3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

MÉDIA: Stop nenávisti - neporovnávat Trumpa s Hitlerem!

Lidové noviny 8. února 2017 zveřejnily téměř neuvěřitelný článek svého redaktora Petra Zídka s názvem „Konec jistoty“, který je postaven na srovnávání Trumpa s Hitlerem a který končí slovy „zvolení Trumpa znamená pro Čechy to samé, co nástup Hitlera“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Těhanová 13.2.2017 8:57

Re: "Západ

No, IVK zrovna nefandím, ale můžete s čistým svědomím říct, že věci, které vyjmenováváte, opravdu nezaplevelují západní kultůru a jsou jen propagandou Ruska?

S. Netzer 13.2.2017 9:01

Re: "Západ

Mohu s čistým svědomím prohlásit, že mezi "zaplevelovat" a "trpět pod útlakem" je nebetyčný rozdíl.

Žijeme ve svobodné společnosti.

D. Bystriansky 13.2.2017 9:17

Re: "Západ

Když se necháte léčit, rád vám svobodně přispěji.

M. Moravcová 13.2.2017 13:54

Re: "Západ

skoro "svobodná" ta společnost je pouze pro alarmisty, vítače, magory a všechny -isty, co IVK jmenoval, jen ne pro všechny občany.

Š. Hašek 13.2.2017 9:06

Re: "Západ

Vážená paní Netzerová,

na Vás jest možno to úpění/útlak již dobře pozorovati. Stačí nečíst "kremelské" noviny. A budete v cajku.

Mit freundlichen Grüssen Hasek

V. Novák 13.2.2017 9:17

Re: "Západ

Když to máte těžký... ono je těch echt netzerovských novin čím dál méně, těch, které občas otisknou i něco, co jediný správný netzerovský nos rozpozná co kremelskou propagandu, je naopak čím dál tím víc - to by se liebe Frau nemohla realizovat nikde.

Š. Hašek 13.2.2017 9:29

Re: "Západ

Začínám si ji už představovat jako nějakou tu domovnici z Kolína nad Rýnem, která - když její sousedi po vyjití z krytu po bombardování ihned "vítězně nehajlovali" - si psala jejich seznamy.

S. Netzer 13.2.2017 9:39

Re: "Západ

To je třeskutý argument, Lukešová by mohla závidět.

Š. Hašek 13.2.2017 11:20

Re: "Západ

Špatně jste pochopila.

Ty domovnice byly, to jest fakt. Taky přivedly mnohé soukmenovce (s rozumem v hlavě) pod sekyru. A moje představy nemusí nutně obrážet realitu.

Zkráceno.

P. Rudolf 13.2.2017 8:00

Po přečtení

tohoto plku "hvězdného tria" z Centra českého žvástu IVK už snad nikdo nemůže pochybovat o tom, že Kreml měl skutečně zájem na tom, aby to byl Trump, kdo se stane prezidentem USA.

J. Kohoutek 13.2.2017 8:07

Re: Po přečtení

O vás taky nikdo nepochybuje.

J. Schwarz 13.2.2017 8:28

Re: Po přečtení

Mohu vás ubezpečit, Herr Rudolf, že větší (_y_) než jste vy nejen neznám, ale ani jsem o ní ani neslyšel. Blíží se vá, pouze Frau Netzer - není to náhodou vaše LGBT partnerka?

R. Langer 13.2.2017 8:42

Re: Po přečtení

Á, soudruh Rudolf plive žluč, tak to je článek zaručeně pravdivý. :-D

S. Donát 13.2.2017 12:30

Re: Po přečtení

Ano :)

J. Fridrich 13.2.2017 7:46

Ten Petr Zídek je mimozemět'an ? Jsem rád, že

Ten Petr Zídek je mimozemět'an ? Jsem rád, že pan president Trump plní své sliby tak, jak žádný president před ním. Ono se zapomíná na důležitou věc - Amerika-USA má cca 320 milionů lidí a velká většina-sice někteří "potichu" s rozhodnutími svého presidenta souhlasí. On chce v Americe a ve Světě větší BEZPEČNOST a POŘÁDEK - A TO NENÍ MÁLO.. Ti křiklouni, které nám jejich i naše média neustále ukazují pořád dokola - to jsou ti, co se v Americe, ale i v Evropě jen vezou a svým zemím nic dobrého nepřináší, nic netvoří, ale naopak stále víc a víc ČERPAJÍ na nesmyslných sociálních dávkách.. Také chce zlevnit léky - no považte.. Nepamatuji od dob presidenta Kennedyho jiného Amerického presidenta ( ale i v jiných zemích našeho světa ) který by již v prvních hodinách-dnech takto okamžitě začal plnit své předvolební sliby, které lidem ve své zemi dal... Jsou to rozhodnutí, která udělají Ameriku bezpečnější - a o to přece jde, ne snad ? Evropa se má od něho co učit - šílená Merkel a Juncker sice říkají, že se má učit Trump, ale oni vedou naši krásnou Evropu k rozvratu a zkáze...

J. Myslivec 13.2.2017 8:04

Re: Ten Petr Zídek je mimozemět'an ? Jsem rád, že

Souzním s vámi! Bylo a je potřeba se vymezit proti takovým "novinářům"! Za normálních okolností by měl skončit, ale někdo ten článek schvaloval, ne? A těm se to náramně hodí!

S. Netzer 13.2.2017 8:56

Re: Ten Petr Zídek je mimozemět'an ? Jsem rád, že

"Amerika-USA má cca 320 milionů lidí" je velmi důležitá připomínka!

Rovněž nezapomenout, že "dání Světa do pořádku" je nanejvýš urgentní.

J. Fridrich 13.2.2017 9:19

Re: Ten Petr Zídek je mimozemět'an ? Jsem rád, že

A nesmíme zapomenout, že je třeba dát do pořádku i vás - a to urgentně... USA co píšete tyto řádky už mají 320 000 001 obyvatel - narodil se tam jeden nelegální Mexičan, ale to vám jistě nevadí, že Netzer..

Ještě pár desítek milionů Mexičanů a muslimů a už to bude to pravé multi-kulti prostředí, které vám bude plně vyhovovat. Pak si do Států zajed'te poslechnout, co křičí muezzínové ze svých mešit, ale možná to do té doby půjde poslechnout i blíže a nebudete muset utrácet za letenku přes " Velkou louži.."

A. Nový 13.2.2017 13:18

Re: Ten Petr Zídek je mimozemět'an ? Jsem rád, že

V Německu je mnoho stovek mešit. V roce 2015 Saudská Arábie nabídla německé vládě za každou stovku přijatých muslimských věřících výstavbu jedné mešity, aby měli zajištěné náboženské zázemí.

Informaci přinesl server Frankfurter Allgemeine Zeitung 8. září 2015

S. Netzer 13.2.2017 13:27

Re: Ten Petr Zídek je mimozemět'an ? Jsem rád, že

Od kdy přebírá FAZ hoaxy z Kopp Verlagu? :-P

A. Nový 13.2.2017 13:50

Re: Ten Petr Zídek je mimozemět'an ? Jsem rád, že

To nevím, informujte se v místě, pí. Sybille Netzer. :-)

D. Nowodny 13.2.2017 7:26

Už jenom

schází : TRUMP JE GENTLEMAN, to by mohl ted napsat Ovar !

D. Nowodny 13.2.2017 7:22

ANO

Ada BYL TAKY "ZVOLEN " DEMOKRATICKY ! Donald je narcis a psychicky nemocny clovek !

J. Kohoutek 13.2.2017 8:05

Re: ANO

Souhlasím. Proto je nezbytně nutné už žádné "demokratické" nepřipustit!

V. Kotas 13.2.2017 6:31

Tak to dopadá, když máme absolventy škol, i VŠ,

kteří neznají historii Evropy. Natož vlastního národa, své země. A ještě se to vydává za novináře.

P. Boublíková 13.2.2017 6:14

Budiž Lidovým novinám ke cti

že Kamberský v sobotním Chlívku kolegu Zídka sepsul. Poněvadž toto Zídek skutečně přehnal.

J. Kanioková 13.2.2017 1:48

Bože, to je kus cvoka,

"Nepřipomíná vám to něco? Jistě, paralelu mezi Adolfem Hitlerem a Donaldem Trumpem... Zvolení Trumpa znamená pro Čechy to samé co nástup Hitlera"" Autorova argumentace je hloupá, leckterý argument je překroucený. K čemuž mám fakta v uložených odkazech článků, ale hledat se mi to teď nechce. - https://www.pressreader.com/czech-republic/lidove-noviny/20170208/281689729552856

A když už, k Hitlerovu diktátorskému jednání, bych spíš přirovnala někoho jiného.. http://jdem.cz/c2guj4

Normální Čech si žádá argumenty Zdravého Rozumu, a tudíž s Trumpem souzní, byť se mu jeho STYL projevu nemusí líbit..

Zhroutí se Evropa bez muslimské imigrace? - http://jdem.cz/c2gxp8

KONEC EVROPSKÉ DEMOKRACIE - http://jdem.cz/c2gxq3

L. Hrncir 13.2.2017 5:29

Re: Bože, to je kus cvoka,

Ano, je to kus cvoka, velmi slusne receno. Nemluvim ale o autorovi clanku, ale o takzvanem presidentu tRUMPOVI. Ani ta paralela s Hitlerem tak moc nekulha. Udelam Nemecko zase velke, udelam Ameriku zase velkou. Oba lhari bez konkurence. Tam za to vse mohli Zide, ted jsou to Mexicane. Nebetycna arogance, jesitnost, egoismus a velkohubost. Urazky vsech a vseho, kdo maji odlisny nazor, kdo jsou jini nez to jeho malicke ale hlasite vykrikovane JA,JA, JA. I tRUMP uz dokazal, ze je jako Hitler i v tom, ze jedine co umi, je stekat na lidi kolem sebe rozkazy. Ano on udela Ameriku velkou, neskutecne velkou, asi nejvetsi a nejlepsi Ameriku jakou kdy kdo udelal. Vubec se nedivim, ze autori tohoto clanku ho obdivuji, vrana k vrane seda...

R. Langer 13.2.2017 8:44

Re: Bože, to je kus cvoka,

Hm, neděláte v americké neziskovce? :-D

J. Schwarz 13.2.2017 8:49

Re: Bože, to je kus cvoka,

To bych rád viděl jak byste se tvářil vy, kdyby v česku žily statisíce třeba Rusů jako ilegálové a když by se třeba v ostravě hrál hokejový zápas naší reprezentace proti Rusku tak by "diváci" zasypali naše hráče odpadky a vy byste nemohl rozvinout českou vlajku abyste nedostal přes hubu. ne v Moskvě, ale na Moravě! Tak taková situace byla už v devadesátých letech například v Kalifornii...jen roli Rusů tam hrají Mexičané...