Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRÁVO: Ejhle, prý spravedlnost

Pod záplavou koronavirového vzrušení minulých týdnů zůstaly nepovšimnuty události, které by jinak mohly a měly otřásat celou společností. Jeden z čerstvých rozsudků pražského Městského soudu otevřeně zpochybnil důvěryhodnost celého systému vymáhání spravedlnosti a zákonnosti v České republice. A nestalo se nic. Všichni, koho se to týká, mlčí…
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP

Pokud bylo jen za "právní služby" kolem Opencard vydáno NEUVĚŘITELNÝCH 226 milionů, je to korupce jako prase!

0 0
možnosti
FN

Pokud někdo šlohne v obchodě mobil, vypořádá se s ním spravedlnost ajncvaj. Pokud někdo zpronevěří stovky miliónů je fakticky beztrestný. V zájmu rychlejšího výkonu spravedlnosti by měla platit zásada finančního limitu, který je ještě považován za trestný čin. Dolní limit je jasný. Horní by měl být stanoven asi tak na 30 miliónů korun, protože za třetinu této částky (obvyklá odměna) lze najmou skutečně dobrého právníka, který je zárukou beztrestnosti. Případným fanatikům spravedlnosti sděluji, že to myslím jako absurdní vtip!

0 0
možnosti
JJ

J57u40r21a 22J61u98r18a24x

8. 6. 2020 16:06

Jojo.

Když tak čtu páně Urbanův článek, možná to ani vtip není.

Ale nejsem právník.

0 0
možnosti
JN

Autor mě překvapil. Nakonec snad vezme na milost i Klausovu amnestii pro ty, kterym byly přes osm let niceny životy bez prokázání viny.

0 0
možnosti
Foto

J. Nevrklo - ve svém nesoudném adorování Klause, zatímco paranoidně litujete jím nestoudně omilostněné profesionální darebáky, zcela opomíjíte skutečné poškozené - právně absurdně zdůvodněnou nestoudnou prezidentskou plošnou amnestií, o možnou spravedlnost nevratně připravené poctivé občany, prezidentem amnestovanými lumpy nezřídka připravené o celoživotní úspory!... Pochopeno?

0 0
možnosti
PC

Jak to řekla baba ministryně Benešová: Je to justiční mafie...

0 0
možnosti
Foto

Názorů Jana Urbana si vážím. Co uvádí, o mně neznámém, nespravedlivě odsouzeném, uvězněném a nyní exekučně pronásledovaném panu Špačkovi /nezaměňovat za bývalého mluvčího prezidenta Havla!/, je vskutku otřesné! V článku však postrádám, zda se v předmětné věci obrátil na ministryni spravedlnosti a pakliže ano, s jakým výsledkem?8-o

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz