nejdřív neokomentujete, proč nechtěl Putin pustit na Němcovův pohřeb některé evropské politiky? Nějak jsem si tehdy nevšiml výkřiků o nesvobodě.

0 0
možnosti
PGS

29. 4. 2015 19:45
Re: .

Souhlas. všichni ti nařvaní soustruzi velmi dobře ví, že celá vlčí jízda měla být proputinovskou demonstrací a s nějakým výročím kdoví čeho nemá zhola nic společného!

0 0
možnosti
MP

29. 4. 2015 19:15
...co za tim ksakru je ?

...souhlas s článkem, nechal bych to na policii a BIS, politici se opět vrtaj do čeho nemaj... ...a onomu vlčímu průvodu jen dělaj reklamu a ten nabývá na váze, kterou prvotně neměl...

...možná je to záměr... ...třeba chce někdo odvést pozornost od podstaty... ...ostatně jako obvykle...

0 0
možnosti
OH

O. Horák

29. 4. 2015 17:33
A co nejhoršího jim můžeme udělat?

No jistě, ignorovat je. Vždyť je to pár desítek lidí s divnými nápady (pokud by totiž byly žalovatelné, tak už je někdo zavřel, podobně jako sdružení vemen z Femen, tihle totiž hrají proti schválenému oficiálnímu názoru EU, ale stále v rámci legislativy, a to vemena Femena nedokáží).

0 0
možnosti
JK

29. 4. 2015 16:04
Tříbení

Jak se stalo, že ti, co se kdysi bojovali za naši svobodu, dnes ji s nemenší silou upírají těm, kdo se od nich liší. Byli takoví vždycky, nebo jen v posledních dnech zbláznili? "Deset motorkářů vadí, neboť jsou symbolem ruského imperializmu." Pamatuji doby, kdy se za propagaci amerického imperializmu zavíralo, vyhazovalo ze škol i zaměstnání. Je to zpět. To jsme si té svobody moc neužili. A bourají ji ti, kteří se hlásí k odkazu bojovníků proti reálnému socializmu. To není ironie dějin, to je zákonitost. Na to by měli odpovědět sociologové: Kdy a proč se z dobré myšlenky stane bič na odlišné? Kdy a proč se z lidí, kterým září oči svobodou, stanou ti nejprotivnější byrokraté a "převodové páky" další totality?

0 0
možnosti
JS

29. 4. 2015 17:01
Re: Tříbení

Neboj, tebe za propagaci nočních vlků z toho blázince určitě nevyhodí.

0 0
možnosti
JF

J. Farda

29. 4. 2015 14:42
Svobodný pan Pajonk

Putin že by něco na revanš povolil? Jo geopolitický revanšismus v Putinově Rusku kvete, ale ne ve smyslu oplátky dobra dobrem. Svatá prostoto, voni Pajonku jsou ale (censored)!

0 0
možnosti
ŠH

29. 4. 2015 14:54
Re: Svobodný pan Pajonk

Pozoruji, že s Vámi tedy deset motocyklistů pěkně mává.

0 0
možnosti
RH

29. 4. 2015 14:09
Jednoduché a jasné.

Souhlas.

0 0
možnosti
MU

29. 4. 2015 12:06
Byl jste v Rusku?

Jseš host, tak si dej pivo a kecej si o čem chceš, říkal hostinský Palivec. Jenže Noční vlci nejedou na pivo a vykecali se už Rusku.

0 0
možnosti
ŠH

29. 4. 2015 14:56
Re: Byl jste v Rusku?

10 motorek a je průšvih, že?

Gigantické starosti.

0 0
možnosti
KF

29. 4. 2015 11:50
Naši a polští motorkáři nemají v Rusku problém

Podle vyjádření našich a polských motorkářů se nesetkali při jízdách po Rusku s žádným problémem. A to tam jezdí i na velké akce, Poláci jezdí pravidelně uctít své mrtvé do ruské Chatyně. Američané už přišli na to, že v USA neexistuje demokracie (Princentonská univerzita). Vše je tam podřízeno zájmům úzké skupimy vládnoucích a těch, kteří ovládají finance. Polsko má k USA ve všem hodně blízko a tak je to tam podobné. Počínání polské vládnoucí vrstvy a její chování k ruským motorkářům, kteří chtěli uctít vítězství nad nacismem je totalitní, je necivilizované, není pro ně omluva a určitě na celá desetiletí či staletí vejde do dějin jako příklad počínání autoritativního státu. Polští motorkáři to vyřešili tak, že na hranicích převzali štafetu od svých ruských kolegů, kterým byl zakázán vstup do Polska. Je z toho vidět, že ti "dole" mají mnohem více rozumu, než ti "nahoře". Co ale ještě ti "nahoře", kteří přes svůj nerozum na svých funcích setrvávají, tam ještě dělají?

0 0
možnosti
JP

29. 4. 2015 12:17
s vámi je sranda, pane Frejlachu :-D

Citát : "... v USA neexistuje demokracie". Musíte dokončit myšlenku. Přidejte, že druhou nejdemokratičtější zemí na světě je Rusko (tou první je samozřejmě KLDR). A taky musíte dodat, že USA chtějí zničit svět, ale Rusko, ochránce světového míru, jim v tom zabrání. Jo a abychom nezapomněli, v USA bijí černochy.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz