30.11.2022 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

MÉDIA: Putin na Prima Zoom

Kdybychom žili v normální zemi, byl by ten rozhovor s Vladimirem Putinem úplně normální, tuctová, banální věc. Prostě rozhovor s prezidentem jedné velké země. Nic víc, nic míň.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 21.6.2017 8:46

Re: Vážení,

To nemyšlení splňujete dokonale.

J. Štrobl 21.6.2017 7:20

Je smutné sledovat,

jak někteří lidé ztrácejí postupně soudnost. Koneckonců on ten Hitler mluvil také docela pěkně, že?

P. Rudolf 21.6.2017 7:12

Je poučné sledovat

jak se nám ti proruští šmejdi, soustředění kolem Klause, postupně, ale nezpochybnitelně odkopávají!

J. Mrázek 21.6.2017 11:27

Z Bohnic dohlédnete až tak ?

Takže zatím ještě nepolstrovaná místnost s oknem ... .-))

V. Hájková 21.6.2017 7:07

P. ŠTĚPÁNEK

Těžko se hledají slova k vašemu článku - kde adorujete tak neskutečný a primitivní paskvil dokumentu , který natočil p. STONE s Putinem! Včera jsem u této taškařice vydržela asi 30 minut a první co mě napadlo, když p. STONE - mluvil o užasné demokracii v Rusku, která se nedá s tou americkou srovnávat - pro koho tento dokumet plný lží a odporné servility tento amer. režiser vlastně točil?

Představa- že by se něco podobného mohlo uskutečnit v opačném gardu s ruským režiserem ve spojených státech - a ten by se mohl vrátit a mohl v ruské televizi tento dokumet promítat je naprosto z říše SCIFI!

DOPORUČUJI - všem kdo budou tento váš neskutečný článek číst, aby si nejprve zjistili , kde se bere ta vaše nenávist k české veřejno- právní televizi. Vše je jen o vašem EGU ale také o penězích- když jste byl z této televize neslavně vyšoupnut ! :-))

J. Smola 21.6.2017 7:22

Re: P. ŠTĚPÁNEK

No tak to jsme asi viděli každý úplně něco jiného. Stone se jen Putina zeptal, jestli si myslí že je v Rusku demokracie.

Ten mu odpověděl, že po samoděržaví, bolševické revoluci, Stalinovi, je v Rusku "demokratický" systém od roku cca 1990 a je logické, že se nemůžou srovnávat s demokracií jako v USA. Francii, Německu.

Nic víc. Nikdo nic neadoruje.

Zbytečně hysterčíte, Štěpánek má pravdu, normální rozhovor s prezidentem jedné země.

A. Trick 21.6.2017 7:25

Vaše snaha je zbytečná

Zdejší "uvědomělí a státotvorní" ví všechno předem a vůbec se na to dívat nemusí.

R. Gramblička 21.6.2017 8:12

Re: P. ŠTĚPÁNEK

přesně tak. Hájková se na to nedokáže koukat nezaujatě. Je to pro ní jak rudý hadr pro býka, to je pak těžké

D. Bystriansky 21.6.2017 10:33

Re: P. ŠTĚPÁNEK

Pane, na takový škár se nezaujatě dívat, opravdu nejde. Ať žije Hollywood banda idiotů, která jedním dechem adoruje Putlera a zároveň obviňuje D.T., že je jim řízen! Schází už jen vyjádření hvězdné Madony a její bomba a kuřba.

Č. Berka 21.6.2017 9:44

Re: P. ŠTĚPÁNEK

Já viděl něco jiného- Stone se ptal docela pochybovačně na demokracii v Rusku, připomínal, že media jsou pod vlivem státu ( na to mu Putin odpověděl, že TV a rozhlasových stanic jsou stovky a je nemožné je hlídat...), připomínal zákon "o homosexuálech" ...

Viděla jste vůbec ten rozhovor?

Z. Rychlý 21.6.2017 6:58

Tu větu, že se na nás nevalí socialismus z Moskvy,

ale z Brusele, to je do písmene pravda.

Jinak: Pan Štěpánek má zatemnění, když se řekne ČT. Ne, že by neměl pravdu, na rozhovory se dívat nedá, ale pan Štěpánek to prožívá velmi silně. Dále, řežisér Stone má zatemnění, když se řekne USA. Režírovat umí, zaujmout také, ale kvůli plivání na USA je ochoten producírovat se v řitním otvoru ruského politika sem tam. Odporné.

Nejlépe z toho vyšel báťuška Puťka. O socialismus, či komunismus nikdy nešlo. To byly jen nástroje ruského imperialismu, který dělá, co je jeho přirozeností - roztahuje se. Jako každé jiné impérium, ať ruské, čínské, americké. V Rusku byl dozajista výjimkou Gorbačov, taky mu nasazují psí hlavu, kudy chodí. Putin, ale taky dělá co musí, jinak by ho ta jejich svoloč hodila prasatům, jak to dělá Kim. Lže, zamlčuje, kontroversní témata nerozvíjí, ale tlumí. Dobrý šachista. Doma má problémů plnou náruč a poradit si s nimi bude přetěžké. Říct pravdu to tedy naplno nelze, protože by letěl na oběžnou dráhu místo Lajky. Krev pot a slzy, to mohl říct jedině Churchill Britům, v Rusku a u nás by to byla politická sebevražda. Ke chlácholení je dobré svádět vše na vnějšího nepřítele. Kdo by se na to hodil lépe než NATO? Tak tedy hr na ně. I vnitřní nepřátele si pěstuje, ale zatím jen jako kolorit. Kdyby se ukázalo, že vnější nepřítel nějak na Rusy nezabírá, to by se hned ukázala demokracie s lidskou tváří. Puťka je dobrý imperátor a svoje impérium se snaží udržet a budovat. O nějaký socialismus, či třídní boj u něj opravdu nenajdete. Ruští komunisté jsou dávno na vedlejší koleji, zato socialističtí blouznivci typu Stona, Fondové a EU federalisté nabývají sil a roztahují se.

V. Hájková 21.6.2017 7:10

Re: Tu větu, že se na nás nevalí socialismus z Moskvy,

NAPROSTÝ SOUHLAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I. Schlägel 21.6.2017 8:19

Re: Tu větu, že se na nás nevalí socialismus z Moskvy,

Máte pravdu.

J. Farda 21.6.2017 8:33

Re: Tu větu, že se na nás nevalí socialismus z Moskvy,

Pinktlich!

P. Jášek 21.6.2017 8:41

Re: Tu větu, že se na nás nevalí socialismus z Moskvy,

Tak.

Jenom je otázka, jestli ten Putin je diktátor suverénní? Na to, že byl v domovské organizaci pouze podplk. a navíc jenom v Drážďanech, to dotáhl opravdu daleko!

D. Bystriansky 21.6.2017 10:15

Re: Tu větu, že se na nás nevalí socialismus z Moskvy,

Vřele souhlasím, pořad, jenž nic nového nepřinesl. Velice ubohá propaganda pro duchem slabší /Stone, Fondová../, co dál - jeden díl mi stačil.

Z. Koutecký 21.6.2017 17:09

Re: Tu větu, že se na nás nevalí socialismus z Moskvy,

Tak Stone plival na USA? Poslechněme si tedy, co k poměrům v USA říká jejich současný prezident:

"Matky a děti v pasti chudoby v našich centrech měst, naše zrezivělé továrny jsou jakoby roztroušené náhrobní kameny po celé krajině našeho národa, gangy a drogy, které odcizily příliš mnoho životů a kradou naší zemi nerealizovaný potenciál. Po příliš dlouhou dobu, malá skupina v našem hlavním městě sklízela odměny vlády, zatímco to bylo na náklady lidí. Washington vzkvétal, ale lidé neměli podíl na tomto bohatství. Politici prosperovali, ale pracovní místa zanikala a továrny se zavíraly. Tato americká jatka teď končí právě tady a končí právě teď. Společně budeme určovat běh Ameriky a světa mnoho let dopředu." (20.1.2017)

V jiném projevu nazval Američany "vyvolenými", což ladí se skromným přáním, aby USA určovaly po mnoho příštích let i běh celého světa. Ovšem považovat NATO v této souvislosti za nepřítele je ze strany Putina nesmysl. Naopak, že nejvyšší představitelé NATO považují Rusko za svého největšího nepřítele je samozřejmé, s ohledem na imperialistické touhy Putina, které, na rozdíl od Trumpa, Putin marně popírá.

O. Musil 21.6.2017 6:57

Vyvážený dokument

Oliver Stone opět opustil svoje sídlo v nenáviděné Kalifornii v nenáviděných Spojených státech (taková malá vilka s několika bazény a tenisovými kurty) a zajel natočit objektivní a vyvážený dokument s jedním ze svých oblíbenců. Vše působí dojmem důkladné přípravy, nezaznívají žádné ožehavé otázky, vše jede jako po másle, kterým si Oliver namazal hlavu...

Ale oni už prostě jiní nebudou, ani jeden, ani druhý.

I. Schlägel 21.6.2017 8:23

Re: Vyvážený dokument

Tak znáte to, když chcete někomu vlézt do řitního otvoru, mazáním hlavy by se mělo začít. Stone je založením marxista, po deklarovaném obdivu ke Castrovi se vydal na investigativní reportáž do široké Rusi. Uvidíme, co předvede příště. Rozhovor s vůdcem Severní Koreje?

P. Jášek 21.6.2017 6:55

Vy se

z toho kágébáka všichni po...

J. Mrázek 21.6.2017 6:36

Jo. Kdyby dobrovolně vydal Rusko...

...ale to neudělá, není Jelcin a tak presstituti kvílí a pomlouvají ...

P. Chládek 21.6.2017 5:20

Štěpánek opět(jako ostatně většinou) mimo mísu....

E. Žluva 21.6.2017 5:59

Re:

Když se prokoušete záští a zhrzeností, často se dá v jeho boji s Českou televizi nalézt pravdivé jádro. Tady se ale neskutečně zesměšnil.

Navíc vždy horoval za to, že zábavné pořady patří na komerční TV a má pravdu. Myslím, že když Stone vylezl Putinovi z p****e, osprchoval se a sestříhal tuhle komedii, určitě s ní nemířil do veřejnoprávních médií.

A. Reček 21.6.2017 6:17

Re:

Ano, je to furt stejné.

P. Smatlak 21.6.2017 9:00

Re:

NA POBAVENÍ TO DOCELA ŠLO, A\ JAKÝ NÁZOR SI KAŽDÝ UDĚLÁ a co si z toho vybere záleží jen na něm,.

M. Krátký 21.6.2017 4:24

Kálím na Putina

ať si pindá co chce, já mám jiné radosti na starost. například moje tři vnučky 3-5-9 let - to je ta správná zábava. a ostatní zábavu mi obstará to hovado Štěch - kdo na něj podá trestní oznámení - ukažte se mi - kdo ?

P. Dvořák 21.6.2017 4:50

Re: Kálím na Putina

Máte jiné radosti na starost. Aha.

Trestní oznámení podejte a ukažte se nám.

V. Hájková 21.6.2017 6:08

Re: Kálím na Putina

A proč to nezkusíte Vy?

R. Brzák 21.6.2017 0:58

Nijak zvlášť mne nezajímá, co Putin v přátelském

rozhovoru řekne pro kameru O. Stonea (stejně se to dozvím, neb mám kamaráda, který bohužel Putina obdivuje a tak mne tím zahrne na facebooku...). Ale jde o dokument - a ten na Zoom patří. A čtyři díly? Ještě že tu televizi nemám - to bych byl naštvaný, že zabírají prostor třeba dokumentu o těžbě lithia...že žádný není? No právě...

P. Janoušek 21.6.2017 0:52

No...

...já koukal na Stoneovo jednání o USA. Myslím, že Dějiny USA se to jmenovalo. A tam pro USA měl jen slova pohany a nic víc. Až jsem nabyl dojmu, že mu napovídal Bilak. Pochybuji, že tento pořad o Putinovi je vyvážený a subjektivně spravedlivý. Nevím jestli se juknu.