6.6.2020 | Svátek má NorbertDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRÁVO: Manželství homosexuálů je jako suchá vodaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 63, poslední: 17.10.2018 1:31, přehled diskusí

Oni prostšě chtějí adopce !!!:
Autor: J. Kanioková Datum: 16.10.2018 22:38

"Proto bych byl velmi opatrný v tom, zda se v zemích, které uzákonily registrované partnerství či manželství homosexuálů, nic „strašného“ nestalo."

A kde je ohled na Právo dítěte ??? Právo dítěte na otce a matku - http://www.dijg.de/homosexualitaet/adoptionsrecht/recht-mutter-vater/ .... Není v těch ústupcích homosexualistům jistá forma perverze?

NEVYRŮSTÁ-LI dítě v rodině, těžko jednou samo dobrou

klasickou harmonickou rodinu vytvoří. Nenaučí se disciplíně, respektu, odpovědnosti trpělivosti. Nemá od malinka vzor k nápodobě, aby si ho zafixovalo pod kůži jako naprostou samozřejmost..

Re: Oni prostšě chtějí adopce !!!:
Autor: J. Hrbek Datum: 17.10.2018 1:24

"Jistá forma perverze" je v ústupcích lidem, kteří kladou děcák nebo výchovu prakticky jednoho z obou rozvedených rodičů nad výchovu dvou lidiček, kteří byť to mají v posteli trochu jinak, jsou ochotni se o své adoptované dítě příkladně postarat.

Trochu tolerance moc nestojí a druhým významně pomůže:
Autor: J. Hrbek Datum: 16.10.2018 22:06

No nevím... jsem hetero, ale představa, že mě někdo zachrání z děcáku, věnuje mi péči a já se od něj odvrátím protože mi nevyhovuje, co dělá v posteli... asi bych si plivnul do tváře. Pachatele dobra je třeba držet v mantinelech, ale zrovna práva homosexuálů jsou v tom nevinně... jestli potřebují, aby se jejich vztahu říkalo manželství a jsou ochotni postarat se o adoptované děti, nevidím důvod, proč by jim v tom měl racionální a ideologií nezasažený člověk klást sebemenší překážky.

Když si výraz:
Autor: Z. Frys Datum: 16.10.2018 20:18

"liberál" mohou přivlastnit levicoví progresivisté, proč by si výraz "manželství" nemohli přivlastnit homosexuálové? Holt slova časem mění svůj význam. Například slovo šukat znamenalo původně pouze pohybovat se v malém prostoru, zatímco dnes je užíváno jako vulgární výraz pro pohlavní styk (ummagumma).

Proč prostě nepřijmout realitu přírody, :
Autor: P. Szirotný Datum: 16.10.2018 20:15

ta je zřejmá a jasná po tisíce let. Dva teplouši ani dvě lesby prostě dítě nezplodí. Když nějaké chtějí vychovávat, potřebují k tomu v určité chvíli toho "blbého" heteráka. Je třeba argumentovat víc ? Homosexualita je prostě úchylka a slepá větev vývoje. V současné společnosti je tolerovaná. Ok. Ale registrovaným manželstvím by to mělo skončit. Proč musíme "blbnout na kvadrát" a věřit, že kostka je kulatá ?

Re: Proč prostě nepřijmout realitu přírody, :
Autor: J. Hrbek Datum: 17.10.2018 1:31

Zplodit a vychovávat jsou dvě různé věci a pro většinu dětí, kterým se tyhle dvě věci v jejich rodičích bohužel nepřekryly, je otcem/matkou spíš ten druhej. Nehledě na to, že technicky to zvládnout můžou... i bez "blbého heteráka", stačí kdyby se dvojice gayů domluvila s dvojicí leseb ;-)

Homosexualita je nepochybně POSTIŽENÍ.:
Autor: P. Klíma Datum: 16.10.2018 19:30

Takto postižení lidé nemohou mít přirozenou cestou děti.

Homosexuálové jsou nevinní.

PROPAGACE buzerantství je odporná.

Homosexuálové mohou uzavírat houmoulství.:
Autor: M. Moravcová Datum: 16.10.2018 17:46

Manželství je svazek muže a ženy. Může ho uzavřít každý člověk , starší 18 let a svéprávný. Muž a žena.

Hlídat dítě partnera může partner i bez manželství. Všechno se dá plnou mocí, smluvně upravit. Neskákejme profesionálním homosexuálům na špek. Homosexuální vztah tolerujeme, ale normální není. Je to biologická odchylka. Tečka.

Je prý normální:
Autor: V. Němec Datum: 16.10.2018 15:41

vsouvat pyj do zadního otvoru.

No budiž. Příroda si s námi dělá co chce.

Vidím to stejně.:
Autor: V. Novák Datum: 16.10.2018 15:07

...

Zbytečná panika:
Autor: D. Stirský Datum: 16.10.2018 13:53

"Pamatuji se, že před řadou let, při schvalování zákona o registrovaném partnerství, tento zákon nikoho neurážel." Tak urážel kde koho! Byly zde katastrofické scénáře o tom, jak se bude zákon zneužívat, RKC se mohla uvztekat. A nestalo se nic! Pár desítek registrací za rok. S manželstvím to bude stejné. Pro mne je výraz "manžel", "manželka" spojený jen s hetero-párem. Leč pochopil jsem, že ti o generaci, generaci a půl mladší to vidí jinak. Projde-li zákon, tak na první svatbě budou zjančení a rozdychtění novináři. Jedenácté si již nikdo nevšimne a bude jich celkem pár do roka. A pokud zákon neprojde, stejně zde bude řada G/L párů, které tak jako tak děti vychovávat budou. Zvláště u žen-lesbiček to není až zas tak výjimečné.

Re: Zbytečná panika:
Autor: R. Chodovsky Datum: 16.10.2018 14:13

Ano. Jste prostě pitomec. Ale musíte si uvědomit, že slovo pitomec vnímáte postaru. Dnešní mladí, pokrokoví slovo pitomec vnímají úplně jinak. Takže v tuto chvíli se možná urazíte, ale až vám to budou říkat opakovaně, každou chvilku, ani si toho nevšimnete. Ba to vezmete za své a začnete se jako pitomec chovat.

Zda se tak chová, to nevím, ale že tak mluví, je nepochybné.:
Autor: A. Alda Datum: 16.10.2018 15:31

Je to taková hlava hovězí obzvláště zdařilá.

Re: Zbytečná panika:
Autor: D. Stirský Datum: 16.10.2018 15:50

Připomínáte mně jistého člověka, který tvrdil, že Člověk v tísni je politická zhoubná neziskovka. Když jsem se ptal, proč, odvětil: "Protože Pánek je vuol".

Re: Zbytečná panika:
Autor: R. Chodovsky Datum: 16.10.2018 18:36

Zajímavý příběh. Má nějakou pointu, nebo je to jako v každém vašem příspěvku?

A pod slovem příběh, si nesmíte představovat obsah starého slova příběh. Dnešní doba si žádá jiný význam slova příběh. Tak nestůjte v cestě pokroku.

Nesouhlasim, ze kojenci je jedno:
Autor: J. Tachovsky Datum: 16.10.2018 13:28

jestli se o neho stara normalni par nebo dva muzi. I ten kojenec pozna, ze z tech dvou rodicu zadny nema kozy a nenakoji ho.

Homolobby ale inteligencne nedosahuje urovne kojence, tak proto ty zmatky.

Homosexualum deti NEPATRI - deti patri logicky a od:
Autor: J. Fridrich Datum: 16.10.2018 12:40

Homosexualum deti NEPATRI - deti patri logicky a od nepameti tem lidem, kteri je ZPLODILI. A svatbu at si udelaji v hospode kde chteji....

Re: Homosexualum deti NEPATRI - deti patri logicky a od:
Autor: J. Kavalír Datum: 16.10.2018 13:10

A co když je zplodil homosexuál muž (vdovec nemo se jich matka zřekla) nebo porodila lesba (otec neznámý)??

Re: Homosexualum deti NEPATRI - deti patri logicky a od:
Autor: J. Tachovsky Datum: 16.10.2018 13:30

Otec neznamy neznamena otec neexistujici. Vdovec se muze normalne ozenit a jeho manzelka bude mit k vyvdanemu diteti stejna prava jako puvodni biologicka. Plodici homosexual je divnej i na homosexuala, to si priznejte.

Re: Homosexualum deti NEPATRI - deti patri logicky a od:
Autor: J. Kavalír Datum: 16.10.2018 14:34

Právě proto, že je divnej (teplej), se asi podruhé nesblíží se ženskou ale s "chlapem". A existuje spousta otců, kteří se "otcovsky" projevili pouze tak, že poskytli semeno do spermabanky.

Re: Homosexualum deti NEPATRI - deti patri logicky a od:
Autor: J. Tachovsky Datum: 16.10.2018 15:19

tech je mensina

Re: Homosexualum deti NEPATRI - deti patri logicky a od:
Autor: J. Fridrich Datum: 16.10.2018 13:40

Měl jsem na mysli hlavně to, co bude ve většině případů a o to jim v jejich " boji " jde - aby nebylo dáno dítě do jejich " rodiny " - tedy když přijdou dva muži, nebo dvě ženy a držíce se za ruky požádají o dítě do té " rodiny ". Myslím, že je to na takto vychovaných dětech znát... Je to totiž znát i na tom dnes velkém počtu dětí vychovávaných po rozvodu jen ženou-matkou, to většinou tak dopadne..

Re: Homosexualum deti NEPATRI - deti patri logicky a od:
Autor: J. Tachovsky Datum: 16.10.2018 13:50

Mozna, ze je funkcni homorodina (terminus technicus; homorodinu nepovazuju za rodinu) pro dite lepsi nez decak. Homosexualove byvaji az na tu sexualitu vcelku normalni lidi. Nicmene v zadosti o adopci by homopary meli stat ve fronte az uplne vzadu. Neboli, nechat je adoptovat dite az kdyz se pro nej nenajde normalni rodina.

Není pravda, že všichni homosexuálové za svou orientaci:
Autor: L. David Datum: 16.10.2018 10:36

nemohou. Nikdy v minulosti nebylo tolik homosexuálů jako dnes!

A vysvětlení? Díky soustavné propagaci homosexuality různými způsoby (Pochod hrdosti, porno servery, atp.) začnou tyto ohavné praktiky původně normální lidé zkoušet, až se jim v tom zálíbí! Pak nám lžou, že to šlo o jejich odvěkou orientaci!

A propos: Má-li být uzákoněno "manželství" homosexuálů, proč také neuzákonit "manželství" prasat?

Re: Není pravda, že všichni homosexuálové za svou orientaci:
Autor: S. Landa Datum: 16.10.2018 10:45

Zkouší ohavné praktiky až se jim v tom zalíbí? :-)

Re: Není pravda, že všichni homosexuálové za svou orientaci:
Autor: J. Fridrich Datum: 16.10.2018 12:39

Je to tak, pane David. Velcí sexuologové a psychoanalytici minulosti uváděli že je homosexuálů cca 4 %. Dnes to vypadá, že se nám množí na Západě jak černoušci v Africe...

Re: Není pravda, že všichni homosexuálové za svou orientaci:
Autor: J. Kavalír Datum: 16.10.2018 13:11

Bude jich asi stejně, jen se víc ukazují na veřejnosti.

Suchý led známe, suchou vodu ne.:
Autor: A. Alda Datum: 16.10.2018 10:25

Velmi poetické vyjádření přírodně danného vztahu muže a ženy podává "kniha knih" v knize Genesis v kapitole 2 a verši dvacátém třetím:

„To je konečně ona: kost z mých kostí, tělo z mého těla! Bude se nazývat manželkou, neboť je vzata z manžela!“

Je nepochybné, že manželství může být pouze mezi manželem a manželkou, tedy mezi mužem a ženou. Mezi dvěma či třemi a více muži nebo mezi dvěma či třemi a více ženami, jakož i mezi člověkem a zvířetem manželství být prostě nemůže.

Re: Suchý led známe, suchou vodu ne.:
Autor: J. Tachovsky Datum: 16.10.2018 13:33

Nebute tak uzkoprsy. Ja protestuji za uzakoneni manzelstvi mezi kurem domacim, smrkem ztepilym a funkci kosinus.

Re: Suchý led známe, suchou vodu ne.:
Autor: S. Kalužík Datum: 16.10.2018 17:42

To se mi líbí, jen co na to chudák sinus :)