2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

MÉDIA: Padla facka, padla na sále

Měl jsem dojem, že tohle a něco podobného, co zaútočí na Zemana, přijde, ale netušil jsem, že to přijde tak rychle. Ale měl jsem. Po zkušenosti, jak z klubka „novinářů“ v 1. kole voleb náhle vyběhla polonahá míšenka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kotas 29.1.2018 12:50

Re: "Napsali mi to přátelé z Moskvy ..."

Jistě mysleli A. Mitrofanova, že.

P. Jansky 29.1.2018 12:35

pan vlk ma jasno az to boli

patrne si neuvedomuje souvislot rvacky se slovy zemana ze novinari jsou pitomci (pronesene kratce pred tim).. staci ukazat a dav boxuje fackuje plive a sproste nadava.. vik si neuvedomuje ze to je precedens jak zachazet s novinari.. zacal to okamura a zeman dokoncil.. zente je na dvur.. je to pakaz..

J. Novotný 29.1.2018 11:44

Pokud jde o umírání následkem požití alkoholu

s blaženým výrazem ve tváři, existuje o tomto jevu záznam i v knize P. Ryana - "Jak jsem vyhrál válku":

"V továrně na vermut byla obrovská kamenná zásobní nádrž, veliká jako kostel. Když jsem tam dorazil, čekala tam už celá fronta cisteren na vodu a já musel zaplatit velícímu novozélandskému rotmistrovi dva tisíce lir, abychom mohli natankovat deset hektolitrů. Našim ožbrundům trvalo tři neděle, než to vypili, a já se ještě pevněji utvrdil ve svých abstinentních zásadách, když jsem se dověděl, že v konečně vyprázdněné tovární nádrži našli na dně utopeného Němce s andělským úsměvem ve tváři." ...

Ś. Svobodová 29.1.2018 14:16

Re: Pokud jde o umírání následkem požití alkoholu

Moje nejoblíbenější kniha! Psala jsem o ní maturitní práci. Nejoblíbenější kapitola: jak hráli kriket uprostřed skaliska. Dost mi to připadá jako alegorie na práci našich médií. :-)

J. Novotny 29.1.2018 14:48

Re: Pokud jde o umírání následkem požití alkoholu

Ale jak se to pak v Řecku hodilo ..

K. Vyšata 29.1.2018 11:38

Napadlo někoho co tam ti novináři

ještě dělali? Zeman a spol. už byli dávno pryč. Zbývá jen konstatovat, chtěli ti hladovci zožrat zbytky po oslavě. No a pak se servali, jak bývá u strkanice u žranice. Že si chtěli přividělat nějakým pěkným záběrem kolabujícího zase není od novináře nic překvapivého. Jsou média, které by takový snímek dávaly na první stranu s chutným doprovodem.

K. Vyšata 29.1.2018 11:39

Re: Napadlo někoho co tam ti novináři

Přivydělat

S. Petr 29.1.2018 11:19

P. S.

P. S. Už zjistila policie, jak pracovala prezidentova ochranka v tak malé místnosti, kde bylo jen pár cizích lidí?

Všimli jste si, jak se celou dobu smál prezidentův ceremoniář? Jako by si myslel: to jsem to ale zorganizoval.

V. Heidlerová 29.1.2018 11:25

Re: P. S.

Toho jsem si všimla!!! Stál jak šachová figurka a blaženě se usmíval, to se hned tak nevidí. Je to asi starý prasák a poživačník, nic mu nevadilo, že ta malá osůbka chtěla presidenta si zardousit a ani mu nepomohl!!! I když viděl, že se MZ nijak statečně nezachoval, kdyby babu odstrčil, bylo by po aféře. A ten nás chce chránit před muslimy, hááááááááá, neudrží ani klíč, natož kalašnikova. JUCH.

P. Vébr 29.1.2018 11:57

Re: P. S.

a) Podle dostupných záběrů MZ tu osůbku ani nezahlédl, neměl tedy koho odstrkovat.

b) Proč by měl MZ držet kalašnikova? On někdy, kdokoliv, vyzýval k použití této zbraně? Pokud vím, tak její použití odsuzoval, ale to je pro vás zjevně nepodstatné. Použil slovo kalašnikov, tak ho chce, dle vás, používat a basta.

c) Myslíte, že by se prezident kterékoliv země měl aktivně zúčastňovat bojů? Opravdu si myslíte, že Stalin, či Churchill za druhé světové války aktivně bojovali na frontě?

V. Heidlerová 29.1.2018 15:09

Re: P. S.

MZ toho příměru, že vezme kalašnikov do rukou, bude-

li třeba, použil ve svém proslovu, žel už nemám přesné parametry. Slyšela jsem to na vlastní uši, snad mi diskutující pomohou, kdy to bylo. Bylo to míněno proti migrantům-extrémistům, planá slova, vždyť nikdy nebyl na vojně a zbraň by ani neudržel. Ale asi se to lidem líbí. Pokud jde o nahatou ženštinu, asi ji zahlédl, protože se opakovaně těšil na něco podobného, aspoň na to téma žertoval.

R. Brzák 29.1.2018 15:22

Re: P. S.

Je překvapivé, že panu Zemanovi věříte jeho slova - protože jinak nepatříte k jeho adorantům...to, že Zeman při druhém kole žertoval na ono téma, nemá žádnou souvislost s tím, že na záběrech z incidentu zcela zjevně vůbec nemá páru, co se děje, je otočen jinam, než na tu dívku a je zcela zaměstnán snahou při tom klopýtání nevytřepat své doklady z otevřené peněženky...toto jsme zde ten samý den zde probrali a identifikovali tuším s paní Martinovskou, rovněž z tábora přívrženců pana Drahoše...

V. Heidlerová 29.1.2018 15:24

Re: P. S.

Je to možné, omlouvám se, možná, že tomu tak bylo. Nevím ovšem, proč se teď těší na opakování - že by bonmot?

R. Brzák 29.1.2018 13:17

Re: P. S.

Zřejmě Vám blažený úsměv toho činovníka učaroval natolik, že jste zcela přehlédla, že Zeman neměl vůbec šanci tu holčinu zahlédnout, nereagoval na ni tudíž nijak a snažil se neupadnout v okamžiku, kdy se jeho ochranka jala jej ochraňovat...

V. Heidlerová 29.1.2018 15:20

Re: P. S.

Ano, máte pravdu.

Z. Lapil 29.1.2018 11:03

Nestydíte se trochu?

Incident jsem nijak zvlášť nezkoumal, protože i bez toho lze odhadnout, že ochranka nezačne mlátit pěstí bez důvodu a novinář, kterému hrozí, že konkurence bude mít lepší záběr "mrtvoly", než on sám, ztrácí jakékoliv zábrany. A že jsme nejednu provokaci už viděli. Čili nepochybuji, že v článku máte pravdu, možná až na nějaké nepodstatné detaily.

Netuším ale, proč jste napsal tohle: "Zatímco u přátel aktivistických novinářů, muslimů, nikoliv (= se alkohol nepije). Ostatně, i jejich miláček, výrobek mediálně politické akce „akademik“, má, jak pravil, velké ohledy k Palestincům a jejich potřebám." Podle mě je to totiž přesně ta čiročirá sviňárna, která rozděluje lidi: spoustu jich naštve a je tak daleko od pravdy, že je to vlastně nesmysl.

M. Šejna 29.1.2018 11:09

pane Lapile

zcela s Vámi souhlasím. Už poněkolikáte v poslední době.

Ś. Svobodová 29.1.2018 14:20

Re: Nestydíte se trochu?

To tam dal, aby sympatizovalo vícero čtenářů. Ale ano, byla to zbytečná vsuvka.

S. Netzer 29.1.2018 10:40

Nebýt "novinářských hyen",

tak se nic nestalo. Jak pravil vojín Voňavka: "akorát se vožral, po*cal a poblil...

Dotyčný starší účastník oslav vítězství Zemana si stejně jako svobodník Halík "dal nějaký alkohol", "jak je to u nás v civilizovaných a křesťanských zemích běžné".

Alkohol si nedávají pouze novinářské hyeny sympatizující s muslimy a "jejich miláček, akademik, který má, jak pravil, velké ohledy k Palestincům a jejich potřebám".

Takto elegantně Vlk st. zdůvodnil, že se soudruh Rokytka vlastně vůbec neožral jako prase, nýbrž že se jako prasata zachovaly "novinářské hyeny".

P. Radosta 29.1.2018 10:48

Re: Nebýt "novinářských hyen",

Jako prasopsi se chovají všichni opozičníci a placený západní agenti.

Kdyby se chtěli chovat jako my lidi tak volí Zemana a Putina.

Ale oni se chovají jako prasopsi tak ať se nediví že s nima tak naložíme.

Ať žije náš prezident Zeman! Ať žije náš předseda vlády Babiš! Ať žije prezident Putin!

P. Lenc 29.1.2018 10:57

Re: Nebýt "novinářských hyen",

Ať žije Radosta!

M. Valenta 29.1.2018 11:19

Re: Nebýt "novinářských hyen",

Koukám, že padáte stále hlouběji, jestli to tedy nebylo myšleno sarkasticky.

J. Vlček 29.1.2018 11:25

Re: Nebýt "novinářských hyen",

Je vidět, pane Valento, že už i vás, ten exot Radosta, dokázal svými žvásty poplést a zamotat vám hlavu.

R. Brzák 29.1.2018 11:52

Re: Nebýt "novinářských hyen",

pan Radosta (dříve pan Bystrý, dříve pan...má to vůbec cenu?) si od střízlivého čitatele zasluhuje politování, nebo vlastní medicínu -což mu zjevně ordinuje pan předřečník...pan Radosta, pokud stále nechápete, "nastavuje zrcadlo"...

V. Heidlerová 29.1.2018 11:26

Re: Nebýt "novinářských hyen",

Já su prasopes a su placená strýčkem Samem. Háááááááááááááááááááááááá, vy jste dobrý, začíná se mi to líbit.

R. Brzák 29.1.2018 11:55

Re: Nebýt "novinářských hyen",

neenchte se zmást, pan Radosta (či pánové Radostové, Bystří atd) píší proti všem euroskeptickým a nacionalistickým velkoslovanům - jak vidí oponenty nejlidštějšího projektu nejjasnější EU...

S. Netzer 29.1.2018 12:38

Re: Nebýt "novinářských hyen",

„Dnešek je dnem oslav, radosti, naděje pro budoucnost. Přiveďte své malé děti k televizní obrazovce a ukažte jim, co dokáže obyčejný lid proti neziskovkám, Pražské kavárně a havlérce, proti zfašizovaným mainstreamovým a veřejnoprávním médiím! Ať si zapamatují dnešní den. Když se spojí vůle lidu a vlastenců, národ je neporazitelný!“ Aeronet

J. Vlček 29.1.2018 11:15

Re: Nebýt "novinářských hyen",

No vy, paní Netzerová, mluvíte tak přesvědčivě, že každý musí být přesvědčen o tom, že vy jste byla na těch oslavách osobně přítomna. Proto ty zasvěcené komentáře.

V. Heidlerová 29.1.2018 11:21

Re: Nebýt "novinářských hyen",

Háááááááááááá, čemu se divíte, když v čele státu stojí a bude stát starý notora, který si tak ublížil svému zdraví, že vlastně ani stát nemůže, škoda, že v čele státu ano. Bude se to s námi pěkně "giglat". Hááááááááá

S. Netzer 29.1.2018 11:48

Re: Nebýt "novinářských hyen",

Pozorovat, jak tyhle soudružské hyeny pookřívají, jako by větřily, že zase přichází jejich hodina, mě, upřímně řečeno, děsí.

Tenhle od začátku do samého konce vylhaný článek jakbysmet.