21.6.2021 | Svátek má Alois


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Chybí hlavní psychiatr

Na světě jsou tvorové řídící se instinktem, nemající mozkových schopností jako člověk a jejich chování směřuje především k zachování vlastního živočišného druhu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pospíšil 30.5.2013 11:43

HLAVNÍ PSYCHIATR

aUTORA TĚŠÍ VŽDYCKY REAKCE ČTENÁŘŮ, ALE NETĚŠÍ HO (JI), KDYŽ SE NEVYJADŘUJÍ K TÉMATU., COŽ V MÉM PŘÍPADĚ JE POŽADAVEK NA ZŘŽÍZENÍ HLAVNÍHO PSYCHIATRA. tEN JEDINĚ BY MĚL V GLOBÁLNÍ SPOLUPRÁCI S CELÝM SVĚTEM ROZHODNOUT, ZDA NĚKTERÉ SPOLEČENSKÉ JEVY JSOU OHROŽUJÍCÍ DUŠEVNÍ ZDRAVÍ POLUPALE, TAK JAKO HYGIENIK ROZHODUJE, ZDA MIKROBY JSOU PROPĚŠNÉ (TŘEBA VE STŘEVECH PRO TRÁVENÍ) NEBO HROZÍ SMRTELNÁ EPIDEMIE A NEPIŠTĚ MI, JAK DĚLÍME BAKTERIE, O TO NEJDE. JEDNOTLIVÉ OSOBNÍ NÁZORY JSOU VŽDYCKY SUBJEKTIVNĚ ZAMĚŘENÉ, TAKŽE, PROSÍM: VOLÁM PO NÁRODNÍ NEBO I NADNÁRODNÍ INSTITUCI PRO PSYCHICKÉ PORUCHY TAK, JAKO JE MÁME PRO TY TĚLESNÉ PRÁVEM? j.v.pOSPÍŠILVÁ

Z. Bílý 28.5.2013 16:56

Paní

má zdravý selský rozum. Až se dostane na další level, tak si uvědomí, že to co napsala se netýká lidstva jako celku, ale některých jeho subpopulací a sice velké části obyvatel severní Ameriky, původních obyvatel Evropy a některých Australanů a pár dalších.

P. Moravčík 28.5.2013 15:08

Dokonca ani tie baktérie

si večne nevystačia len s delením. Jednotlivé bunky vlastnia F+, či F- faktor (fertilný) a sem tam, raz za čas, dve bunky kopulujú prostredníctvom "sexpilli". Slimáci sú síce obojpohlavní, ale splýva vajíčko jedného o spermiou druhého jedinca. Len tá chudera pásomnica si musí vystačiť sama so sebou a tak jeden článok je nútený oplodniť suseda, lebo o slušného partnera v tom čreve ťažko zavadí. Ale aj tam sa to možno nejako štandardne rieši. To množenie bez dvoch pohlaví dosť dobre dlhodobo nejde. Francúzi natočili hodinový dokument o tom, aké je homosexuálne správanie v prírode normálne a v podstate celkom bežné. Pred pár rokmi to dali do prime-time vysielania, tuším na Spektre. Dopozeral som to horko ťažko asi do polovice, potom som sa nad tými nezmyslami tak dožral, že som to prepol. Ten dokument išiel jeden-jediný raz, potom sa po ňom našťastie zľahla zem.

Divím sa, že vo Francúzsku nedostal nejakú prestížnu cenu, mám pocit, že na isté ocenenie stačí natočiť hocijakú blbosť s homosexuálnou tématikou a úspech je zaručený. Pred Životom Adely to boli, ak sa dobre pamätám tiež francúzske Šelmy (alebo Dravci) noci HIV-pozitívneho režiséra s homosexuálnou orientaáciou.

L. Krajicek 28.5.2013 0:49

Je v tom nebezpečí.

Jak to tak pozoruji, největší šanci stát se hlavním psychiatrem, bude mít nějaká buzna s namalovanými pysky, vyjadřující hrdost (???!!!) s transparentem nad hlavou, jdoucí v růžovo-zeleno-modro-žluto-bílo-černých půlmetrových brýlích uprostřed primátorského pochodu.

V. Heidlerová 28.5.2013 7:16

Re: Je v tom nebezpečí.

Nebezpečí je v lidech Vašeho typu, jste plný chorobné nenávisti k lidem, do nichž Bůh prostě jen vložil jiný šém. To, že se grupují mladí komunisté a jiní podporovatelé zločinného režimu Vám asi nevadí - barevnost vadí, jediná správná barva - to je ono! Potřebujete přeléčit.

Z. Kulhánková 28.5.2013 7:27

Re: Je v tom nebezpečí.

A jeje, už se probudili.

V. Husák 28.5.2013 13:22

Re: Je v tom nebezpečí.

Homosexuálové a lesbičky jsou v podstatě postižení lidé a jako takoví by měli být rádi, že jsme je jako společensky rovnocenné mezi sebe přijali a ničím je nediskriminujeme. Nevidím ale jediný rozumný důvod, proč by se svou úchylkou (jsou to fyziologicky nepodaření lidé) měli veřejně chlubit.

Údajně tito jedinci tvoří 4% z populace, ale na filmových festivalech vítězí díla s homosexuální tematikou. Homosexualismus se stává normou, heterosexuální lidé vychovávající děti jsou nezajímaví a v podstatě "zvrácení ubožáci".

P. Vít 28.5.2013 14:31

Re: Je v tom nebezpečí.

Souhlasím s vámi - homosexualita není normální. Pokud mě s ní nikdo neobtěžuje, budu se k němu chovat, jako ke každému jinému člověku. Rozumím i registrovanému partnerství - dva lidé tak mají možnost při dlouhodobém soužití mít standardní vztahy co se týká majetku. Ale vystavovat svou homosexualitu jako něco normálního už podle mě normální není.

L. Krajicek 28.5.2013 17:59

Re: Potřebuji přeléčit?

Dobrá, možná. Ale u vás je zřejmé, že jste s žádnou léčbou ještě nezačala.

Z. Kulhánková 28.5.2013 0:46

Politická korektnost je horší než morová rána

Důležité instinkty, které nejen našemu druhu pomáhají přežít, se považují za společensky nepřijatelné, někdy dokonce trestné. Nedůvěra a opatrnost při styku s neznámými lidmi a kulturami, od kterých nevíme, co můžeme čekat, je škaredá xenofobie. Ochrana vlastní kultury a lidí s podobnou genetickou výbavou je rasismus. Uznávání, že každé pohlaví má svoji nezastupitelnou funkci a báječné vlastnosti, je sexismus. Odpor k abnormalitám je homofobie.

P. Schuster 28.5.2013 9:06

Re: Politická korektnost je horší než morová rána

Paní Kulhánková, to je jenom šedivá teorie a praxe je strom zelený.

P. Lenc 28.5.2013 9:23

Re: Politická korektnost je horší než morová rána

Paní Kulhánková, naprostý souhlas.Jenom dodám, že konzervativní názor je "fašizující tendence".

Z. Kulhánková 28.5.2013 9:39

Re: Politická korektnost je horší než morová rána

Konzervativní názor, tedy snaha zachovat něco, co se osvědčilo.

Z. Kulhánková 28.5.2013 9:40

Re: Politická korektnost je horší než morová rána

Já vím, ale nás učili, že bez revoluční teorie není revoluční praxe ... nebo to bylo obráceně?