Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRÁVO: Čtvrtý a pátý den procesu Nagyová-Babiš

Poslední dva dny tohoto týdne v procesu Nagyová-Babiš proběhly v poklidu, ale obsahově jsou bohaté. Trochu vzrušení přineslo páteční ráno, kdy na příchod svědka Andreje Babiše ml. čekala před budovou početná imitace „uvítacího výboru“, na které se kromě novinářů podílelo pár zvědavců.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PJ

"Jako laik soudím, že Babiš je nevinen".. to je asi tak všechno, co nám chce Jemelík říct..

0 0
možnosti
AV

A93n52t72o55n30í89n 43V66l98k

17. 9. 2022 11:03

chápu, venku prší, nálada pod psa :-)

0 0
možnosti
PS

P20a62v92e62l 42S35u22r36a

17. 9. 2022 10:23

Je to zábavné, jak se tady právnické kapacity dokážou dloubat v hnoji, zda dotace byla oprávněná nebo ne, když ÚČELOVOST kroků žadatele o dotaci z celého procesu čouhá jako sláma z bot.

Pokud tenhle případ ZASE bude shledán jako nepostižitelný, jen zvýší celkový pohled na naše zákonodárství. Zákony navrhují a schvalují poslanci s vidinou, že si podle nich taky někdy přikradou.

0 0
možnosti

Tak Účelovost od počátku nikdo Nepopírá. Je to obvyklá, v podnikatelském prostředí zcela normální metoda. Již Komouči mluvili o kapitalistech jako o lidech mající Zisk, často bezpracný, na 1. místě. A Vy jste jedním z nich. V právním státě není Účelovost Trestná, ovšem Vy byste zavíral, až byste brečel...;-DRv

0 0
možnosti
FK

Docela rychle klesá venkovní teplota a lidi budou muset začít přitápět. Začnou pálit zásoby, které si za těch několik měsíců nashromáždili ve formě uhlí, dřeva, pelet nebo plynu v zásobnících. Zvýší se tlak i na spotřebu elektřiny. Jak se ty potřeby vyrovnají, nikdo přesně neví, protože těch pár procent, co mají výrobci k dispozici asi stačit nebude. Tak to je skutečný malér a my se tady zabýváme vyčpělou kauzou, kterou ani nedovedou definovat právníci natož laici. Chtěl bych ty hlupáky někam poslat.

0 0
možnosti

Předvolební kampaň 5koly...Rv

0 0
možnosti

A to byl Babiš mladší v té době zamědtnán jako pilot dopravního letadla a nerozuměl smlouvám, které podepisoval? V tom případě bůch ochraňuj všechny cestující v letecké dopravě.

0 0
možnosti

Ano. "Dobré ráno!" Dnes třeba obrovská firma je s. r. o. A člověk se jen diví... Zdař Bůh!

0 0
možnosti
KK

K83a41r88e39l 10K74á43š

17. 9. 2022 6:10

Tak být synem takového milujícího otce byl by ze mne schizofrenik spolehlivě taky.

0 0
možnosti
JS

Škoda, že tento proces nepřispěje k rušení dotací - jde na něm krásně vidět, jak lehce jde zpětně dotace rozporovat a zpochybnit - viz příklad s (ne)definicí "malá a střední".

Ale dotace jsou lákavé - budou se vytvářet další a další předpisy a regulace, které se budou dál účelově obcházet (Třeba Zelená úsporám - před lety šlo žádat jen se selským rozumem, dnes potřebujete platit firmu, která má razítko a vyplňuje za vás, protože ví, co má vyplnit, aby jste dotace dostali). Přitom se mrhá energií tolika lidí a vyhazuje se obrovské množství peněz. A ti lidé a finance pak chybí jinde.

0 0
možnosti
Foto

JÁ BYCH NECHAL VYŠETŘIT DŽAMILU ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
VM
PH

No řekl bych že mezi větou "... Popírá pravost podpisu na zápisu o převodu akcí a další větou to co " dělal, byly to jen náhodné podružné úkony, např. podpisy dokumentů, jejichž obsahu nerozuměl." je tak ohromný rozpor, který sám o sobě ukazuje na duševní stav svědka, který musel navíc na přímý dotaz soudu přiznat že trpí schizofrenií. Naprosto bezcenné svědectví...

0 0
možnosti
Foto

Zásadní je, že Babiš junior je prý úplné normální díky papíru, který mu vystavila nenormální Džamila. ;-D

Pokud totiž o někom Dzamila tvrdí, že je zcela normální, tak je jisté, že to je úplný debil. ;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz