6.7.2020 | Den upálení mistra Jana Husa


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Meišner 29.5.2020 18:10

Witovská byla dost šílená už dlouho před tímto rozhovorem při jiných příležitostech...nevím jak teď, ale za mlada se říkalo že vůbec nejhorší ze všeho je aktivní hlupák...no, asi to platí pořád......

M. Růžička 17.6.2020 7:42

Viděl jste výkon paní Jermanové? To je šílené, že sienenechá obalamutit demagogickými žvásty?

F. Sojka 29.5.2020 16:57

Kde jsou ty časy, kdy se Klaus (arogantně) sbalil a vypad ze studia, protože se mu nelíbila moderátorka, resp. její otázky.

Dnes na to politici nemají koule, protože mají strach, že je veřejnoprávní už nikdy nepozve.

Vitovská je kačena, která prospívá vyslýchanému, protože neutrální divák ztratí neutralitu a postaví se na stranu "ubližovaného."

M. Rozbořil 29.5.2020 17:18

Zajímavé je ovšem, že paní Witovská byla svého času vybrána jako moderátorka předvolebních rozhovorů před prezidentskými volbami a, pokud vím, tak panuje téměř obecná shoda, že to dělala dobře.

F. Sojka 29.5.2020 17:28

Panovaly jisté obavy, ale zvládla to dobře, dokonce ji Zeman pochválil.

Svoji roli hrála možná okolnost, že nešlo o "výslech", nýbrž moderování střetu dvou finalistů.

J. Svoboda 29.5.2020 15:55

„Trestní oznámení určitě není na místě. Spory se mají řešit komunikací a domluvou. Je to zbytečný spor, který nikomu nepomůže a nic nevyřeší,” uvedl pro Novinky premiér Andrej Babiš.

L. Kubeš 29.5.2020 14:07

Vitowská ovšem ještě neskončila, pokusila se moderovat i diskusi se dvěma odborníky na kosmonautiku, tedy na obor, o kterém neví vůbec nic. Taky to podle toho vypadalo. Přitom má televize řadu schopných mladých komentátorů z vědecké redakce, schopných zasvěceně komentovat nejrůznější oblast vědy. Naštěstí byl start rakety Space X odložen, jinak bych snad trpěl ještě dál jejím odborným komentováním. Politika se dá okecat, ale jiné událostinaštěstí ne.

V. Kain 29.5.2020 12:29

Ona Jermanová-Pokorná už za své působení jako hejtmanka si nandala pěknou hroudu másla na hlavu.Ona je Jermanová k |Babišovi více než loajální.Tak ho musí zbožňovat a nebo umí mistrně pochlebovat.A Pan Bartoň jako obdivovatel Babiše se pokouší podat hejtmance pomocnou ruku.Bylo by dobře aby se s touto osobou která zneužívá své moci voliči navždy rozloučili.

J. Dvorská 29.5.2020 17:16

VELMI PŘESNĚ NAPSÁNO !DÍKY.

P. Grigar 29.5.2020 11:28

.. inu, dost bych pochyboval o tom, že by si někdo záchranku nezavolal jenom proto, že měla v tu dobu nedostatek ochranných pomůcek.

Při zdravotním výcviku nás učili, že primární je akutní pomoc, například krvácení zastavit za každou cenu, třeba po*ranými podvlíkačkami, možnost infekce budou řešit až v nemocnici profesionálové, pokud tam pacient dorazí živý.

Já přímo miluji ty vášnivé diskuse o ničem a ještě k tomu až ex post.

P. Staronový 29.5.2020 11:58

A jak jsou na tom záchranáři, s nedostatkem těch pomůcek, to je vám zřejmě u (_!_). Záchranářům, celkem logicky, ne. Chtějí zůstat záchranáři, nestát se pacienty.

P. Grigar 29.5.2020 12:21

..každé povolání nese určitá rizika, pokud mě bude můj zaměstnavatel nutit k výkonu práce bez patřičných náležitostí, reakce bude okamžitá, na otevřený dopis však nedojde.

Líná huba, hotové neštěstí.

J. Svoboda 29.5.2020 12:25

Jak jste reagoval na nabídku Bureše, že přiveze osobně roušky, když je to tak jednoduché?

Pěkný den.

R. Langer 29.5.2020 12:39

Na takovou nabídku může reagovat jedině blbec, ale zatím na to tady reaguješ jedině ty, Hnusný dne... :-D

P. Grigar 29.5.2020 13:16

..inu, já měl zásobu respirátorů FFP2 pohotově už od konce loňského roku. Jsem kutil domácí a kupuji si je po krabicích, tyhle byly v akci(25Kč/kus) a ještě mi přidali kombinézu gratis. Navíc máme doma šicí stroj a zásobu různých zbytků látek, tkaniček a nití. Tož nám mohl vlézt na záda koronavirus, Babiš a můžete i vy se svými pindy.

Hnusný den.

P.S. výdechový ventilek jsem zevnitř přelepil páskou. ;-))

J. Svoboda 29.5.2020 13:35

Aha, odpovědět náhle nedokážete, jen strojené srandičky. Dobrá tedy.

Pěkný den.

P. Grigar 29.5.2020 16:26

..odpověděl jsem vám zcela po pravdě, Svobodo. Já už jsem taková povaha, že od nikoho nic nečekám, kdo ví co by za to potom chtěli, že, a pomocnou ruku vždy nejdříve hledám, a také nacházím, na konci své paže. Nemám ve zvyku si stěžovat. Opravdový život nestojí na slovech, ale na činech.

Svoje životní motto jsem převzal od benediktinů a ježto jsem ateista, ponechal jsem si z něj jen to "labora".

Ať vás dlouho netrápím..."Ora et labora."

Že vy jste obyčejný vysedávač a tlachal s rukama dozadu, stále jen čekající odkud mu napadá mana nebeská, neschopný se o sebe postarat v okamžiku krize.. no co já s tím? Nic. S vámi bych se přes poušť nevypravil.

J. Svoboda 29.5.2020 18:12

Vy jste jen obyčejný zlý lhář.

Pěkný den.

P. Grigar 29.5.2020 20:46

..tož dobrý a pravdomluvný muži, nezbývá mi, než vás pozvat na návštěvu spojenou s ukázkami zásob látek, tkaniček, nití, respirátorů a možností procházky po zahradě, samozřejmě v gratis kombinéze, zatím nepoužité. Máte-li zájem, pošlu kontakt i s itinerářem.

Hnusný den.

P. Staronový 29.5.2020 15:31

Tak tahle záchranářka dále zachraňovala, za což jí budiž čest.

Jediná jiná možná reakce by byla nezachraňovat, bez příslušného vybavení, a to je ten dopis přece jenom lepší.

P. Grigar 29.5.2020 16:32

..vy jste typický produkt socialismu, Prokope. Před vrchností sklonit hlavu, Maul halten und weiter dienen, a potom za nejbližším rohem keců jak holič v sobotu, nebo večer stáhnout rolety a usednout k psacímu stroji. Totéž ona záchranářka, řvát a mlátit pěstí do dveří měla hned.

J. Strmiska 29.5.2020 9:48

Jermanová ve včerejších Udalostech komentářích mávala tabulkou s počty ochranných pomůcek ve dnech někdy v polovině března jako argument, že ona má pravdu a ne záchranářka. Do tabulky si může napsat co chce, kdo to bude v tom okamžiku kontrolovat že. Tento způsob argumentace ukazuje, co si paní hejtmanka a nejenom ona, myslí o svých voličích: Jsou blbí, můžu jim navykládat cokoliv. Snad ji to voliči v příštích volbách spočítají.

J. Svoboda 29.5.2020 9:01

Politici považují dotaz za prostor k sebeprezentaci. To se ovšem těžce pletou v tom, že si moderátoři něco takového nechají líbit.

Pěkný den.

Š. Hašek 29.5.2020 9:14

A já si fakt naivně myslím, že politik tam má mluvit! A finálně to rozsekne POSLUCHAČ! Nikoli manekýna!

I bych to nazval reprezentací politika, vod čeho by ta bedna vlastně byla???? Na přezku Jílkové, na stárnutí Nory???

Nemám nic proti občasným, krátkým otázkám/poznámkám redaktora! Otázka 5 slov, odpověď 50. Jako u zkoušky!!!

J. Bubik 29.5.2020 9:25

Moderátor se ta funkce jmenuje proto, ze moderuje diskuzi. Jinými slovy moderátor pokládá otázku a moderovaný odpovídá. Pokud moderovaný hovoří o něčem jinem, je moderátorův úkol moderovaného vrátit k tématu věci, případně mu klást doplňující otázky.

Jinak by to nebyla moderovaná diskuze ale přednáška či sebeprezentace hosta. O tématu, o kterém si ten host myslí, že by měl lidu sdělit.

Ale to nebyl takový pořad,

A že paní toho času hejtmanka po vzoru svého šéfa byla k nezastavení, je jen o její kultuře projevu

Š. Hašek 29.5.2020 9:47

Uznávám, že jsem nekomentoval konkrétní článek zde jmenovaný. Moje poznámka se týkala několika mých akcí, kdy jsem s papírem, tužkou počítal skočení do řeči manekýnou. Evidentní "opravování" politika manekýnou, protože odpověděl nikoliv nepravdivě, ale protože JÍ SE ZDÁLO, že "to nesedí". Počet ukončených vět politika a manekýny. (!!!)

Rovněž možno zaznamenat (zřídka) špeky chytrých, později nezvaných politiků, kteří řeknou (jakoby váhavě) "definici z knihy" ...... a ta hlupačka Tvarůžková se začne hádat!!! A "dokazovat". Poučovat! Viz moje poznámka, že "jí něco nesedí".

Vyzkoušejte si to také! Velice Vás přejde chuť platit poplatek za "zpravodajství"!!!

Já bych platil tak 28.- Kč. Občas za film.

Sportuji bez televize, číst jsem nezapomněl.

M. Hartmann 29.5.2020 11:26

Svatá pravda, dávno poznaná! Díky, pane Hašku!

J. Nevrkla 29.5.2020 11:59

Já už z těchto důvodů nejsem ochoten ty diskuze sledovat. Snad jedině Terezii Tomankovou v nedělní partii a Xavera na XTV.

M. Hartmann 29.5.2020 11:23

Ano, moderátoor pokládá otázku a pak moderovaného NECHÁ odpovědět. Tohle paní Witovská jaksi zatím nepobrala.

P. Grigar 29.5.2020 11:35

..spřátelený dotazovaný je pozván za účelem bezplatného poskytnutí prostoru k vlastní prezentaci. Znepřátelený dotazovaný je pozván za účelem veřejné exekuce. To je princip veřejnoprávních médií, či spíše představa těch, kteří je ovládají.

Zapište si to za ušiska, koncesionáři!!