6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

MÉDIA: Kamión z Ferratu

Zavřeme kamion na doživotí na střežené parkoviště. Musíme ještě zjistit, s jakými podezřelými kamiony a dodávkami se předtím stýkal. A to může být rád, že jej neodsoudí k rozmontování, jako ten náklaďák, který vraždil v Praze roku 1973.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Han 22.12.2016 8:39

Re: přesně tak

Asi vám chybí nějaký mozkový závit, je marné vám něco vysvětlovat. Jako obvykle.

A autor článku se jmenuje Kechlibar, ať už jeho jméno zkomolíte, kolikrát budete chtít. Mimochodem, už jste objasnil, jak to bylo s těmi semínky?

M. Šejna 22.12.2016 9:35

semínka?

o jakých semínkách píšete?

Pokud to dáváte do souvislosti s mým jménem, pak opakuji svou tehdejší odpověď:

"na debilní dotazy se debilům neodpovídá"

P. Han 22.12.2016 10:02

Re: semínka?

Na inteligentní dotazy zase odpovídáte jako debil. Škoda ztrácet s vámi čas.

M. Šejna 22.12.2016 10:10

Re: semínka?

pokud někdo považuje dotaz na semínka za dotaz inteligentní, tak to o jeho debilismu svědčí dostatečně.

P. Han 22.12.2016 10:13

Re: semínka?

Spíše mám na mysli vaše reakce na ostatní příspěvky.

T. Hraj 22.12.2016 8:31

Re: A co třeba takhle

Rozdíl je ale zřejmý, že pane Rudolfe?

Z nedostatku intelektu bych vás nepodezříval. Je to tedy z vaší strany demagogie úmyslná.

M. Šejna 22.12.2016 8:34

pane Hraji

zkuste nám tedy Vašim nepřekonatelně mimořádným intelektem popsat ten zřejmý rozdíl.

T. Hraj 22.12.2016 13:02

Re: pane Hraji

Nehoda vs. úmysl. Pan Kechlibar článkem upozorňuje na politickou korektnost, která způsobem interpretace pokřivuje informace až na samou hranici lži. A dělá to záměrně.

Děkuji za hodnocení mého intelektu. Měl jsem sám tušení, že to tak nějak bude.

K. Frauknecht 22.12.2016 13:46

Re: pane Hraji

:-)))

P. Lenc 22.12.2016 14:06

Re: pane Hraji

A snad jste pane Hraji nečekal něco jiného? Buďte rád, že vás netituloval spratku nebo onanisto.On se nám pan Šejna ukázněně zařadil do party Timura Rudolfoviče.

O. Uživatel 22.12.2016 10:32

Uživatel požádal o vymazání
S. Netzer 22.12.2016 10:40

Re: Něco Vám uniklo...

"Levičácká štvanice". :-))))

"Z vás ta alternativní inteligence přímo stříká." (P. Han)

O. Uživatel 22.12.2016 11:02

Uživatel požádal o vymazání
S. Netzer 22.12.2016 11:07

Re: Kuš

"Nepřítele"? :-))))

Jste ještě alternativnější, než jsem se domnívala.

O. Uživatel 22.12.2016 11:22

Uživatel požádal o vymazání
J. Fridrich 22.12.2016 7:49

Takový " švajneraj " je nyní v Evropě -

Takový " švajneraj " je nyní v Evropě -

Tak tento lidský odpad a lumpy pozvala Merkel bez mandátu občanů do Německa a celé Evropy ?? Jeden zabíjí a znásilňuje v Řecku a pak jde za Mutti Merkel znásilňovat a vraždit do Německa.. Další vypálí školu v Itálii a zajede si vraždit ve velkém na Vánoční trhy do Berlína..

Tak co na to řekne Němcům a Evropanům Mutti Merkel a Juncker, knihovník Schulz a další podobní v Bruselu, Paříži, Stokholmu atd. ??

M. Šejna 22.12.2016 7:44

stupidní Kelibarův článek

pan Kelibar čte jen titulky a nikoli články. A pak píše tyhle pitomé články. V článku na iDnes se totiž přesně popisuje, co se stalo.

Kelibar nám brzy bude kritizovat i tyto věty: "přejelo ho auto", "noviny zvěřejnily", "letadlo bombardovalo", "puška střílela".

J. Kombercová 22.12.2016 8:05

Re: stupidní Kelibarův článek

A Šena perlí.

M. Šejna 22.12.2016 8:25

Re: stupidní Kelibarův článek

napsala Kobercová

J. Kombercová 22.12.2016 8:39

Re: stupidní Kelibarův článek

Kombercová panu Kechlibarovi jméno nezpitvořila. Nazdar.

P. Rudolf 22.12.2016 8:42

Re: stupidní Kelibarův článek

Bacha, už tady zase řádí jazyková úderka! Překlepy se netolerují.

P. Han 22.12.2016 8:46

Re: stupidní Kelibarův článek

Pokud někdo tentýž překlep zopakuje pětkrát, tak je buď vyjímečně pitomý, nebo je v tom záměr.

P. Rudolf 22.12.2016 8:57

Re: stupidní Kelibarův článek

Já vím, že to na vás bude moc složité, ale ona existuje taky ještě jedna možnost: oči pana Šejny to jméno špatně přečetly.

M. Šejna 22.12.2016 9:33

pane Hane

já jsem bohužel postižen mírnou dyslekcií jako mnoho jiných leváků. A tak se mi stane, že něco napsaného vidím trochu jinak.

Možná to ani netušíte, ale i slova vytvořená písměnky čteme všichni jako obrázky a tyto obrazky pak fixuje ve své paměti.

Pokud ale máte potřebu se vysmívat tomu, že jsem částečný dyslektik, tak si poslušte.

J. Kombercová 22.12.2016 17:26

Re: pane Hane

Stačilo se autorovi omluvit.

P. Han 22.12.2016 8:34

Re: stupidní Kelibarův článek

Puška může vystřelit, k tomu je konstruována. Ale zavraždit s ní může pouze ten, kdo z ní vystřelí. Vražda je vědomý čin, nesvádějte ho na nástroj.

M. Prokop 22.12.2016 9:26

Re: stupidní Kelibarův článek

"Letadlo bombardovalo" je pitomost podobného ražení, jako zabíjející kamion.

Tam fakt není důležité že letadlo a ne dělostřelectvo, ale kdo to letadlo vyslal, případně pilotoval.

Nicméně chápu, že na vás a agenta Rudolfa Hofmanoviče to může být intelektuálně příliš náročné.

P. Han 22.12.2016 10:07

Re: stupidní Kelibarův článek

"Letadlo bombardovalo" je snad ještě možné tolerovat ve smyslu, že z letadla padaly bomby. Ovšem napsat, že letadlo vraždilo, by snad připadalo nesmyslné i tomu Palatovi. Rudolfovi ne, ale ten je inteligenčně jinde.

K. Wágner 22.12.2016 6:16

Lidem to pokrytectví hýbe žlučí

Přední český psychiatr a ředitel Národního ústavu duševního zdraví prof. Cyril Höschl v rozhovoru pro ECHO24 k otázce bezpečnosti u nás říká: „Ve vztahu k bezpečnostní problematice je nálada, řekl bych, zatím neutrální, ale vzhledem k imigrantům a k islámu se výrazně zhoršuje, zejména vinou islamistů. Další zhoršení působí pokrytecky „korektní“ média, když hovoří o „nehodě“, o pachateli exotického původu jako o „Němci“, o teroristickém útoku jako o ojedinělém činu „šílence“ apod. Lidem to pokrytectví hýbe žlučí a stupňuje v nich agresivitu.“

B. Volarik 22.12.2016 6:16

Ano, pane Kechlibar, svést to na předměty...

Tady v Americe se levičáci pořád pokoušejí omezovat právo amerických občanů vlastnit a nosit zbraň. Je to namířeno hlavně proti zákona dbalým občanům...zločinci se dodržováním zákonů nemíní obtěžovat.

Konservativci, zastánci Ústavy na to odpovídají: Zbraně nezabíjejí, zabíjejí lidé!