Diskuse
ŠKOLSTVÍ: Proč japonské univerzity omezují a ruší humanitní obory...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P. Skokan
toto je neliberalni pozice
Liberalni pozice by byla - zmenit system dotovani univerzit tak,ze by se studium platilo. Pak by si totiz kazdy dobre rozmyslel do ceho investuje sve penize za studium. Vsichni by platili pulku skolneho prubezne a druhou pulku by si vzali po skole sebou jako dluh a pouze v pripade vynikajiciho prospechu by jim ta 2. pulka byla odpustena. Proste by to byla investice. Pak by to vypadalo jinak.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz