9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
oldedek 24.6.2009 10:38

Re: Pan "Všechnošpatně" se předvedl

Víte pane JaS, že mě na této "šau" taky nadchnul. I já nevěřím i to, že je Urban... Píše ale krasopisně, co ?!?

xy 24.6.2009 9:15

S kým se přátelí Jan Urban?

Například s panem Šťávou, který se soudí se státem o řadu miliard Kč kvůli údajnému "poškození dobrého jména" . Pan Urban dokonce napsal ve Šťávův prospěch rozsáhlou publikaci Tunel plný krve. Morbidní název této publikace chabě zakrývá zjevnou promoakci ve prospěch blízkého přítele páně Kalouska, takto organizátora Bakalou financované TOP 09. Zkrátka má pan Urban povedené známé, samé konzervativní zachránce národa a jeho státního rozpočtu přesně podle hesla "privatizace zisků, socializace ztrát". Pane Urbane, jděte oblbovat o číslo vedle.

SW 25.6.2009 0:03

Re: S kým se přátelí Jan Urban?

Dlja čevó bukvy, vsjo jásno

Prorok 24.6.2009 7:55

Když to říká výlupek Urban, tak to bude všechno úplně jinak.

jirka.s. 24.6.2009 15:02

Re: Když to říká výlupek Urban, tak to bude všechno úplně jinak.

Smrad ze septika se šíří zase úplně všude!!! ;-(

Mistr Jan Hus 24.6.2009 6:13

Disííííídent (pěkná to nadávka) a kapitalistický kádrovák a protislovanský živel

ve službách USA  URBAN, zde zase kádruje. ;-D;-D

j 24.6.2009 6:38

Re: Disííííídent (pěkná to nadávka) a kapitalistický kádrovák a protislovanský živel

kam na ty výrazy chodíš, protislovanský živel

jirka.s. 24.6.2009 15:00

Re: Kam pro to chodí????

Klub českého pohraničí; Netolická 5, 370 12 České Budějovice  ;-(

ta 24.6.2009 8:52

Re: Disííííídent (pěkná to nadávka) a kapitalistický kádrovák a protislovanský živel

Máte nevkusný nick a zvyk zásadně nereagovat na obsah článku. Inteligence nestačí?

xy 24.6.2009 9:22

Re: Disííííídent (pěkná to nadávka) a kapitalistický kádrovák a protislovanský živel

Souhlasím s Mistrem, pan Urban je součástí bývalého disentu, který vedle chvályhodného odstranění komunistického režimu pokračuje ve své kosmopolitní subverzivní práci proti českému národu, ve snaze jej přesně podle satanisty  a syna rabína Marxe jako slovanský národ zničit. Skutečným cílem těchto loutek řízených zpovzdálí finančními mágy je zničení suverénních států, lidských práv a svobod, rodiny, dědického práva, všech náboženství a nastolení světové totalitní diktatury.

jirka.s. 24.6.2009 14:46

Re: Disííííídent (pěkná to nadávka) a kapitalistický kádrovák a protislovanský živel

Jo jo! Ty ses fotrovi taky vyvedl! To má z toho, že se nezajímal o adhezní koeficient svého antikoncepčního surfaktantu. Přesáhl totiž nejméně 0,4 promile, tudíž imminence jeho disrupce byla velmi vysoká ! Bohužel k té disrupci pak došlo a my tady teď máme tu pochybnou čest se seznamovat s tvými originálními gangliovými pochody! ;-(

Lerak 24.6.2009 21:27

Re: Disííííídent (pěkná to nadávka) a kapitalistický kádrovák a protislovanský živel

geneticky prověřeno, v průměru má náš občan cca 50 procent slovanských genů- o slovanství nemůže ani do budoucna býti řeč. pouze u ubožáků typu MJH.;-P

Radim Špaček 24.6.2009 2:26

Starého psa....

Vážený pane Urbane,nenuťe mě, prosím, abych musel to adjektivum přehodnotit, páč mi někdy přijdete blbej jak Vánoce...

Jiří Komorous se vyžíval již za studií právnické fakulty v udávání vrstevníků za protirežimní kecy na mejdanech (Bacha, drž hubu, je tady Azbest (Komorousova rozšířená přezdívka...), jakož i v buzerování mladších kolegů nastupujících na vojenskou katedru UK. (Být pravou rukou vypatlaných bolševických lampasáků ho bavilo opravdu mimořádně...)Takže nikoho nemůže překvapit, že se tato kreatura, u níž se nelze o morálce vůbec ani zmiňovat, nastupuje do školy SNB s cílem aktivní služby ve Státní Bezpečnosti....

Jmenovánbí J. Komorouse do JAKÉKOLI vedoucí funkce u Policie ČR je jedním z NEJHORŠÍCH SELHÁNÍ DEMOKRATICKÝCH ELIT PO PŘEVRATU V ROCE 1989!!!

A jeho jmenování do funkce 1. náměstka ministra vnitra (jako policisty!!!, a to ještě jenom proto, aby se vyhnul lustračnímu zákonu!) je jednou z největších FACEK PŘEVRATU V ROCE 1989!!!

Mlynář ze Lhoty 24.6.2009 6:04

Re: Starého psa....

Já o žádném převratu v roce 1989 nevím! Pokud by nějaký převrat tehdy byl, tak jak je možné, že nám tady stále vládnou komunisté?;-(!!

xy 24.6.2009 9:24

Re: Starého psa....

Jednalo se o předem dohodnutou výměnu kulis, nešlo o žádnou revoluci.

socan 24.6.2009 9:57

Dovolil bych si doplnit,

ze toleroval svym podrizenym nacisticke symboly vystavene v kancelari. Pokud si to dam dohromady s jeho pusobeni v divnospolku Ordo Lumen Templi, tak mi z toho vysvita, ze by na pana Komorouse mel byt veden spis na protiextremistickem oddeleni PCR.

xy 24.6.2009 10:19

Re: Dovolil bych si doplnit,

Pan Íčko když šafářoval na vnitru, tak měl na zdi Džeržinského. A Topolánek proslul svým vyhlášením Noci dlouhých nožů a citátem Es Kommt der Tag. Zametejte i před svým prahem, modráku.

socan 24.6.2009 10:58

Re: Dovolil bych si doplnit,

"Modrak" jsem byl jeste pred sedmi lety, nez se mi dostalo zjeveni v podobe vysokoskolskych kurzu neoliberalni ekonomie - VSE, toto silene hnizdo demagogie, mi otevrelo oci. Ted jsem rudocerny, takze bych mel svuj nick zmenit ze "socan" na "socka".

xy 24.6.2009 13:51

Re: Dovolil bych si doplnit,

Nechtěl jsem se vás dotknout, toho modráka beru zpět.