23.5.2022 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

MÉDIA: Nebyl jsem to já

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Haf 13.5.2006 13:26

Milá Janičko.

Vyrostlas nám, vyrostla a snad i prozříváš. Vod tý doby, cos nevěděla, jestli máš bejt voHnutá, nebo ODS, do kerý si vrazila se svejma třiceti kilama plnou parou, tak dneska se asi vracíš po vejvrtce na zem, možná že se vrátíš i k realitě. A tu si docela vobstojně ve svým článku popsala. Jen ještě malinko, hoši a děvčata v ODS to taky jistě myslej s tímhle státem upřímně. Ale prvně sami se sebou !!! Trošičku se nám fest zadrhla ta zastupitelská dsemokratura , co Jani ?              A pánžto se dobře známe, tak přemejšlej. Haf

Joska 13.5.2006 1:19

Dědečková?

Není to ta "slavná" ochránkyně svobody TV? Vidíte Dědečková, já už myslel, že jste konečně někde u pokladny v Globusu!

Lájoš B. 12.5.2006 20:59

Dědečková je jasný důkaz

existence zombí. Bolševická agitka v modrém. Dost mi to připomělo články předlistopadového RP.

Sch.glosátor 12.5.2006 16:30

Ať žije liberální diktatura !

;-D

divana 12.5.2006 17:37

Re: Ať žije liberální diktatura !

já jsem ta změna nám změnil psa!

Jaroušek podesáté 12.5.2006 15:02

KLAUSOKRACIE - PRVNÍ FÁZE MODRÉ DIKTATURY? II.

Jedním z viditelných průvodních znaků nastupující modré diktatury je servilita, s jakou ODS přihlíží evidentnímu překračování ústavních pravomocí prezidenta a bezzásadově vítá každý krok, kterým Klaus ve zdánlivé podpoře svého volebního koně instaluje sebe do pozice de facto 3. komory parlamentu. Byť je toto nebezpečí nahrazení parlamentní demokracie prezidentskou republikou (dnes tak výhodné pro ODS, přestože ji Klaus vždy jen zneužívá k naplnění vlastních mocenských ambicí) dozajista známo právním expertům ODS, kteří ostře kritizovali, když se tak choval prezident Havel, přesto - snad paralyzováni vyhlídkou na uchvácení moci ve všech orgánech státu - neodvažují se pozvednout svůj hlas proti tomuto evidentnímu porušování ústavních zásad, jak o něm nedávno hovořil ústavní soudce prof. Klokočka. A bude smutné, až se osud země dostane za tichého přihlížení vítězstvím opitých politiků ODS  do rukou chorobně ctižádostivého a ješitného starce, který již tisíkrát prokázal, že nemíní respektovat nic, co stojí v cestě k ukojení jeho zpozdilých mocensko-monarchistických choutek. Prostřednictvím své vetovací mašinérie, v níž po třech letech ve funkci již současným vetem zákoníka práce dosáhl celkového počtu vetovaných zákonů, jako jím samým v této věci ostře kritizovaný prezident Havel za všech 10 let výkonu svého úřadu (!!), sděluje veřejnosti, že ví lépe než zákonodárná většina parlamentu, jaká by měla být politika státu. Není to spíše znakem absolutistické monarchie (L´etat est moi!) než parlamentní demokracie, za kterou tento stát vyhlašuje ústava ČR? Prezidentské veto je nástroj, který by měl sloužiit jako pojistka proti mimořádným, obecně nepřijatelným pochybením zákonodárců. A je-li zneužíván za potlesku ODS, lze vážně pochybovat o tom, zda je dostatečně občanská i demokratická.

Všem velkou pusu V a pěkný víkend přeji!

vládík 12.5.2006 15:32

Re: KLAUSOKRACIE - PRVNÍ FÁZE MODRÉ DIKTATURY? II.

Správně. Poučil ses od Goebelse. Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Tak ještě devadesátkrát (aby mohl pomoci goebelsovsky zničit demokracii u nás).

Jaroušek podeváté 12.5.2006 14:39

KLAUSOKRACIE - PRVNÍ FÁZE MODRÉ DIKTATURY? II.

Jedním z viditelných průvodních znaků nastupující modré diktatury je servilita, s jakou ODS přihlíží evidentnímu překračování ústavních pravomocí prezidenta a bezzásadově vítá každý krok, kterým Klaus ve zdánlivé podpoře svého volebního koně instaluje sebe do pozice de facto 3. komory parlamentu, což je již tiše akceptováno i médii (slavnostně ohlašujícími nabytí účinnosti každého zákona, který Jeho Milost posvětila svým podpisem, jako by to vyžadoval ústavní pořádek tohoto státu). Byť je toto nebezpečí nahrazení parlamentní demokracie prezidentskou republikou (dnes tak výhodné pro ODS, přestože ji Klaus vždy jen zneužívá k naplnění vlastních mocenských ambicí) dozajista známo právním expertům ODS, kteří ostře kritizovali, když se tak choval prezident Havel, přesto - snad paralyzováni vyhlídkou na uchvácení moci ve všech orgánech státu - neodvažují se pozvednout svůj hlas proti tomuto evidentnímu porušování ústavních zásad, jak o něm nedávno hovořil ústavní soudce prof. Klokočka. A bude smutné, až se osud země dostane za tichého přihlížení vítězstvím opitých politiků ODS  do rukou chorobně ctižádostivého a ješitného starce, který již tisíkrát prokázal, že nemíní respektovat nic, co stojí v cestě k ukojení jeho zpozdilých mocensko-monarchistických choutek. Prostřednictvím své vetovací mašinérie, v níž po třech letech ve funkci již současným vetem zákoníka práce dosáhl celkového počtu vetovaných zákonů, jako jím samým v této věci ostře kritizovaný prezident Havel za všech 10 let výkonu svého úřadu (!!), sděluje veřejnosti, že ví lépe než zákonodárná většina parlamentu, jaká by měla být politika státu. Není to spíše znakem absolutistické monarchie (L´etat est moi!) než parlamentní demokracie, za kterou tento stát vyhlašuje ústava ČR? Prezidentské veto je nástroj, který by měl sloužiit jako pojistka proti mimořádným, obecně nepřijatelným pochybením zákonodárců. A je-li zneužíván za potlesku ODS, lze vážně pochybovat o tom, zda je dostatečně občanská i demokratická.

divana 12.5.2006 14:35

nebyl to šibal?

Paroubek:Mládek nepredstavuje pro stát zádné bezpecnostní riziko.Kadlec:Jestli nekdo neprojde bezpecnostní proverkou, tak vsude na svete to predstavuje bezpecnostní riziko!

http://www.ct24.cz/zdomova/index_view.php?id=168938

Pavel 12.5.2006 14:34

V rádiích budeme slyšet jen hudbu, pořady pro zahrádkáře a včelaře

a občas si zanadáváme na instalatéry a zelináře. Tu dobu si dobře pamatuji.

divana 12.5.2006 17:34

Re: V rádiích budeme slyšet jen hudbu, pořady pro zahrádkáře a včelaře

a je tu zas

Čumil 12.5.2006 14:23

Xavere, v TOMTO případě je to dost jinak... :-)

Jinak nechápu, že se o pana Cibulku nervou komerčáci jako psi o kost...;-D

jonáš 12.5.2006 14:29

Re: Xavere, v TOMTO případě je to dost jinak... :-)

Nedivte se, jeho příznivci asi nebudou správná cílová skupina -- a hezkej víkend :-)

Čumil 12.5.2006 15:06

Re: Re: Xavere, v TOMTO případě je to dost jinak... :-)

Hergot, copak paní Dědečková není sama o sobě dost? ;-)

Taky krásnou neděli!

Xaver X.X. 12.5.2006 14:05

Bohužel, Kasík má trénink, když ještě kapelníkoval Pavlu Liškovi.

Tím není míněn současný populární herec, ale jakýsi slizký interpret komunisticko-rektálních popěvků z doby normalizační.

Žulový Aston 12.5.2006 13:56

To je ta Dědečková, co s ní ODS poslankyně Dostálová

za celou televizní krizi nemluvila ? (- až po té, co se objevil výpis z mobilu, tak byl vidět pravý opak)..

A tato dáma nás poučuje o mravnosti. To je stejné, jako když shit Topolánek bojuje proti vulgaritě.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\f 12.5.2006 23:25

Re: To je ta Dědečková, co s ní ODS poslankyně Dostálová

 Proč nediskutujete o obsahu článku? Je to pro Vás asi příliš složité?Jiný názor než Váš není přípustný? Nepodobáte se náhodou těm cenzorům? Franta 2.

VH 12.5.2006 13:20

volby se blíží,

je dobré nahlédnout i www.volebnipreference.cz

Pavel 12.5.2006 14:38

Re: volby se blíží,

No kdyby tak volby skutečně dopadly nemusely by se dělat koalice za každou cenu (třeba se soudruhy zelenými) a to by byloR^

divana 12.5.2006 17:38

Re: Re: volby se blíží,

http://volby.finexpert.cz/

Baci 12.5.2006 12:49

voltaire

François-Marie Arouet  spíše známý jako Voltaire celý problém jasně vymezil."Zásadně nesouhlasím s Vašimi názory,ale udělám vše abyste své názory mohle svobodně šířit"

kontrola 12.5.2006 11:55

OBČANÉ, DO ZBRANĚ !

OBČANÉ, DO ZBRANĚ !

Sch.glosátor 12.5.2006 10:50

Nemusí přímo ovlivňovat. Stačí když je větrem, vanoucím na nasliněný prst....

Saša 12.5.2006 11:00

Schumi, Vy jste začal studovat

klasickou čínskou politologii? Takto krásně by to vyjádřil Mencius...

Sch.uvědomělý 12.5.2006 16:28

Nezačal. Je to vlastní vylíhnutina.

Ale k obědu jsem měl rýži ;-D Těžko vymýšlet pořád neco nového.....

Jaka 12.5.2006 10:20

Paroubek si dělá do vlastního ! Fajn..

A ten Kosík taky, či jak se jmenuje.. Doufám, že to voliči ČSSD přičtou !

Právě tohle jsou případy, kdy je nad slunce jasné, že stát jako vlastník - je to ten nejhorší vlastnický vztah ! Víte, se Zemanem tu byl pocit, že to je taková dryáčnická parta a že už ČSSD nemůže víc klesnout.... může, jak je vidno! To už není o partě nechutných populistů, to už je něco mnohem nebezpečnějšího. To se sem začíná vkrádat strach... což by až tak nevadilo ve vyspělé společnosti, která si nenechá kálet na hlavu... Jak je vidno, to tedy ještě fakt nejsme..

Doufám, že Ruml a ti stávkaři (herci, režiséři, apod.) proti totalitě si opět vezmou spacáky a půjdou demonstrovat ! Dnes je to jen pár jmen, která doplatila na mocenskou zvůli ! Projde-li jí to, tak nás potěš pánbu!

Vlad 12.5.2006 15:35

stát jako vlastník - je to ten nejhorší vlastnický vztah

Jasně, ne že ne. Stehlík, Saudek, Kožený jsou zářné příklady.

Tak nevím. Max, příživník, a Englchen, kapitalistický vydřiduch, prý chtěli šmahem všechno nacionalizovat. Zrušit systém, který je živil. A jak to dopadlo?

Vy zřejmě zase chcete, a taky šmahem, všechno (co zbylo) rozprivatizovat. Zisk patří soukromníkům, že? Prodělek musí zaplatit stát? A proč by si stát nemohl vydělávat místo aby vydíral daně? A myslíte, že se cenová zhůvěřilost lépe dá ovlivnit u státu nebo u soukromníka? A nepatří mezi výnosy i úspora příspěvků nezaměstnaným a nákladů na recyklační kurzy atd. za cenu přezaměstnanosti?   Naši privatizéři boubelatí, plány komunistů zhatí!

franta 12.5.2006 9:10

Paní Dědečková,

dokud můžete psát svobodně své bláboly, tak to se svobodou a cenzurou asi nebude tak zlé.  A měla byste si uvědomit, že zatím jedinou skupinou občanů, která tady chce něco zakazovat, jsou fanatičtí stoupenci ODS. Zdůrazňuji, že nemluvím o ODS jako o celé politické straně, ale jen o některých jejích fanatických voličích. 

dvd 12.5.2006 9:25

Aha

takže dokud můžu ještě někde psát o tom, že se aplikuje cenzura, tak vlastně cenzura není... A na hlavičku jste spadnul naposledy kdy?

Terra 12.5.2006 11:08

Re: Aha

Mockrát. On už se nepamatuje;-€. Tu dámu rád mít nemusíte, ale okolnosti restrikce vůči panu Cibulkovi mi vadí daleko víc.