5.8.2020 | Svátek má Kristián


Diskuse k článku

PRÁVO: Šátek jako výbušnina

Soudy rozhodují, zda je to či ono v souladu se zákonem. Tak také v úterý rozhodl odvolací soud o bagatelní, leč ostře sledované kauze, kterou bychom mohli stručně nazvat „Somálčin šátek“. Konečně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lenc 23.9.2017 9:05

Re: Pokud jde

Ano, ale je přece tak "lidské" se zastat "nebohé" advokátky. Je zvláštní, že plivat na politiky nebo osoby jinak veřejně činné se bere takřka jako samozřejmost, patří to údajně k tomuto povolání, ale "lidskoprávní"aktivistka a k tomu advokátka je "obětí šovinismu".Opravdu zvláštní.

J. Anděl 23.9.2017 9:38

Re: Pokud jde

Vzpomínáte si, když Konvičkovy texty s kontaktem na Konvičku nějaký vtipálek poslal nějakým isisákům nebo komu to? Možná to nebylo přesně takhle, ale jakási takováhle aféra proběhla. Nepletu-li se, dokonce s tím šel na policii. Přitom ty rozeslané materiály nebyly ničím tajné, byly veřejně dostupné.

P. Lenc 23.9.2017 9:57

Re: Pokud jde

Nojo, když takový neomarxistický "lidskoprávník" musí "mít pravdu" do posledního člověka.V tom se této pakáži nevyrovnal ani Stalin, ani Hitler a to je co říct.

J. Anděl 23.9.2017 10:11

Re: Pokud jde

Myslíte, že je to dneska díky soudnímu sporu o nošení šátku horší než za Hitlera nebo Stalina? Nebo díky němu zákonitě bude?

Mně to tak zlé nepřipadá, přičemž závěr soudu mi udělal radost a odpovídá tomu, jak jsem to chápal (tedy že školní řád není diskriminace, tečka).

P. Lenc 23.9.2017 13:15

Re: Pokud jde

Spíše dřív než později to zákonitě bude.Při tom tempu politické "korektnosti" v EU.

R. Chodovsky 23.9.2017 8:40

Omyl.

Pane Petráčku, dožadovat se něčeho, co je ostatním zakázáno (nepovoleno), je snaha urvat si privilegium.

P. Maleček 23.9.2017 6:11

Muslimka na školu nastoupila, ne že ne.

Avšak v poněkud jiném smyslu - na někoko nebo něco nastoupit s cílem ho nebo to ovládnout.V tomto případě ovládnout islámem školství. A nepochybně to nebylo z její hlavy.

Až bučelo, že je jen figurkou v rukou oné advokátky, cílící ne na obhajobu lidských práv, ale na otevření dveří islámu do ČR školství. To po "dělostřelecké přípravě" provedené ombudsmankou - rudou marxistkou Šabatovou.

A jak historicky známo a v současnosti v EU vidno, marxisté islám přímo zbožňují.

L. Blank 23.9.2017 0:50

Muslimka na skolu nenastoupila

..Ale pane Petracku, uz ve treti vete druheho odstavce mate omyl, nevim, jeslti umyslny, abyste mohl rozvinout myslenku ve clanek. Muslimka na skolu nenastoupila, neb nemela v poradku doklady, povoleni k pobytu apod... Muslimka na skolu chtela nastoupit, takovym celkem pruhlednym podvodem. Je otazkou, zda muslimka se satkem umela cesky jazyk, aby vubec byla schopna tuto skolu studovat. Satek je az na druhem miste. A dnes se vi, ze uvedena muslimka je jiz matkou ditete a kde ji je konec nevi nikdo. Zije jeste v CR? A take dalsi otazkou je, zda muslimka, stezujici si na to, ze nebyla prijata kvuli satku na skolu, by byla schopna vest takovyto soudni proces. Jak dlouho se zdrzovala pred svym "nastupem" na skolu v CR? Jeslti nebyla spise pouze nastrcenou figurkou vsech lidskopravnich humanitarniach organizaci v cele s pani Sabatovou (kurimska kauza), jako takovy lakmusovy papirek.

I. Dekyský 23.9.2017 0:59

Re: Muslimka na skolu nenastoupila

Věřte tomu, že úmyslný. Pan Petráček po relativně dlouhé opět době lže, zamlčuje a manipuluje...