27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

PRÁVO: Řeč peněz

Už nějaký čas vnímám případ paní Evy Michalákové, které byly v Norsku odebrány děti a následně byly předány norským pěstounům. S možností/hrozbou, že nakonec budou v Norsku dány k adopci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Urban 1.12.2014 8:49

A kdo platí vás?

Staral jsem se o dceru sám. Mohu napsat, že všechny ženy jsou prolhané a podlé. Ale to bych vědomě napsal lež a byl bych jako vy.

J. Kadeřábek 1.12.2014 17:25

Re: A kdo platí vás?

Autor zcela bez důkazů dovozuje nějaký děj. Je obecně známo, že se úřední mechanismy v jiných zemích těžko ovlivňují. Je také známo, že Norsko má, co se týče dětí, velmi podivné, přísné  postupy, které uplatňuje i na vlastní lidi, nejen na přistěhovalce. Četl jsem několik blogů, které straní matce, ale četl jsem také proč se jí to stalo a ani se moc nedivím. V cizí zemi se musíte naučit předvším pokory k místním zvyklostem. Chování po vzoru našeho prezidenta nýmandům jen tak neprojde nejen v Norsku.

P. Vaňura 1.12.2014 22:35

A tak nezbývá než čekat na dalšího Breivika

Jsem přesvědčen, že dříve či později přijde. A na Breiviky zdegenerovaná norská společnost nemá ani náhodou! Protože speciálně ti levičáci na Utoye se projevili jako neuvěřitelní ZBABĚLCI!