18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

PRÁVO: Druhý den procesu Nagyová-Babiš

Druhý den procesu s Janou Nagyovou a Andrejem Babišem probíhal ve vnější atmosféře snah o mimosoudní dehonestaci Andreje Babiše. Tuží se nejen mainstreamová media, ale i „lidová tvořivost“. Sama justice na tom nenese vinu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kučer 14.9.2022 8:28

Babiš se choval jako běžný podnikatel. Kdyby byl býval věděl že půjde do politiky tak by dotaci nevzal.

L. Netolická 14.9.2022 10:00

Jestliže se POLITIK dopustil sviňárny, jak píšete, neměl by do politiky vůbec chodit. A když tam jde, tak už při podezření z něčeho nekalého by měl okamžitě odejít. Babiš byl obviněný, obžalovaný a přesto se držel sesle jako klíště. Dnes vidíme důsledky.

M. Šejna 14.9.2022 10:06

O tom rozhodují voliči, nikoli soudy, zda smí politik vstoupit do politiky.

L. Netolická 14.9.2022 10:14

Pane Šejno: Babiš se rozhodl, že půjde do politiky, ne voliči. Mám to napsat ještě více polopatě, abyste tomu porozuměl?

M. Šejna 14.9.2022 13:22

Babiš se ale žádné sviňarny nedopustil. Tedy aspoň ne takové, na kterou je paragraf trestního zákona.

R. Langer 14.9.2022 15:17

Ano, jestliže se dopustil sviňárny. No, podle všeho NEDOPUSTIL. ;-D

A. Dudík 14.9.2022 3:36

DĚKUJI PANU ING.JEMELÍKOVI ZA OBJEKTIVNÍ REPORTÁŽ ZE SOUDNÍ SÍNĚ !!!

R^R^R^

T. Kohout 14.9.2022 6:50

Chtěl jsem napsat totéž. Jinak bychom byli odkázaní na pustý bulvár nebo zpolitizované zpravodajství.

P. Hatina 14.9.2022 3:02

čtu dobře? Takže po pěti letech vyšetřování se soudní znalec ve stěžejní věci vyjádří ve smyslu že jeho výsledek je nejistý, protože neměl čas si sehnat víc materiálu ke zkoumání?;-D

No tak to si ho bude muset udělat, protože v pátek dorazí k soudu nevděčný Babišův synek se smečkou novinářů, a svůj podpis osobně popře. A co pak, slavný soude??:-P

A. Dudík 14.9.2022 3:37

BLÁZEN JAKO SVĚDEK ... to nemá chybu ;-D;-D;-D

J. Sládeček 14.9.2022 9:10

Ano, to bude svědectví jak noha.

S. Rádl 14.9.2022 9:18

On neměl k dispozici žádný podpis Babiše mladšího z toho období a neměl tedy s čím srovnávat (stalo se to před 15 lety). Ten si asi pořídit zpětně nemůže a že věkem dochází ke změnám podpisu je zjevné, zvláště u duševně nemocného jedince.

V. Pavelka 14.9.2022 20:34

Synek, nebyl sám kdo řídil Čapák jako spolumajitel (nebo Akcionář )byla i jeho sestra a švagr Herodes? Možná i Monika ! Takže jeho cinklé svědectví proti dvěma nebo třem ?

P. Hatina 14.9.2022 21:58

Co jsem se díval na dnešní přehled líčení, většina Babišovic famílie se vzdala výpovědi. Takže jedinej kdo bude vypovídat bude junior. Ale jestli do to zaplete že tatík jeho podpis zfalšoval a sám nic nepodepsal, tak v tom udělá ještě větší právní chaos, než v tom je teď.

Protože a přeci jen, celej ten případ je založenej na sérii sice účelově sepsanejch, ale přeci jen právnicky platnejch smluv. Aby se do toho zapletly ještě falešný podpisy, to už můžou celou žalobu zahodit a začít od začátku

M. Šejna 14.9.2022 0:57

Já jsem ze zpráv, co pronikly že soudní síně, pochopil toto:

První znalec řekl, že podpis by mohl být falešný, ale není to jistě. Mohl by tedy být i pravý, ale ani to není jisté.

Druhý znalec řekl, že Agrofert dotoval Farmu, což on považuje za delikt, protože měl nechat Farmu zkrachovat. Jen nevysvětlil, která z těch dvou firem se toho deliktu dopustila. Ta, co dotovala, nebo ta, co byla dotována?

A takový lidský materiál dělá soudní znalce. 8-o

V. Mokrý 14.9.2022 5:14

R^

R. Langer 14.9.2022 5:34

No, "znalci" si říkají především oni sami... ;-)

T. Kohout 14.9.2022 6:53

Nějaký zákon na to existuje, zkoušky vykonávají.

R. Langer 14.9.2022 7:59

Tím bych si nebyl tak jistý...

Jestli to zkoušejí docenti z Plzně... ;-)