11.8.2022 | Svátek má Zuzana


Diskuse k článku

MÉDIA: Jak si z Aktuálně přispěchali taky praštit

Dvakrát mladší muž mě nejméně desetkrát, patnáctkát uhodil. Devět dnů jsem bolestí nespal. Mnoho týdnů jsem se bez bolesti nemohl hnout. Ale našli se novináři, kteří zatoužili si taky bouchnout.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. West 2.8.2019 14:26

S. Sandokan Re:

Prave dopil sklenku vody ze studny co ma na dvore Prehazel vydlama hnuj od praset co mu uhnynulo hladem a koukne na net a co vidi jak nekdo napise pravdu ,tak hura do neho vid sedlaku :):)

J. Jurax 1.8.2019 17:30

No jo, máte recht. A ještě je tam klimatická nouze, bál bych si tam uprdnout, abych ji nezhoršil.

M. Valenta 1.8.2019 13:33

Bezdůvodné napadení je lumpárna.

Přesto bych očekával, že si pan Jakl trable se svou modřinou nechá pro své známé a policii, protože jinak se to zákonitě a nejen kvůli TĚM mediím, které tak nemá rád, zvrhne jako zde pod článkem.

R. Tesařík 1.8.2019 14:30

Re: Bezdůvodné napadení je lumpárna.

No, zvrhlo se to především v těch novinách.

K. Zelený 1.8.2019 16:33

Re: Bezdůvodné napadení je lumpárna.

Zdatně a udatně odkláníte od Jaklova kňourání ale jak tak koukám, není to moc platné. Mmch, co se v Aktuálně zvrhlo, co vylíčili nepravdivě? Stačí jako v blázinci, napsat číslo.

J. Svoboda 1.8.2019 17:05

Re: Bezdůvodné napadení je lumpárna.

Soudruhu manipulátore, nikde jsem neslyšel, ani nečetl, že by Jakl kňoural. Pokud soudíte podle sebe, radši to nikam nepište. Zbytečně si děláte ostudu.

K. Zelený 1.8.2019 17:17

Re: Bezdůvodné napadení je lumpárna.

No vidíte a přitom stačilo přečíst si ten sáhodlouhý výlev chudinky, kterému všichni ubližujou, nikdo mu nevěří ani ho nepolituje, každej jeho upřímný slova a skutky překrucuje, no kámen by se nad ním ustrnul. Máte to hned nad tímhle.

J. Svoboda 1.8.2019 17:24

Re: Bezdůvodné napadení je lumpárna.

Vleževálený komanči, nad primitivem, jakým jste vy, by se musela ustrnout celá pohoří a stejně by to nebylo k ničemu. Vaše hloupost je vyšší, než ta pohoří.

S. Sandokan 1.8.2019 17:38

Re: Bezdůvodné napadení je lumpárna.

Pane Svobodo, s tím zeleným kavárníkem, nemá cenu jakkoliv diskutovat. Je to dutoleb ! Jeho funkce řídí pouze mícha. On nežije, pouze přežívá.

J. Svoboda 1.8.2019 17:01

Re: Bezdůvodné napadení je lumpárna.

Vy přitroublý a zlý hlupáku, pan Jakl se až do této doby nikomu a tím méně vám s modřinami nechlubil. K tomu co udělal ho přinutila ta vaše milovaná (proč asi?), prolhaná a závistivá média. Bez nich a vaší hlouposti by to nedělal.

V. Student 1.8.2019 12:57

Kdysi jsem četl,

myslím že od Klímy (ovšemže Ivana) nebo Mňačka, jak mu ještě za totality hanlivými slovy počmárali garáž. Byl osobou nepřátelskou, takže soudce uvedl, že mu žádná škoda nevznikla.

Ať chci nebo ne, tu analogii se starými časy tady vidím; Jakl se nelíbí, takže to dostane vyžrat. Byl zmlácen? No konečně! Je to hanba, že se dveřmi vykopnuté komunistické manýry takhle pokoutně vrátily zpět. Dehonestace lidí, kteří mají odlišné názory, pokračuje i tehdy, když je někdo fyzicky napadl. Fuj tajksl.

P. Jirkovský 1.8.2019 12:33

Mě by teda zajímalo, odkud pan Jakl ví,

že na té verzi Daniela R. dva tejdny pracovali právníci, hlavně kolik jich bylo, kolik hodin na tom odmakali, co taková blbost stála a kdo ji platil. Když to v textu tvrdil nejmíň dvakrát, musí to vědět fest.

Předpokládám totiž, že to byla pražská kancelář, hodinová sazba tu začíná na 1.500 Kč, dva tejdny, to máme denně minimálně hodinu, minimálně dva právníci, to jsou 3.000 Kč denně, takže 30.000 Kč. A to všechno za historku, kterou vymyslí dítě líp. Samozřejmě přeháním, ale na druhý straně, kdyby si Daniel R. Skočil k T. Sokolovi, to by teprv byla fakturka! Takže si myslím, že vono na tý druhý verzi něco bude, když si pan Jakl takhle sichruje budoucí úvahy o tom, jak chudák důchodce se stal fikanejch obětí právníků.

M. Moravcová 1.8.2019 14:19

Re: Mě by teda zajímalo, odkud pan Jakl ví,

Koukám, že vy víte víc, než se Jakl dohaduje. To musí být zdroje.

R. Tesařík 1.8.2019 14:31

Re: Mě by teda zajímalo, odkud pan Jakl ví,

Volil piráty, tak musí vědět fšechno.

P. Jirkovský 1.8.2019 15:33

Re: Mě by teda zajímalo, odkud pan Jakl ví,

Naučte se nejdřív číst, pak reagovat. Ten kdo tady nejspíš fantazíruje, je Jakl a to o poradách s právníky, pak hned v závěsu vy. Nebo víte víc, než on?

M. Moravcová 1.8.2019 18:44

Re: Mě by teda zajímalo, odkud pan Jakl ví,

Nepište smyšlené nesmysly a nemusíte se obhajovat.

M. Mikulec 1.8.2019 11:58

Jak tak čtu,

koukám, že i sem si přišli mnozí zapšklí taky praštit. Naštěstí ale, kdo už leží na zemi, nemůže upadnout.

I. Dvořák 1.8.2019 11:40

Škoda té, která mine.

Pane Jakle, jak dojemné. Až na pár maličkostí i hrdinné. Oni Vás napadli dva. Nějak jste při líčení Vašeho utrpení pozapomněl sdělit, že ta druhá osoba byla žena, která se Vás ani nedotkla. Možná že po oné "nakládačce" nebudou Vaše postoje plné odsudků každého a všeho,co zrovínka nesdílíte Vy. Za mých mladých let platilo, rčení :"škoda té, která mine". Ve Vašem případě to platí dvojnásob.

R. Tesařík 1.8.2019 11:59

Re: Škoda té, která mine.

článek je o něčem jiném, vzácný žurnalisto.

I. Dvořák 1.8.2019 12:14

Re: Škoda té, která mine.

Vážený šéfredaktore, toto není také jediný příspěvek, kde se pan Jakl onu událost popisuje. Pro přehršli sebelítosti zde jaksi vypustil svoji, jinak velmi často používanou, slovní agresivitu. Pár facek a z jedince, který všechno, co nesouzní s jeho postoji odsuzuje, je najednou ublížená chudinka. Jinak těch pár facek samozřejmě neschvaluji, nicméně zde, jak se zdá, padly na úrodnou půdu. Pan Jakl se nám tak trošku odkopal.

R. Tesařík 1.8.2019 12:22

Re: Škoda té, která mine.

Tak znovu, článek je o novinářích a jejich způsobech. Vy budete asi fakt žurnalista, podle způsobu motání.

I. Dvořák 1.8.2019 12:28

Re: Škoda té, která mine.

Článek je především o Jaklovi. Také také o "fňukání". O Jaklově hlasitém fňukání. Jakl se v médiích prezentuje jako tvrďák, který přesně vždy ví, co je správné a co ne. A najednou, po pár fackách, je na mněko. Sebelítost z něj teče proudem.

V. Student 1.8.2019 13:00

Re: Škoda té, která mine.

No pane Dvořáku, jste zřejmě drsný člověk. Mě kdyby někdo takhle zmlátil, myslím, že bych se také politoval. A každý normální člověk. Vaší jízlivost nechápu. Jakla mít rád nemusíte, ale tohle je snad trochu přes čáru, ne?

P. Han 1.8.2019 13:21

Re: Škoda té, která mine.

Pár facek samozřejmě neschvalujete, ale škoda té, která mine? Zajímavá úvaha.

J. Kulheim 1.8.2019 14:09

Re: Škoda té, která mine.

Pane Dvořáku vy jste nevychovaný spratek. Vaši rodiče možná z vás chtěli vychochovat slušného člověka. Možná na vás neměli dost času nebo skutečně zapoměli, že škoda každé facky, která padne vedle.

I. Dvořák 1.8.2019 16:36

Re: Škoda té, která mine.

Milý Kulheime. Já těch pár "jaklfacek" vidím tak, jak je vidím. A je mi fuk, jestli se Vám to líbí nebo ne. Něco jiného by bylo, kdyby jste místo odsudku předložil fakta, která by se ́mnou "zacloumala" tak, že bych si fotku pana Jakla třeba pověsil nad postel. Jenže fakta, která by mne přesvědčila, že pan Jakl je kandidát na svatozář jaksi nemáte po ruce, takže mi nezbývá, než dále být "spratek". A v tomto případě jsem jím rád.

J. Kulheim 1.8.2019 20:07

Re: Škoda té, která mine.

Já o tom incidentu nevím nic a zrovbna tak jako vy. S vámi cloumá nenávist vůči jinak smýšlejícímu spoluobčanovi. Komunisté a fašisti také nenáviděli lidi, kteří s nimi nesouhlasili. Oni je rovnou věšeli nebo stříleli. Vy jste o kousek lepší jako oni.

R. John 1.8.2019 12:02

Dovolím si nesouhlasit...

...s panem Jaklem bychom na sebe řvali v diskuzi...žíly bysme měli naběhlé od vzteku, chladili a posilňovali se něčím tekutým...ale nikdy, opakuji nikdy, bych ho kvůli politice nepraštil..

I. Dvořák 1.8.2019 12:16

Re: Dovolím si nesouhlasit...

Ani já nejsem pro facky.

P. Zinga 1.8.2019 14:30

Re: Škoda té, která mine.

Dvořáku, ty nejsi pouze debil, tys debilní hovado, rudozelený vůl.