29.1.2022 | Svátek má Zdislava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sparťan 17.1.2008 22:28

hodnocení

Velice pěkné, souhlasím s Vámi, i když ne každé Vaší myšlence jsem zcela porozuměl. Váš básnický styl má švunk jako když jedu sjezdovku na Stuhlecku. Cestou tam ale pásy připnout, jinak Vás zastaví Gendamerie a budete cálovat.

V 17.1.2008 15:14

Re: Tak jsem si vás pane Kabelík přečet....

Třeba tím "zámořím" nemyslí "emeriku", ale "züdafriku".

Pavel41 17.1.2008 14:39

Re: Tak jsem si vás pane Kabelík přečet....

Ne vždy s Vámi souhlasím, ale tentokrát díky za dekódování toho blábolu: nějak se mi nechtělo věřit, že to mohl vůbec napsat nejenom soudce (i když: v Právu...), ale vůbec maturant. R^

havránek 17.1.2008 14:17

Vážený pane doktore

. já bych  se styděl, vy-právníci, většinou již v 10,00 obluzení, mající pocit božkosti... No netřeba komentovat. Naprostá většina z Vás je zamindrákovaná a beuživila by se ani jako podnikový právník. jak řek maršál Goering: jak slyším slovo právník, chce se mi vytáhnout pistoli a střílet. Tím nic nepropaguji, pouze cituji. viz Gilbert: Norimberský proces.

Cricket 17.1.2008 12:03

Ake

ale, vy  chudáčku malá, jak jen se vám asi strašně žije v takové době, v takovém světě s takovým povoláním (neboť určitě to nepovažujete za poslání). 

Emil 17.1.2008 11:48

Nenaříkejte!

Vážený pane soudče!Pokud Vás ke studiu a budoucímu povolání nedonutili násilím rodiče,zvolil jste si je naprosto dobrovolně a se všemi následky!Tak nám tady a svému USákovi nebrečte!Máte v zásadě (bohužel v této banánové republice)dvě možnosti!(A s Vámi i zbytek národa)Buď držet hubu a krok s Vaší komunisticko socialistickou garniturou,nebo se postavit a narovnat hřbet a tomto případě Vám asi nezbude jiná možnost než emigrace do US,jinak Vás zlikvidují.

milburg 17.1.2008 9:33

Re: Docela chápu,

Ta hrůza už je tu vidět řadu let, polemizujeme, domníváme se, odpovědnost za výkon funkce žádna, někteří  se stavějí do funkce nadlidí ( neodvolatelnost), soudce soudí soudce - co tomu říkáte pane soudce? Váš stav je přímo ukázkou stavu jaký si nepřeji do budoucna v naší společnosti vidět a dále zažívat.

gerontusinza 17.1.2008 9:16

Tak jsem si vás pane Kabelík přečet....

Nejen nic moc, ale ani se tam do té emeriky nechlubíte svými "výdobytky" které vás pasují na elitu v této společnosti, že "svědomí" vaše a vašich kolegů může být tak široké jak jen chcete, že se můžete jak řídící pracovník soudu kdykoli schovat za stát neboť stát jste vy, vlastně ne , vy jste víc, vy dokonce určujete chod státu ...a chcete mě tvrdit že vaši kolegové nejsou kolegiální.....;-D Člověče, kdyby vaši kolegové nebyli kolegiální, tak by okamžitě museli sepsat petici pro svou vlastní odvolatelnost a nechtít ji až do smrti ( to vás vážně máme střílet..?) a platit si jako normální občané sociální i zdravotní pojištění, včetně podmínek normálního občana.... Takhle normální občan platící si povinně pojištění musí zaplatit tato léčení i vám a a něco takového jako první tři dni bez platby pro ně (a nikoli pro vás) se vás netýká...? Inu pane soudce, myslím že v té emerice by vás za váš přístup k občanům země již dávno vykopali, a ještě si dovolujete dávat pokuty za urážky soudů.... Vaše chování jako celku, je jedinou urážkou soudů a občanů v této zemi .... A věřím že do času...:-/

Komik 17.1.2008 1:40

Docela chápu,

že panu Kabelíkovi, soudci Městského soudu v Brně, nevadí, že v kárném řízení soudci soudí soudce. Ještě aby tak namísto nich rozhodoval nějaký nestranný orgán se členy nezatíženými (minimálně podvědomě) stavovskou solidaritou. Dovedete si představit tu hrůzu?