24.10.2019 | Svátek má Nina


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Žůrek 9.10.2019 16:24

Vladimír Hučín je z Přerova a dostla se do kriminálu.

Radim Obst je státnín zástupce z Přerova a dozoroval senátora Jiřího Čunka! Vsetín byl dán po Přerov! A jeho velkou snahou bylo před 12 lety také dostat pana senátora Jiřího Čunka do vězení, ale to STBákům a takovým soudruhům v justici naštěstí nevyšlo. Avšak byla značně poškozena občanská čest pana senátora Jiřího Čunka. Estébáci pořád u nás řádí atd.

Jan Kalvoda by se měl schovat již kvůli té zlodějině s krevní plasmou! Okrást náš stát! (Diag humen se to jemnuje? Již přesně nevím).

L. Novák 9.10.2019 16:32

Co to melete o krevní plazmě? Stát se nemá pouštět do pochybných kampaní proti podnikajícím osobám. Pokud tak jeho ministr učinil a způsobil škodu, musí za ministra platit stát. Co se vám na tom nelíbí? Stát má dodržovat pravidla a dbát na to, aby je dodržovali ostatní. Jestliže stát krade, lže a ohrožuje své občany na svobodě a majetku, musí být ztrestán jakož i ti, kteří politiky představující takový stát volili.

J. Krejčí 9.10.2019 17:06

Tak ten stát v tom obchodu ale neměl být úplně mimo, že?

J. Krejčí 9.10.2019 17:05

To, že Čunek vzal úplatek, tvrdila jeho sekretářka, opakovaně jako svědek. S jejím tvrzením korespondovaly další důkazy, jiné je zase třeba zpochybňovaly. Za této situace byl státní zástupce ale povinen konat a konal. Vyšetřování k vyjasnění věci slouží. Přerov proto, že s ohledem na osobní vazby byla věc odňata státnímu zastupitelství ve Vsetíně a přikázána do Přerova. Došlo k chybě, kdy státní zástupkyně, která o tom rozhodovala, zaměnila slovíčko a Přerov neměl dělat tu fázi řízení, které se říká vyšetřování.

To řízení ale bylo důvodné, stejně by se postupovalo u kohokoliv jiného.