20.9.2020 | Svátek má OlegDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRAHA: Ráj jak řemenŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 10, poslední: 18.7.2014 21:28, přehled diskusí

Obecní volby se blíží.:
Autor: M. Prokop Datum: 18.7.2014 21:28

Volte Svobodné, jsou proti tomu nesmyslu.

Cyklobuzny:
Autor: I. Dekyský Datum: 18.7.2014 16:05

do dolů

Když se podívám na tu mapku...:
Autor: J. Novak Datum: 18.7.2014 9:34

http://www.praha.eu/public/12/d4/f6/1884432_508196_Priloha_TZ_nizkoemisni_zakladni_informace.pdf

Území o takové rozloze má takové množství obyvatel, čili i vozidel, že jenom tisk nálepek pro rezidenty bude ohromný kšeft. A nic jiného za tím není, protože žádná kontrola tohle nezvládne.

Tímto opatrřením se v Praze a blízkém okolí vytvoří co ?:
Autor: J. Dvořák 188 Datum: 18.7.2014 9:30

Vytvoří se oblast zdravého ovzduší s horským ozónem kterýžto ovšem bude zpoplatněn, nikoliv přímo, ale zaplacením vjezdu do oblasti u mýtné brány.Výjimky budou udělovány vyjímečně, ale pod talíř za hodinu pobytu nejdeme, vzkazují moraváci kteří již hlavní město skoro všude okupujou !Nevíte někdo kolik zbývá obyvatel Malé strany ?Je jich více než dva ?

Re: Tímto opatrřením se v Praze a blízkém okolí vytvoří co ?:
Autor: B. Uhlich Datum: 18.7.2014 10:10

Tak on je hlavně problém, že aktivisté nechápu, že ZNEMOŽNIT neznamená ZRUŠIT...jejich možečky nějak neberou fakt, že se problém odsune jen jinam... nedávno jsem vedl diskuzi na FCB s Kačkou jau jau, která si tam libovala, že s Martinem (rozuměj Bursíkem) zvládli zlikvidovat parkoviště na Malé Straně...tak jsem ji položil otázku, a kdepak ty auta teď budou parkovat, no? No kde jinde..prostě jinde...tedy Kačka kvílí blahem, ale okolo zkřípou zubama

K těm Pražákům jen jedna poznámka..v podstatě já neznám pražáka, který by mohl říci, že je třeba třetí nebo čtvtá generace pražáků...obávám se, že jich bude naprosté minimum...jinak je to jen tlupa přistěhovalců...proto je velmi úsměvné, když někde někdo mimo Prahu nadává na pražáky....no netuší, že nadává spíš na své bývalé sousedy... :-))))

Re: Tímto opatrřením se v Praze a blízkém okolí vytvoří co ?:
Autor: K. Podroužková Datum: 18.7.2014 15:52

Tak se vám hlásím, minimálně čtvrtá pražská generace, babička se narodila v Libni, dědovi rodiče měli hospodu na Žižkově, i když tenkrát to byla periferie! A máte pravdu, největší bordel dělají mimopražští nově se přištěhovavší drni. Například primátor. Zavádí tu venkovské móresy a za všechno chce zaplatit. Nu, volby ukáží, kdo se chopí řetězu. Před chvílí se k nim přidal ještě Bursík, to bude radosti!

Odkud ten Hudeček pochází? Není on z Moravy?:
Autor: J. Chaloupka Datum: 18.7.2014 8:43

Počet Moraváků, co žijí v Praze na různých vládnoucích místech (Nečas, Topolánek, Sobotka a další) nám dává dost zabrat. I my, co jsme se vůlí osudu narodili v Praze, jsme občané tohoto státu a dokonce lidé!!! Tak s námi mějte, moc prosím, trochu slitování, Moravané.

Re: Odkud ten Hudeček pochází? Není on z Moravy?:
Autor: J. Kadeřábek Datum: 18.7.2014 13:41

Hudeček je z Holomóca. Když se Vám to nelíbí nevolte je. Problém je koho volit. Ten stejný nesmysl chtějí zavést vládnoucí socani v Brně.

Mno..pokud se nemýlím, tak na podzim máme ..:
Autor: B. Uhlich Datum: 18.7.2014 0:37

komunální volby...možná, že by nebylo na škodu, aby pražáci dali cosi najevo...tedy chtějí-li... Ale třeba většina obyvatel Prahy je environmentálně tak uvědomělá, že ráda během příštího roku zahodí svá stará auta a poběží si koupit nová, nebo alepoň míň stará...ráda bude akceptovat, že už se za nimi nedostanou třeba návštěvy z venkova, nebo třeba řemeslník, který holt nemá na to, aby si koupil za půl mega novou dodávku...  Tak si radostně připlatí různým živnostníkům, dopravcům, kteří asi holt nákupy nových aut zohlední v cenách svých služeb... No co.. za ráj a čistý vzduch je holt potřeba si připlatit...  Bohužel se to velmi dotkne normálních lidí, kteří dojíždí z venkova třeba ošetřovat své stárnoucí rodiče..vozit je po doktorech..obstarávat jim nákupy a pod... Tam holt budou ty dopady nejbolestnější...ale vysvětlujte to nějakému "mlamojovi" Hudečkovi, nebo nějakému sociopatovi, kterých je na internetu na vagóny...

Pro mne osobně je hlavně zajímavá informace, že prý bude rozhodovat stáří auta a zároveń i norma kterou auto splňuje..což ovšem dost často není totéž, to ale asi environmentálně zblblý úředník nějak nechápe. Další důležitou věcí je, že se tento přestupek nebude "bodovat" a , že magistrát bude udělovat celou řadu vyjímek...tedy uvidíme..jak to nakonec celé dopadne.

Rozhodně si ale myslím, že by už mělo být na čase dát nějak vědět všem vyšinutým aktivistům, na jejichž popud se podobné hovadiny zavádějí, že už nějak došla trpělivost s tím jak se neustále zvyšuje počet vyčůránků, kteří mají pocit, že nás musí řídit a nařizovat nám úplně všechno.....

...tedy uvidíme..jak to nakonec celé dopadne.:
Autor: J. Lepka Datum: 18.7.2014 15:55

Zde bych rád připojil malý poznatek o přístupu úředníků pražského magistrátu : proč je registr řidičáků ve Jungmanově ulici, kam se věru nesnadno zajíždí a rozhodně nedá zaparkovat ?