8.5.2021 | Den vítězství


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Grga Pitič 16.1.2006 17:18

dodatečné kritérium

K určení vítěze si mohli přibrat nějaké dodatečné kritérium, třeba stejné jako ti kluci ve filmu Knoflíková válka. teď ještě něco k Jandovi - skáče skvěle, ale to je asi všechno. V bulvárním plátku Bild ho nařkli, že si dává klíny do bot či co, a večer jsem ho slyšel v TV vykládat, že je to typická povaha germánských národů. Proboha! Nedokážu si předatavit, že by podobnou hovadinu napsali o rakouském skokanovi třeba v Blesku a on by pak v rakouské televizi blekotal o typické povaze slovanských národů. Tam by z takového výroku byl skandál. Tady ne.
VladaPing 16.1.2006 10:05

No, ono je stejně zajímavé, že při skocích na lyžích se....

hodnotí ještě navíc body za (umělecký dojem? technickou hodnotu?)
Představa, že u vrhu koulí, hodu diskem, kladivem nebo oštěpem, či při skoku do dálky nebo do výšky by se udělovaly další body za (za co vlastně?) zatím(ještě) nikoho nenapadla.....
VladaPing 16.1.2006 10:07

Re: No, ono je stejně zajímavé, že při skocích na lyžích se....

No, ona ta metoda se mi zdá býti opravdu docela "sliznatá", jak tady napsal diskutující Lojza....
lojza suchanek 16.1.2006 8:17

lol

To bychom stejne mohli rict,ze hokejovy zapas ktery skonci vysledkem 8:8 je nejaky podezrely:-)) V tech skocich jde spis o to,ze se jedna o nahodu,ktera je videt opravdu pouze diky prvnimu mistu,kdyby tohle bylo na miste 20tem,jak uz tu podotkl nekdo prede mnou,bylo by to kazdemu uplne jedno.Ono stejne tak casto dobehnou dva sprinteri stejne na tisicinu sekundy a rozhoduje se velice slizitou metodou o tom,kdo z nich vyhral,protoze proste v pravidlech je urceno,ze se to rozhodnout MA.U skoku se to rozhodnout podle pravidel nema,a tak jsou 2 na stejnem miste.tot cele:-)
lojza suchanek 16.1.2006 8:18

Re: lol

Eh sorry za preklepy:-) Zvlastne "slizita metoda" je docela kuriozni,samozrejme ma byt "slozita metoda":-)
vita 16.1.2006 9:31

Re: Re: lol

Škoda, že jste se omluvil. Právě jsem hodlal požádat o povolení používat tento neologismus - pochopitelně s citací autora.
Tak to teď bude bez citace.
Ale díky.
Ruda 16.1.2006 8:15

Poznámka

Ještě by asi bylo dobré neplést si machinaci s mechanizací - jina bych poznamenal má tak někdo starosti.
honzak 16.1.2006 7:03

Milý Viktore!

Srovnej si informace, než začneš něco psát. V Bischofshofenu zvítězil Ahonen, plichta byla za celkové vítězství v turné 4 můstků. Nevidím důvod, proč by se po 8 soutěžních skocích nemohly krýt body 2 závodníků. Kdyby se tak stalo na 25. místě, ani by sis toho nevšmnul.