19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
honzak 17.1.2008 13:09

vidím, že v úterý

večer uvařím silné kafe, abych vydržel nespat. Podle pospisu to musí být epochální kravina!

bis 17.1.2008 13:07

Pan Paroubek je ohavny buran, ale za vlady ODS

doslo k uplnemu rozvratu verejnopravnich medii

Radiozurnal s trpaslici Tacheci z IPB a CT s holohlavym soudruhem Janeckem.

ok 17.1.2008 14:07

Re: Pan Paroubek je ohavny buran, ale za vlady ODS

To bohužel není náhoda.

Média bez diskuse svobodných lidí = konec demokracie.

Média bez veřejné diskuse elit = konec demokracie.

Pavel41 17.1.2008 14:23

Re: Pan Paroubek je ohavny buran, ale za vlady ODS

"Čím hůře, tím lépe" - viďte. Mašina rozjetá během osmi let vhodného kormidlování přece nemůže být ovlivněna takovým detailem, jako je dočasná, jen nedopatřením způsobená změna vlády... Jen se trochu rozhlédněte -  a navíc: to vy vylo řevu, kdyby se kdokoliv z vlády pokusil některé tyhle levicové mágy usměrnit! Jenom nevím, kdo by vzal spacáky do velína tentokrát, semtam se přece jen konalo prohlédnutí...:-)

Pavel41 17.1.2008 14:24

Re: Re: Pan Paroubek je ohavny buran, ale za vlady ODS

Omlouvám se - samozřejmě "to by bylo řevu"...

portwyn 17.1.2008 15:27

:o)))

Ale určitě by se při tom řevu vylo ;-D takže vlastně jste měl i původně pravdu.

vasekpav 20.1.2008 14:39

Re: Pan Paroubek je ohavny buran, ale za vlady ODS

Přestan´te se  hloupě  hádat  ,jesli  je někdo modrej  zelenej  nebo  fialovej  ,  V parlamentu  a  senátu  si jdou  politici  na ruku  , a  všem  velice vyhovovalo  že  Janeček  potichu  zlikvidoval  všechny   kritické  pořady   a  zpacifikoval  čt  .  A tento pořad  chytře  ,  rozpoutá  diskuze  o  Ničem ,!!!!!! 

Sam Křepelka 17.1.2008 12:00

jaký charakter má ten pořad ?

Je to pořad, který má tendence být naučný ?  Nebo jenom zábavný ? Nevím, protože jsem dosud z něj nic nesledoval. Ale ža by se Vachler dal na odborné pořady. To se mi moc nezdá. Takže jestli celý článek není jedno velké nedorozumění, kdy se někomu pořad líbil a někomu prostě ne.  A o tom, že se Tesla pokoušel přenášet energii i jinak než drátem se píše a vytváří dokumenty již dávno.

Takže o co jde, když nejde o život.

www racek 17.1.2008 13:33

Re: jaký charakter má ten pořad ?

je zábavný, jistě. takovejch je. jak říkám, stačí sledovat tv noe ...

RZ 17.1.2008 15:20

Re: Re: jaký charakter má ten pořad ?

Dost pochybuji, že právě Vy byste TV Noe sledoval. Pořady s p. Grygarem mne baví, ale zábavnými bych je nenazval.

www racek 17.1.2008 15:28

Re: Re: Re: jaký charakter má ten pořad ?

no, abych se přiznal, tak sleduji. některý kázání vůbec nejsou špatný a některý pořady o přírodě taky ujdou. 

LaRosse 17.1.2008 13:53

Re: jaký charakter má ten pořad ?

Jde o to, že autora uvedli v dokumentu, který z něj v podstatě udělal debila.

A takyl, kdybyste pořad viděl, věděl byste, že se jednalo skoro o poplašnou zprávu;-D

Milan 19.1.2008 17:28

Re: jaký charakter má ten pořad ?

No, rekl bych, ze je to nutné brát jako neco mezi porady "Akta X" a skvelými porady Sveráka "Jára Cimrman".  Pak se clovek jiste pobaví. Kdyby to ale melo mít za následek privatizaci CT, jak tu navrhoval jeden prispevatel, pak by teprve tento porad "Detektor" zacal být nebezpecný. Pan Karel Pacner pouze nemá rád, kdyz se nejaký porad tvárí jako vedecké pojednání, které pak muze radu naivních lidí jeste více zblbnout. Preji vsem hezký den 

miláno 17.1.2008 11:58

detektor

 Mate pravdu pane Pacner , tento pořad je klasická fantasmagořina, kde o vědě nás poučují různí iluzionisté a ekoteroristi to se ČT opravdu povedlo. Jenom by mě zajímalo , kde jsou všichni ochránci za čistotu veřejno právních medíí, když paní Techecí upravila trochu program radiožurnálu , tak všichni tito ochránci řvali jak když je na nože bere.  V detektoru se vysílá totální zhovadilost a je klid , to mě opravdu hlava nebere.

Michal 17.1.2008 10:48

Za vše mluví skutečnost,

že na webu ČT o pořadu Detektor zrušili diskuzi.

Jura Jurax 17.1.2008 12:16

Re: Za vše mluví skutečnost,

Proč? Třeba by se naučili nějaké dosud neznámé nadávky ... :-D

I-Worm 17.1.2008 12:48

Re: Re: Za vše mluví skutečnost,

kdo prošel webem lidovek, ten už se žádnou novou sprosťárnu nenaučí...

westík 17.1.2008 12:56

Když na zdejším chatu

tolik příznivců "přímé demokracie" horovalo pro referendum k radaru, (což je odborná problematika, o níž z plebsu málokdo něco ví),  já bych navrhovala referendum  o otázce,zda privatizovat či neprivatizovat veřejnoprávní média, která -ať je sledujeme nebo nikoliv, každý z nás musí platit- a s nimiž skoro každý z nás má své zkušenosti.

Generál Fajlůr 17.1.2008 16:09

Re: Re: Re: Za vše mluví skutečnost,

Že Vy jste ještě nikdy neměl žádné potíže s počítačem?

Já jsem za poslední měsíc vyčerpal i nadávky z několika přilehlých galaxií a k tomu jsem vymyslel ještě několik desítek dalších. U některých ještě ani nevím, co znamenají...

jakovy 17.1.2008 13:14

nabízím Re: Re: Za vše mluví skutečnost,

Icho de puto to selve maltida, caramba. Nebo: ty mi taky.

jakovy 17.1.2008 13:17

Pochválím se Re: nabízím Re: Re: Za vše mluví skutečnost,

Vidím, že cenzor neumí dost dobře španělsky  R^ ;-)

Lagron 17.1.2008 10:38

Zjišťuji,

že přicházím o hodně, když ČT nesleduji. Jaká škoda:-D Horší je, že musím na takovou holotu přispívat! Kdy už konečně nějakého komunistu předělaného na pravičáka a po listopadu nám vládnoucího napadne, že je potřaba tento komunistický zákon zrušit?!;-€

Mrazivý dech 17.1.2008 10:27

to byl ale hnus

Rv;-O(Y)Defloktor či Penetror od slovesa deflorovat nebo penetrovat ignoruji Rv;-O(Y)

Ivan Brezina 17.1.2008 10:10

Toufar

Mne zarazil uz ten dil o Souckovi. Pavla Toufara tam obvinili, ze ukradl jeho posledni rukopis (Tuseni svetla) a nedali mu zadnou moznost, aby se k tomu vyjadril. Ve verejnopravni televizi je to fakt divny...

Bubik 17.1.2008 10:13

Re: Toufar

Ovlivněn zkušenostmi bych spíše napsal, že "ve verejnopravni televizi je to fakt bezny..."

čtenář zdrojů 17.1.2008 10:21

pane Brezino

asi jste to sledoval blbě. Toufara se v tom pořadu zastal jiný publicista, který tvrdil, že tu knihu určitě Toufar ukrást nemohl. To snad stačí, ne?

Ivan Brezina 17.1.2008 10:24

Re: pane Brezino

Dival jsme se fakt pozorne, ale zadneho "zastani" jsem si nevsiml. Ale i kdyby, kdyz z neceho tak silnyho nekoho narknete, mel by dostat sam prostor aby rekl ze je to blbost, ne?

gerontusinza 17.1.2008 10:25

Bez připomíne....Re: Re: pane Brezino

R^R^

Jura Jurax 17.1.2008 10:26

Re: Re: pane Brezino

zastání tam bylo, nicméně máte pravdu - hlas pana Toufara tam měl zaznít.

www racek 17.1.2008 10:41

Re: Re: Re: pane Brezino

no, nějak jsem to tak nevnímal, ale asi m áte pravdu, zaznít to mělo. ostatně, pan toufar je taková zvláštní osobnost ...