Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Dobrý dárce spermatu nad dobrého manžela

Není to tak dlouho, co vyšel průzkum mezi 15 000 českými ženami, jehož závěr zněl, že polovina českých žen nepovažuje přítomnost otce v rodině za nezbytnou.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

I. Vermis

31. 12. 2018 21:31
Vysvětlení bych hledal v díle klasika

který píše, že "jeden kohout obslouží docela dobře deset slepic, zatímco deset mužů jen s velkou námahou jednu ženu". Jakmile je společnost tak velkorysá, že v případe "pater incertus" otce po finanční stránce "zaskočí" (ba, někdy je hotova "zaskočit" v poněkud jiném slova smyslu i jistého otce), proč by se žena vázala, když může užívat volnosti? Ono se pořád něco kváká o právech dítěte, ale ve skutečnosti se ve věci práva dítěte na celou rodinu zhluboka [cenzurováno]. Dělba práce ve společnosti je jednou z podmínek pokroku, jakmile se vytratila potřeba dělby práce v rodině, dochází k recesi, ba přímo úpadku. Jak zde již bylo zmíněno prve, kriminálníci se ve většině rekrutují z neúplných rodin...chování matek k expartnerovi zde jistě má též svoji roli. Neb, jak píše jiný klasik, "muž je v hloubi své duše pouze zlý, žena však je tam špatná!"

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz