28.11.2022 | Svátek má René


Diskuse k článku

POLTERGEIST: Kterak se kočka v tašce nezmítala

Tak jako se na internetu objevovala videa Kena Goldsteina z australského Town­sville, na která jsem v roce 2012 čtenáře upozornil na svém blogu, se objevují i videa se záznamem projevů poltergeista pořízená na druhém konci světa, totiž na území dnešní Ruské federace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Rybnická 19.6.2021 12:50

Tuhle jsem v noci nemohla spát. Tak jsem se přesídlila do obývacího pokoje, je tam pohodlná lenoška před televizí. Trochu jsem usnula, ale vzbudila jsem se velmi náhle trochu úlekem. Mimo jiných svítidel se totiž v pokoji nacházejí dva malé reflektory, které osvětlují vitrinku . vzbudila jsem se poto, že se reflektory najednou, bez jakékoli cizí pomoci rozsvítily a začaly dokonce blikat. Schválně jsem se podívala, manžel hluboce spal, žádná viditelná příčina. Nebyla bouřka, nebo nějaký výpad proudu. Nikde nic, všude klid, jen to blikalo. TAk jsem vypínač vypla, všechno zhaslo. Moc by mne zajímalo co za tím vězí. Myslím technicky.

L. Novák 19.6.2021 17:44

Špatný kontakt. Pokud zrovna nebyla silná bouřka.

H. Rybnická 20.6.2021 11:03

Děkuji, bouřka nebyla, ale dusno, možná nějaká nadprůměrná vlhkost?

L. Novák 20.6.2021 11:15

Špatný kontakt znamená nedostatečně pevné propojení vodivé cesty nejspíš někde mezi zásuvkou ve zdi (včetně) a světelným zdrojem (spotřebičem). Nezbývá než to testovat zkusmo pohybem jednotlivých částí při zapnutém světle. Objímka, šňůrový spínač, vidlice do zásuvky...

H. Rybnická 20.6.2021 18:06

Díky, stejně musím pozvat elektrikáře. Zdravím