21.1.2021 | Svátek má Běla


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Svobody zase začalo nesnesitelně ubývat

Vlastně mě to nepřekvapilo. Po vyhrocených momentech z minulých let jsem čekal, že kulaté výročí se stane karnevalem pravdy a lásky s vyceněnými zuby a s pěnou kolem huby. Musel jsem se trpce usmát, když jsem pak o kus dál viděl tramvaj, kde kouzlem nechtěného na jednom voze byla nalepena reklama na událost zvanou Listopad v ulicích a na druhém voze reklama na představení s názvem Pražské orgie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kouk 12.12.2019 18:15

Byl jste pane Jakl u toho, kdy si podle slov Jana Rumla, tehdejsiho min. vnitra, ODS vzala za privatizaci Telecomu 100 milionu, ktere pak tajne vozila do zeme v igelitkach a Vaclav Klaus starsi se bal, ze to praskne? Takovou svobodu?

Š. Hašek 12.12.2019 18:43

Hodnotím kladně, že jste použil formulace "podle slov Jana Rumla".

Nějaké písemnosti, fotografie, odposlechy, svědků aspoň tři, ...... to by nebylo? Když se děje nepravost nevybájená - tak očí a uší dost. Tak jen ten Ruml.

Zeptejme se Pitharta, on byl určitě poblíž. A hovoří zdatně o minulosti. Co Šlachta? Spal?

P. Han 12.12.2019 20:12

Šlachta tenkrát ještě jezdil s traktorem.

P. Han 12.12.2019 20:10

A vy jste u toho byl? A ty peníze byly v korunách někde v zahraničí, aby je pak museli vozit do země v igelitkách? Vy mi připomínáte toho policajta, jak pátral po švýcarském kontu ODS. Dokonce tenkrát byla v nějakých novinách, snad právě v Lidovkách, fotka průčelí jakési švýcarské banky, že prý zrovna v ní ty prachy jsou. No a když tam nebyly nikde, tak ten policajt pravil v rádiu, že tedy to švýcarské konto budou hledat v Rakousku.