15.5.2024 | Svátek má Žofie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PetrK 12.1.2008 13:09

Za co vlastně zvýšené poplatky?

Inkriminovaný pořad jsem sice neviděl, ale řada jiných, nových pořadů je ducha opravdu mdlého, např. pí Bubílková, pí Drtinová v prodloužených Událostech a další. Na tyto krásy připlatí každý koncesionář 180 Kč ročně, což dá v souhrnu nějakou tu miliardu. A za to má Janeček a jeho satrapové pěkné odměny.

Petr 12.1.2008 12:38

Chudák pan Pacner

Nechápu, proč si někdo musí vymýšlet takové nesmysly. Měl jsem pocit, že se jedná o mystifikaci a legraci typu časopis HROM, ale oni to autoři fakt myslejí vážně. Jen trochu detailnější pohled na svět skýtá opravdové záhady, není třeba je vytvářet uměle. Teslu mám rád (blbnul jsem v pubertě s jeho vf trafem), Kulikovy výpravy na Tungusku také, ale tohle mě ČT dělat neměla. Chudák pan Pacner a Ing. Sklenička, vypadají jako blbci, do čeho se to dostali.

lumpik 12.1.2008 12:48

Českou televizi nepotřebuju! A nechci ji platit! píše Pacner

http://www.karelpacner.cz/?str=hom&id=156&n=ceskou-televizi-nepotrebuju-a-nechci-ji-platit

Jana 12.1.2008 18:27

Re: Českou televizi nepotřebuju! A nechci ji platit! píše Pacner

Stejně ji platit musíš

milburg 12.1.2008 19:04

Re: Českou televizi nepotřebuju! A nechci ji platit! píše Pacner

Vážený přečetl jsem si Váš článek a musím vyjádřit nejen obdiv nad jeho pravdivostí, ale i odvahu dovolit si kritizovat veřejno-právní televizi. Jak mizernou práci odvádějí si neuvědomují nejen pracovníci televize, ale asi nikdo,  kdo  se zabývá jejím programem - programový ředitel, generální ředitel a další desítky přisátých pijavic na českou televizi.  Reklamu zveřejno právní televize ven!!

jirka.s. 12.1.2008 11:58

Titulky

Já poslední dobou ze zájmem sleduji u pořadů ČT závěrečné titulky! Kolikrát se těch jmen ani dopočítat nemůžu! Zkuste se třeba zítra dívat v 9.45 na Kalendárium. Posledně jsem tam těch jmen napočítal 28. Díví se pak snad ještě někdo, že koncesionářský poplatek je letos už 135 Kč a napřesrok už bude nejspíše 150 Kč?

Generál Fajlůr 12.1.2008 11:53

Sysifos

Detektor by měli přejmenovat na Dementor. To jsem zvědav, jak vysoko se umístí v anketě Bludný balvan... Pane Grygare, help! Kde jsou slavné popularizační vědecké pořady typu Okna vesmíru dokořán? Co má být kčertu tohle?!? Proč to mám platit? Šklebivé nesouhlasné smajlíky sem dávat nebudu, to bych se uklikal... Doufám, že to nedávali na ČT2, to by byl už asi vrchol. Jednička je v podstatě další kanál Novy, to už mě snad ani nepřekvapuje. Poraďte, jak mám legálně ty shity odhlásit, aniž bych vyhodil bednu z okna? Potřebuju zobrazovač...

jirka44 12.1.2008 12:48

Re: Sysifos

pana Grygara jsem v poslední době zahlédl několikrát na křesťanské TV Noe. Byl jsem příjemně překvapen, tam kde jsem očekával bludy byl seriozní pořad o vesmíru. Na ČT1 je tomu zdá se právě naopak.

Liberta 12.1.2008 16:59

Re: Re: Sysifos

Jak se chytá Noe? Taky bysem chtěla...

wiki 13.1.2008 1:20

Co je potřeba pro příjem stanice TV NOE ?

http://www.omko.cz/?m=prijem-tv-noe-pro-verici&uid=124067c6a34879f4&lg=cz&idm=tvnoe

MS 12.1.2008 13:09

Re: Sysifos

Připojuji se, již jednou jsem zde prosil o kvalifikovanou radu, jak legálně neplatit Česku televisi.

jensina 13.1.2008 10:53

Re: Re: Sysifos

i já se hlásím

Generál Fajlůr 12.1.2008 17:34

Re: Sysifos

... a já bych se měl přejmenovat také: Jako Defektor!!! Dvě hrubé chyby v jednom slově, to je síla! Měl bych se rychle dovzdělat! Omlouvám se Sisyfovi a všem. Vrátit se do školy a doučit se pravopis, pane generále! No jo, GENERAL FAILURE - dělám asi čest svému nicku... Že se ale vloudila, mrška, co? A hned dvě!

Liberta 12.1.2008 20:18

Re: Re: Sysifos

Jste kádr - nemusel jste to přiznávat, vypadalo to jako záměr ;-) A chyba je to jen jedna, prostě jste to prohodil - Sysyfos nebo Sisifos byste jistě nenapsal;-D

nik 13.1.2008 9:06

Re: Re: Sysifos

Sákryš, Generále Fajlůre, to jsem ale zmaten - klub skeptiků "Sisyfos" má webovou adresu http://www.sysifos.cz/ ...

PPP 12.1.2008 11:51

snad

Snad géniové zodiakální, snad osmapadesátá vyšší inteligence, spikli se proti ČT. Snad se jen zmýlili v planetární klasifikaci, pokládaje drchničku za rostlinu Saturnovu.

Jiří K. 12.1.2008 17:10

Re: snad

R^;-DR^;-D;-D;-D

také jeden ze mnou oblíbených citátů ...

zde se ovšem nejsíše spikla osmapadesátá nižší demenceRv

xxx Kubeš 12.1.2008 11:32

To

co nabízí ČT a co dostává od státu, to je vydírání daňových poplatníků.

Peta 12.1.2008 11:28

Vachler se definitivně zbláznil

On tam byl podepsán jako scénárista. Po jeho vegeteriánských exhibicích na Českých Lvech, bilboardech "Nedělejme si v žaludku hřbitov" (nebo tak nějak) a teď Detektor. Poslední důkaz, že tento prodavač ojetin je případ pro doc. Chocholouška.

David 12.1.2008 10:50

Souhlasím

I když jsem zmiňovaný pořad neviděl, souhlasím, že kvalita veřejnoprávních médií se rapidně zhoršuje směrem k bulváru. Kdo za to  může? Přece ten, kdo to řídí a to je kolektivní nezodpovědnost. Jediná cesta je tyto média zrušit!  

WWW 12.1.2008 11:01

Re: Souhlasím

Nesouhlasim! Zasadne nerusit. Diky Ct 1 jsem informovan , Blesk  zalostne pokulhava.

Na Anicku Skrlovou cekaji zvlastni reporteri, minutu po minute mapuji tuhle "dulezitou" udalost. Az se Anicka Skrlova bude vydavat v Saudske Arabii za siamska dvojcata, Ct 1 bude u toho mezi prvnima !"

Malý Aston 12.1.2008 11:24

Re: Re: Souhlasím

Nesouhlasím! Zásadně nerušit Janečkovu televizi,bulvár nemá tolik dobře placených redaktorů a moderátorů.Ten pořad od Zelných jsem sledoval a neboť mám určité vzdělání v této oblasti smál jsem se až jsem slzel.Zejména Pávek vypadal jako nějaký odborník. Také sleduji Události a komentáře,některé zprávy a komentáře lze považovat za šíření poplašné zprávy. Včera nás chtěli přesvědčit,že mléko bude stát 150,00 Kč/litr ale pozvali si tam nějaké nepřipravené hosty a ti to jasně popřeli i když se moderátorka snažila až byla červená.Nejvíce ji namíchl ten šéf agrární komory,když se ji zeptal jaké má vzdělání když komentuje ekonomické události.Takže souhlasím Janečkovu televizi nerušit ale obráti tok placení. Janeček a Moravec by měli platit nám a ne my jim.:-D

Lucius 12.1.2008 12:35

Re: Re: Re: Souhlasím

Jsem toho názoru,že není možno v současné době zrušit ČT, alias "Janečkovu televizi", ale s maximálním urychlením vyrazit z ní "i s futry" Janečka i s celou partou jeho fámulusů a nohsledů, včetně hloupých a nedovzdělaných "takyredaktorů a zejména "takyredaktorek", jak výše uvedeno. Této sestavě se úspěšně daří snižovat již tak mizernou úroveň programů ČT, ve valné většině, na to, co produkují současné komerční televize. Bohužel ,s příšernými důsledky pro společnost i celý národ. Kdysi se takové konání nazývalo zemským škůdcovstvím a s jeho pachateli bylo patřičně naloženo. Ptám se, jak se s nimi naloží dnes?

westík 12.1.2008 12:39

Re: Re: Re: Souhlasím

Malý AstoneR^:-D:-D

DETEKTOR 16.1.2008 18:21

Re: Re: Re: Souhlasím

Srávně, CHCEŠ mít Janečku diváka, tak si ho plať, žádám, abych byl za utrpení u Detektoru Janečkem odškodněn. 6e jsem nevypnul/nepřepnul. Byl jsem tou blbostí natolik ochromen (strnutí svalů), že jsem se na něco zmohl až po skončení. Nebohý TESLA, SOUČEK a asi ještě mnoho dalších nebožáků. Nebozí ČTV diváci co uhranutí beednou idiocií a pohubu neschopni nejsou sto vypnout ČTV. Naštěstí se dnad dá odhlásit.

Jiří K. 12.1.2008 17:15

Re: Re: Souhlasím - máte nepřesné informace

Aničko-Barunka se přístě objeví v Tibetu a bude se vydávat za dalajlámu. Je mu docela podobná!;-)

Generál Fajlůr 12.1.2008 17:39

Možností je více:

V Indii může předstírat krávu. Ani jí to možná nedá tolik práce a ještě bude posvátná. Vím, že je to laciné a ubohé, ale neodolal jsem. Blbá ona zase nebude, když dokáže tolik lidí tahat za nos... O to je nebezpečnější.

jensina 13.1.2008 11:36

Re: Souhlasím

R^Zprivatizovat, V konkurenci si televizni producenti budou hledat diváka. Budou potřebovat i ty, co mají zájem o vážnejší pořady. Budou si konkurovat a budou mít zájem o diváka, Jedina cesta, prodat, zprivatizovat.

Jirka 12.1.2008 9:57

Dobrou noc a hodně štěstí

....se objevilo na konci pořadu, jako kdysi v 50. letech na CBS, samo v jiný souvislosti. Jinak mě fascinovalo, jak vždycky účinkující nakousli zajímavý téma, aby ho po pár okamžicích naprosto rozbili svou nekompetentností a honbou za senzací. Ach jo.

Ludvík Cancalík 12.1.2008 9:19

Nepřímá úměra

Kvalita pořadů ČT jde do(Y), ale poplatky neustále rostou!!Kdo za to může?