Středa 30. dubna 2025, svátek má Blahoslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

vlastík mareš

19. 9. 2006 11:44
Kádrováctví??

pane autore: klausuv kamarad Meciar ma v ceskych mediich takovy obraz jaky ma, ne proto ze je Slovak, ale protoze to byl populisticjy manipulator, balancujici na pomezi demokracie a lukasenkovske diktatury. Dzurinda ma v ceskych mediich takovy obraz, protoze vratil Slovensko do koleji bezne demokraticke zeme, postavene na zapadnich hodnotach. Fico ma v ceskych mediich takovy obraz jaky ma, proto ze se v zajmu moci spoji s temi stejnymi lidmi, kteri pred Dzurindou posouvali zemi na vychod. Navic tento obraz uz vubec neni vymyslem ceskych novinaru. Pokud se bavite se vzdelanymi lidmi na Slovensku, dostanete obraz naprosto totozny. Takze to vubec neni problem novinaru, ale je to problem politiku, kteri se chovaji jak se chovaji. Novinari o tom jen pisi.

0 0
možnosti

gerontusinza

19. 9. 2006 14:48
Vlastíku a tto jste se dozvěděl kde?Re: Kádrováctví??

"..to byl populisticjy manipulator, balancujici na pomezi demokracie a lukasenkovske diktatury." kecy typicky novinářské.Co je to ta "lukasenkovská diktatura".-takový novinářský chrchel. Ale pro vás asi dostatečný.               Dzurinda to prohrál u slováků a "novináři" žvaní o západních hodnotách. Znají vůbec ty "východní" a nebo jako obvykle kecají?  Bavím se se vzdělanými lidmi na Slovensku, ale oni mluví rozumně, nežvaní jako vy ve vymyšlených pojmech pro blbce..

0 0
možnosti

gerontusinza

19. 9. 2006 9:45
Pane Žantovský, hezké.

Ale myslím že to lépe a lapidárněji vystihl a vyslovil pan Zeman, jak jistě víte..

Novinář je podle mě nejhorší nadávka.  Vystihuje charakter i schopnosti daného člověka naprosto přesně!!.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz