Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MRAVY: Morálka na prvním místě

Není to spíš tak, že je to především naše morálka, co určuje, v jakých podmínkách žijeme, pro koho pracujeme a jak se cítíme?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

J53a54n 61V64e43s16e14l37ý

13. 5. 2024 8:50

Autore, ve svém moralizování jste zapomněl na jednoho vrchního velitele ozbrojených sil, který si nabrnkl mladou herečku zatímco jeho manželka, která ho celý život podporovala, umírala doma na rakovinu. To chce nejen silné libido, ale i kachní žaludek.

0 0
možnosti
LK

Přímo na solar R^

0 0
možnosti
PS

Takyto članok ma v Česku, ktore je zname toleranciou ku pôžitkarom, prekvapil. Aj argument mi akosi nesedi. Myslim si, že autor si vybral zly priklad s tym americkym generalom. Mal skôr hladat v blizkych vodach. napr. v takom Taliansku alebo v Franci. Tam by to dopadlo tak, že general by neodstupil ale bol by povyšeny na maršala. Nielen pekari, vojaci ale aj politici tam maju za povinnost mat milenky, už od čias nejakeho Ludvíka V. :-)

0 0
možnosti
VK

V31. 67K31u75h28a14j

13. 5. 2024 9:59

No to víte, už i u nás objevujeme, jakou moc člověku dává obsadit se do role mravokárce. Odpovědnost nulová, ale možnost ovlivňování lidí, ta je až do nebes!

0 0
možnosti
JS

J74. 42S27.

13. 5. 2024 7:50

Mt 5,27 Slyšeli jste, že bylo řečeno: ‚Nezcizoložíš.‘ Já však vám pravím, že každý, kdo hledí na ženu chtivě, již s ní zcizoložil ve svém srdci. Jestliže tě svádí tvé pravé oko, vyrvi je a odhoď pryč, neboť je pro tebe lépe, aby zahynul jeden z tvých údů, než aby celé tvé tělo bylo uvrženo do pekla. A jestliže tě svádí tvá pravá ruka, utni ji a odhoď pryč, neboť je pro tebe lépe, aby zahynul jeden z tvých údů, než aby se celé tvé tělo dostalo do pekla.

0 0
možnosti
VK

V95. 32K58u48h28a87j

13. 5. 2024 11:12

Vy si utněte hlavu, J.S.!:-(

0 0
možnosti
FN

Manželské trable generála Řehky jsou to nejmenší, co mu lze vytknout. Mnohem závažnější je, že junta válečnických mariášníků ve složení jenerál Pavel, náčelník Řehka a feldmaršál Koudelka ženou Českou republiku na cizí befél do války.

0 0
možnosti
PP

P79e14p14a 61P69e82p37a22x

13. 5. 2024 8:14

R^ velmi trefné.

0 0
možnosti
VM

?

Vždyť neberou ohled ani na Desatero, když jsou v křesťanském regionu !

0 0
možnosti
RL

To mě docela zaujalo. A velet v jednom vojenském okruhu, a potom v úplně jiném vojenském okruhu, i když zcela veřejně, vám nevadí? ;-)

0 0
možnosti
Foto

Mě nejvíc dostalo tohle: "Proto prosím touto cestou o pochopení a respektování soukromí v tomto těžkém období pro moji rodinu a blízké." Řehka na síti X.

Na rodinu pana generála se odněkud sesypalo těžké období.

0 0
možnosti
PB

P38e13t25e 43B75r45i79c14h

13. 5. 2024 14:19

Může za to polární záře, která nasvítila to, co mělo být utajeno;-)

0 0
možnosti
PH

Mimochodem, ono je spíš zvláštní že autor si ještě v neděli v noci klade tu otázku zda generál Řehka nevěrný své ženě byl, když už v pátek se jeho románek probíral na sociálních sítích a psala o něm první média.

https://ozveny24.cz/2024/05/10/hggtb/

a přes víkend už to probíral bulvár

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/785587/nova-laska-generala-rehky-michaela-opltova-hasicka-oblibena-starostka-a-poslankyne-mama.html

A až si přečte, koho si pan generál jako ženáč namluvil, tak asi spadne pod stůl. Protože, tohle už je armádní průšvih první třídy, který by měl řešit, jak náš generál prezident, tak i ministryně obrany ..

No ale jestli nebudou, a počkají až se na to zapomene, tak to spadne i na tu vládu, že žádnou morálku nemá.

0 0
možnosti
MG

Opuštění či podvádění manželky není v rozporu s dnes platnou morálku. Pan generál měl s předchozí manželkou dvě děti, ty odrostly a teď si našel v 49 letech partnerku mladší. Je to naprosto běžné chování. Bývalý francouzský prezident Francois Hollande takto vyměnil manželku 2 x, pokaždé si našel novou manželku o deset let mladší než tu předchozí ...

0 0
možnosti
Foto

Je morálka a "morálka". Je těžké pochopit, že když někdo nemá důvěru u toho nejbližšího člověka v životě, jak ji může mít u těch jejichž záležitosti by chtěl spravovat?

0 0
možnosti
JN

Já si Řehky jak vojáka nevážím vůbec. Vykládá o tom, že pokud se NATO dostane do války s Ruskem, mi budeme ve válce od první minuty. Vůbec netuší, že k tomu je potřeba souhlasu vlády, parlamentu, senátu, prezidenta. On v tom má jasno, asi by mu stačil rozkaz z NATO. Cvok.

Jeho soukromý život mě vůbec nezajímá.

0 0
možnosti
PH

Což o to, ve dnešní sestavě se ten souhlas vlády, parlamentu, senátu, prezidenta sežene u nás rychle a snadno. I když s ohledem na sílu a velikost naší armády bude symbolický.

Horší je to, že ta procedura souhlasu se bude dít ve všech 32 členských zemích NATO, a dokonce i o jeho centru byla napsána tato krásná věta

"Rozhodnutí NATO“ je vyjádřením kolektivní vůle všech 32 členských zemí, neboť všechna rozhodnutí jsou přijímána konsensem. Stovky úředníků, jakož i civilních a vojenských expertů, přichází každý den do sídla NATO, aby si vyměňovali informace, podělili se o nápady a v případě potřeby pomáhali připravovat rozhodnutí."

Čekat, že by se s takovým konsensem dohodli okamžitě na válce s Ruskem, je asi tak pravděpodobné, jako kdyby se měli dohodnout na subótnik..

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz