3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

MÉDIA: Rány pod pás Livii Klausové

Pokud si někdo myslel, že dno české žurnalistiky je už tak nízko, že níž už být ani nemůže, sobotní Lidové noviny ho vyvedly z omylu. Šéfredaktor LN Dalibor Balšínek zdolal další hlubinný rekord a Karel Čapek se zřejmě obrací v hrobě. Během dne pak zprávu Lidových novin přebrali a přitesali rovněž výtečníci z jiných médií.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Kopřiva 11.2.2013 2:33

Rány rodiny Klausových pod pás !

Heleďte, pane Štěpánku, neoslovujte mne tím, zda jsem normální. Třeba s vynucením si žádám, abyste se omluvil za napadení i příležitostných čtenářů jako jsem já. Normálně Vás skutečně ignoruji, prokazujete znovu, že nejste žádná třída. Nebýt té nedomyšlené, hloupé a povýšenecké podpásové rány rodiny Klausových, nikdo by dále nepátral po minulosti jich samotných. Jsme rádi a doufáme, že zmizí za obzorem.   

J. Brunner 11.2.2013 1:14

Ať se diskutující pode mnou

snaží jak chtějí, něco jim uniká. Jestliže jim vadí, hlavně morálně, chování Klause juniora, proč se chovají naprosto stejně v případu otce paní Livie? V čem jste vy "moralisté" lepší? V ničem, nedělejte si iluze.

J. Ryba 11.2.2013 1:44

Re: Ať se diskutující pode mnou

my se nějak chováme? Tím, že kvitujeme, že zrovna tak jako LN zveřejnily slova Klause vůči KS kvůli jeho tchánovi, že zveřejnily symetricky stejnou informaci o rodině Klausů?

J. Vyhnalík 11.2.2013 1:58

Re: Ať se diskutující pode mnou

Jen fanatici nedokáží pochopit nesymetričnost situace. VK ml. plácal nesmysly, ale tu nesmysly z něj tahali novináři a pak je tiskli. Ti samí novináři se teď chovají ještě hloupěji a většina čtenářů je ta hloupá, že jim za to ještě tleskají.

J. Ryba 11.2.2013 2:27

Re: Ať se diskutující pode mnou

jo tak oni z něj ty nesmysly tahali....... :-)))).....to nejspíš proto, aby je pak cpali na jeho blog :-))) co ještě modří pitomci nevymyslí?

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/vaclav-klaus.php?itemid=18814

M. Kopřiva 11.2.2013 2:40

Re: Ať se diskutující pode mnou

Pan ředitel gymnázia plácal nesmysly, ale prozraďte mi jak se to dělá, PŘINUTIT nějakého zoufalce, aby byl k něčemu přinucen a to zcela dobrovolně.  

M. Martin 11.2.2013 17:40

Re: Ať se diskutující pode mnou

Pane Bruner na estébáka Rybojílka nemá cenu reagovat. je to blb bývalý poslanec.Proto to v našem parlamentu tak vypadá když tam sedí takoví Rybové.

J. Brunner 11.2.2013 23:19

Re: Ať se diskutující pode mnou

Díky, já p. Rybu znám jen z diskuzí.

J. Ryba 11.2.2013 1:01

kde jste byl, Štěpánku, když Klausovo lokaj Jakl zveřejnil parodický text na KS?

mám pro vás inverzní na Klause:

"V rodokmenu skrýval pěkný nácky / Myslel si že je to známka funku

Když to na něj prasklo chtěl rozdávat facky / Myslel si že je to známka funku

Povídal že hlupák je kdo si emigraci vybírá / Myslel si že to je známka funku

Podpírat se nechal od rudocha Filipa / Myslel si že to je známka funku"

http://zpravy.idnes.cz/jaklova-parodie-visaci-zamek-schwarzenberg-fkh-/domaci.aspx?c=A130130_140905_domaci_jw

J. Brunner 11.2.2013 1:16

Re: kde jste byl, Štěpánku, když Klausovo lokaj Jakl zveřejnil parodický text na KS?

Pane Ryba, víte co je to inteligentní hajzl?

J. Ryba 11.2.2013 1:41

Re: kde jste byl, Štěpánku, když Klausovo lokaj Jakl zveřejnil parodický text na KS?

myslíte Jakla? Ten moc inteligentní není....ani vy

J. Brunner 11.2.2013 3:23

Re: kde jste byl, Štěpánku, když Klausovo lokaj Jakl zveřejnil parodický text na KS?

No, vidíte, neznáte mne, ale víte, že nejsem inteligentní.

J. Ryba 11.2.2013 8:42

Re: kde jste byl, Štěpánku, když Klausovo lokaj Jakl zveřejnil parodický text na KS?

čtu vás...to stačí

J. Brunner 11.2.2013 12:47

Re: kde jste byl, Štěpánku, když Klausovo lokaj Jakl zveřejnil parodický text na KS?

Nepíši nikdy žádné sáhodlouhé litanie ze kterých kape nenávist.

J. Ryba 11.2.2013 13:52

Re: kde jste byl, Štěpánku, když Klausovo lokaj Jakl zveřejnil parodický text na KS?

i slovíčko postačuje....nemusí pršet....

J. Brunner 11.2.2013 16:20

Re: kde jste byl, Štěpánku, když Klausovo lokaj Jakl zveřejnil parodický text na KS?

O své inteligenci vlastně pochybuji i já, takže se nic neděje. Jen si dejte pozor, stačí slovíčko a budete jiným bez inteligence.

J. Ryba 11.2.2013 0:58

poněkud trapný pokus, goebbelsíčku Štěpánku, zamlčet, že to se jen Klausům vrátil bumerang, který vyhodil Václav Klaus jr.

Klaus: „Je poměrně známým faktem, že otec budoucí první dámy Johann Hardegg byl poměrně aktivní nacista, dokonce účastník puče nacistického, kdy byl zavražděn rakouský kancléř Dollfus. A já to samozřejmě chápu, že lidé za svoje tchány nemohou nebo rodiče případně, ale na druhou stranu prostě, myslím si, že by to mělo být téma prostě v této zemi."

Má-li být v této zemi tématem minulost tchána prezidentského kandidáta, pak jí logicky musí být i minulost tchána úřadujícího prezidenta.

UŠB. Šlo o centrálu tajné politické policie totalitního státu, jejímž úkolem byl dohled i represe. Měla vlastní síť konfidentů, její pracovníci spolupracovali s Gestapem a zejména její protikomunistické oddělení používalo brutální metody vyšetřování. Září 1940 představuje určitý přelom v perzekuci slovenských Židů, která vyvrcholila v roce 1942 deportací dvou třetin židovské populace do nacistických vyhlazovacích táborů. V září 1940 vznikl Ústřední hospodářský úřad, jehož cílem bylo rychle se zmocnit židovského majetku. Pořízením soupisu jejich majetku, který přešel na Ústřední hospodářský úřad, byl za ÚŠB pověřen právě Štefan Miština. Během dvou dnů pořídil několik desítek seznamů zabavených věcí, písemností a cenností. Celkem Miština zajistil na účtech židovských organizací 186 336 slovenských korun a 104 424 na hotovosti.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/klausuv-tchan-pracoval-u-tajne-policie-fasistickeho-slovenska-p7z-/zpravy-domov.aspx?c=A130208_180718_ln_domov_sk

R. Hanzl 11.2.2013 0:45

re

Dle mého názoru jsou vaše servilní články ještě několik pater pod úrovní lidových novin.

M. Pavlíček 11.2.2013 0:39

toho džina vypustili Klausovi

Samozřejmě, principielně to je svinstvo, za své předky nemůžeme. Ale kdyby p. Klaus ml. tenhle svinský přístup sám nevytáhl, byl by asi klid. Tohle je jen reakce (poněkud škodolibá). To není na paní Livii. To je na jejího synka, jemuž zřejmě nevštípila základní pravidla slušnosti. A propo, kde jste byl pane Štěpánku, když s touhle svinksou praktikou VK ml. vystoupil? To se K. Čapek a jiní v hrobě neobraceli?  Je mi z těchle příspěvků, jako je váš, ještě víc na zvracení než z věci samotné.

PS V Americe mají první dámu, která sice anglicky umí, sám prezident ale zřejmě není vůbec Američan. A taky to jde.

S. Ševeček 11.2.2013 9:54

Re: toho džina vypustili Klausovi

Jaktože není AMERIČAN - vždyť má dokonce rodnej list !

M. Pavlíček 11.2.2013 14:38

Re: toho džina vypustili Klausovi

Jo. ale jen voskenovanej. To se nepočítá :-)

J. Ptáček 11.2.2013 0:26

Kdo seje vítr

Kdo seje vítr ... aspoň tohle přísloví by "chytrá" Klausovic rodina měla znát a řídit se podle něj. Že jste Štěpánku tak neřval zrovna když se Klausovic pustili do Schwarzenbergrova tchána a pak i otce (neprávem). Takže je jasné, že ani Klaus či Livie nemůže za svého tchána resp. otce ale prostě si jen naběhli na vidle ...

S. Sedlák 11.2.2013 0:42

Re: Kdo seje vítr

O žádné nabíhání na vidle se nekoná. Tedy alespoň pro ty, kteří jsou schopni odlišit aktivního nacistu od jakéhosi úředníka loutkové vlády. Tedy stěží rovnocený šrám.

P. Remeš 11.2.2013 0:45

Re: Kdo seje vítr

Pak ale v čem je problém? Byl-li dědeček Klause juniora pouhým nenacistickým úředníčkem nacistického státu, proč by mělo být problémem na tuto jeho anamnézu upozornit, že?

J. Ryba 11.2.2013 1:08

modrolháři!

ÚŠB (ústredňa štátnej bezpečnosti) bylo slovenské GESTAPO, cosi ještě horšího než československá StB. Nejen že spolupracovala s GESTAPO, ale dokonce se přímo podílela na odsunu tisíců osob do koncentračních táborů...

M. Martin 11.2.2013 17:35

Re: modrolháři!

Teda jílkorybo ty jseš ale hroznej vůl.

J. Kalina 11.2.2013 10:49

Rkterého otce myslíte

J. Kalina 11.2.2013 11:34

kterého otce myslíte

je jisté, že KS má 2 otce, 2 matky a krát 2 i babiček a dědečků. Jedni jsou biologičtí  a druzí adoptovaní. Nevím co kdo z nich provedl špatného nebo dobrého, je mi to ukradené, ale jak to tak bývá asi to bude nějaká směska s tendecí tam či tam podle toho kdo to posuzuje.. Důležité je toto: adoptován byl v dospělém věku, po osobním zvážení pro a proti. Zajímá mne pouze zda se píše stále o tom jediném otci (tom nebo onom) nebo se jednou píše o jednom - jaký to byl dobrý  .... a jindy o druhém jak byl dobrý v něčem jiném a skládá se nám účelově jeden ideální předek- otec??  Dále dědí se po jednom nebo po druhém nebo po obou? Je známo, že aspoň někomu se to nelíbí neb je KS žalován svojí "sestrou" ??  A ještě něco: předkové všech pisatelů byli ještě nedávno buď katolíci nebo protestanti, němci nebo rakušáci, slované nebo keltové a ti všichni nemohli být malé svině a zcela jistě něco provedl a pořád buď válčili nebo upalovali. Co je opravdu průšvih je, že pošlete SMS odpověď známému, že napíšete blog a on to někdo rozmázne jako by jste to říkal v TV ve 20:00. Všem bych připomenul, že z psaného není vidět, zda se u toho smějete, zda je to nadsázka, ironie a čtenář to chápe zhusta podle sebe a ne podle autora..

S. Vaněček Šauerová 11.2.2013 0:21

Vidím, že to sedlo, to je dobře. :-) A bolí to. To je taky dobře. :-)

Milý pane Štěpánku, tak Vy jste si myslel, že prasárny může, to docela beztrestně, dělat jenom jedna strana ? :-) To ale, jak asi ještě nevíte, v životě neplatí. Za všechno v životě se totiž, dřív nebo později, musí zaplatit. Každopádně, teď už se nacinalistické karty budou panu Klausovi vytahovat dost obtížně, řekla bych, že pro budoucnost bude jejich použití spíše vyloučené. A to je hlavní zpráva celého toho humorného příběhu. Zpráva rozhodně dobrá.

M. Varadinková 11.2.2013 9:56

Re: Vidím, že to sedlo, to je dobře. :-) A bolí to. To je taky dobře. :-)

Totéž, co otec Lívie dělal pro Slovenský štát, jste Vy sama osobně dělala na komunistickém ministertvu pro komunistický stát.