17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

PRÁVO: Zelení vyděrači

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Salich 14.1.2010 9:37

Re: pěkné

Na ČT běží o devastaci přírody... v souznění s pravdoláskovými.. vždyď to mají předplacené!! Zkuste přijít s jiným názorem. Pseudo humanisté , s Kocábovými pabiteli plaboli, protagonsté genderových projektů, za blábol mají peníze pro sebe i do nesmyslnýc h projektů. tTeďzase vymysleli homofobii, dneska v televizi, o projektu pro školy, děti si nadávají do homosexualů a buzerantů ?? ! Společnost je xenofobní a rasistická, je třeba z nás a z našich dětí vychovyt tupé hovatka, zbavit nás rozumu, je jeden je ten správný rozum a názaor , ten Kocábovův a z Bruselu.  Vždycky si školní mladež nadávala do pi  či, ku  rv, ko kotů, BUZERANTů, teď bude na to brogram nadávat do buzerantů , bude šikana. Jak dlouho lidé budou trpět a platit takoví ŠKŮTCE jako je Kocab a jeho svuita? Ten poříád jel v noci, do rán jserm neusnul. To co se děje je horší bolševika, ukradou nám děti a ty učitelky i kydž ne všechny jsou střelenmé to budou muset učit !! Ministersviiö už vydalo příručku, KOLIKpak  tato ideologická propagandy stála? Hnus, bluvajs, kartáč na ně, vyhnat všechny  i ty co se na těch projektech živí. No bodejď by nechybělo na důchody a rostly dluhy. ...

lucinapes 14.1.2010 13:16

Re: pěkné

a vy byste chtěl, aby žil Kocáb za své našetřené za Trend?

Vaněk 14.1.2010 3:03

Já zeleným ekoaktivistům blahořečím, děkuji a přeji vše nejlepší

Sice vím, jsa  z branže, že taková solární elektrárna nikdy nemá ani v náznaku šanci vyrobit tolik energie, co stojí její výroba.

Ale když si letos na své střeše postavím solární elektrárnu, zaplatí mi to ráda banka - neb výnos je garantovaný zákonem na 20 let (vč. valorizace s inflací) - a už od prvního dne mi to bude vydělávat na splácení úvěru.

A ještě mi  zbyde cca 100 000.- Kč ročně.

Ty mi zaplatíte přátelé i Vy, co to tu čtete. I Vám tedy děkuji.

Vím to a zuřím 14.1.2010 7:04

Re: Já zeleným ekoaktivistům blahořečím, děkuji a přeji vše nejlepší

Přemýšlím, zda by nešlo autory tohoto nařízení dostat za mříže. Byl by to bohulibý čin.

Skepticus 14.1.2010 7:09

Re: Já zeleným ekoaktivistům blahořečím, děkuji a přeji vše nejlepší

Že by zaklapala želízka i v parlamentu? Tomu nevěřím, jsem totiž Skepticus.

Jenda 14.1.2010 12:31

Re: Já zeleným ekoaktivistům blahořečím, děkuji a přeji vše nejlepší

Myslim, ze idealni by bylo posadit je na solarni elektrinou napajene elektricke kreslo. To by se drahousci brzy zacali modlit aby uz konecne zacalo poradne svitit aby to napeti konecne stacilo na vic nez jen na muceni.

B 14.1.2010 8:27

Re: Já zeleným ekoaktivistům blahořečím, děkuji a přeji vše nejlepší

Ekologická výroba elektřiny je protimluv.Je to jen výroba nebezpečného odpadu.

ascari 14.1.2010 8:35

Re: Já zeleným ekoaktivistům blahořečím, děkuji a přeji vše nejlepší

nerádo se stalo.

křovas 14.1.2010 9:05

Re: Já zeleným ekoaktivistům blahořečím, děkuji a přeji vše nejlepší

jediným důvodem existence fotovoltaických elektráren je zvýšení ceny elektřiny s využitím lidské chamtivosti.

lubošek 14.1.2010 2:47

Náhoda.

Ten Studnička měl pech.Nikdy nikoho nechytěj a jeho jo.Doufám,že systematické mýcení deštných pralesů je pořád blbost.Nebo už někdo za něco zjistil,že to planetě prozpívá?

LL 14.1.2010 5:18

Re: Náhoda.

KK 14.1.2010 5:21

Re: Náhoda.

Deštné pralesy jsou mimo jiné likvidovány, aby se místo nich mohly pěstovat olejnaté palmy, soužící k výrobě biopaliva.

modřín 14.1.2010 5:54

Re: Náhoda.

Z obecné školy je mi známo, že zelená hmota, snad chlorofil po tmě produkuje rovněž oxid uhličitý. Nebylo by lépe zlikvidovat vše zelené ? Nebo snad bude třeba v lese v noci svítit ?

Habakuk 14.1.2010 9:13

Re: Náhoda.

Pamatujete si to dobře, modříne. "Zelené plíce" je nadnesený termín, příspěvek k produkci kyslíku není významný. Co prales vyrobí, to zase "prodýchá". Ale kácení pralesů je pakárna z jiných důvodů. Pralesy mají roli v koloběhu vody, žijí tam zvířátka a dokonce i lide. (I když pro někoho jsou to jen divoši).

Vlado Z 14.1.2010 12:28

Re: Náhoda.

Nemáte pravdu, to, co rastlina v noci prodýchá je jen zlomkem toho, co přes den vyprodukuje. V noci totiž spí a metabolizuje na bazální úrovni, přes den naopak energii ze slunce nevyužívá jen na zajištění svého chodu ale především na růst a syntézu organických látek.

lubošek 14.1.2010 12:54

Re: Náhoda.

Teď sem z toho úplně tumpachovej.Dozvěděl jsem se pouze ,že mi hapruje pravopis.

lucinapes 14.1.2010 13:13

Re: Náhoda.

taky dobrý..

Skepticus 14.1.2010 7:11

Re: Náhoda.

Mýcení deštných pralesů se možná prozpívá až do Superstar. :-)

Bolek 14.1.2010 14:43

Re: Náhoda.

Proboha, Lubošku  -  "prospívá" !

Formelák 14.1.2010 1:03

Zbytečné technologie

Dobrý článek, jen houšť!

Mám ale takový pocit , že v oteplovacích podvodech a celém tom zeleném vyděračství jde ještě o další obchody, o nichž se moc nemluví. A sice o prodej technologií na "snížení" emisí. Zjednodušeně řečeno : nedivil bych se, kdyby například rozruch kolem pšoukacího skotu byl financován firmou, která má už připravenou výrobu jímacích batohů na pšouky včetně zařízení na jejich další zpracování. Samozřejmě vše musí být příslušně certifikováno a homologováno , aby se mohlo uživit pár dalších lidí .

Anubis 14.1.2010 5:35

Re: Zbytečné technologie

Vážený pane, položím hlavu na špalek, že vliv prdění skotu na oteplování zeměkoule má humornou úreveň vynálezů Járy Cimrmana. Je to stejné, jako když se všichni vážně tváří nad přínosem geniálního vynálezce. Je to švanda a divadlo a prdění skotu je to samé.

jirkammm 14.1.2010 7:15

Re: Zbytečné technologie

je tady jeden obrovský rozdíl - na Cimrmana si může koupit lístky jen ten, kdo jej touží zhlédnout (a takových je určitě mnoho, věřím, že je divadlo stabilně vyprodáno), kdežto bzdící skot zaplatíme všichni

Anubis 14.1.2010 9:11

Re: Zbytečné technologie

Spíš je to obtěžující a očividně hloupé. Nedovedu si představit v dnešní době zemědělce, který by si zvyšoval náklady, jakoukoliv technologií omezující prdění skotu. A nevěřím, že by se podaři na takovou pitomost sehnat státní dotace.

IK/HH 14.1.2010 12:01

Re: Zbytečné technologie

No, ono se ani tak dalece nejedná o to, jestli bude chtít, ale jestli bude muset...!!!

Račte si vzpomenout na žárovky a spoustu dalších (obecně prospěšných) akcí. Jen se toho musí někdo schopný v Bruseli chytit

lucinapes 14.1.2010 13:12

Re: Zbytečné technologie

dovedu si velmi snadno představit náhrady za nechování prdícího skotu.

alefnula 14.1.2010 7:20

Re: Zbytečné technologie

A kromě toho - krávy metan neprdí, ale krkají... :-)

Kyselý Sven 14.1.2010 10:52

Re: Zbytečné technologie

Tím lépe! Bude potřeba vyvinout jímadlo i na druhý konec :-)

Honza42 14.1.2010 1:02

A bude hůř. To když zezelená vláda. Stalin by se chechtal.

http://joannenova.com.au/2009/12/wholesale-theft-in-the-name-of-carbon/

Hadí oči 14.1.2010 0:19

Prý je tady jakási bába,

která chce pěstovat ředkvičky.

Pokud jí ovšem dají 25 násobek (nebo 250 násobek, to už je jedno) toho, co vlastní a ještě ty náhradní pozemky budou lemovat jak nudle budoucí dálnici, tak prý ty ředkvičky nahradí benzínovými pumpami, motoresty, nákupními centry . . . .

Prostě zgruntu hodná babička, která myslí na budoucnost.

bebe 14.1.2010 0:18

Dobře napsané !

Díky.