11.8.2022 | Svátek má Zuzana


Diskuse k článku

MÉDIA: Jak si z Aktuálně přispěchali taky praštit

Dvakrát mladší muž mě nejméně desetkrát, patnáctkát uhodil. Devět dnů jsem bolestí nespal. Mnoho týdnů jsem se bez bolesti nemohl hnout. Ale našli se novináři, kteří zatoužili si taky bouchnout.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Dvořák 1.8.2019 16:38

Re: Škoda té, která mine.

Zinga, jak duchaplné. Zkuste ještě něco přidat, ať je trochu legrace.

F. Brabec 1.8.2019 14:54

Re: Škoda té, která mine.

Jste duševní mrzák, pokud máte tendence fackovat lidi kvůli jinému názoru. Tfuj.

I. Dvořák 1.8.2019 16:40

Re: Škoda té, která mine.

Milý Franto. Nevím, kde jste objevil, že já mám potřebu někoho fackovat. Já tu potřebu nemám, neměl jsem a myslím že ani mít nebudu.

J. Svoboda 1.8.2019 17:17

Re: Škoda té, která mine.

Soudruhu, co s kým sdílíte vy? Nejsou to náhodou Babiš a Filip? To, co píšete, že pro pana Jakla platí dvojnásob, pro vás, jak se jevíte, to platí spíš s pátou mocninou. Jistě by se vám to nelíbilo, ale je to nanejvýš nutné. Víte jistě o pytli a záplatě.

Č. Berka 1.8.2019 11:33

Pan Jakl mi sympatický není, ale ten článek o něm

je dokonalou ukázkou manipulativního textu a ostudou novinařiny. Zaráží mě i ta zaslepená nenávist některých komentářů tady na NP i pod článkem na Aktuálně.

R. John 1.8.2019 11:06

To jsou ty konce....nebo začátky ?

...to bylo nadšeného řevu, když pan Feri dostal pěstí, až vzal druhou o zeď...toho smíchu , toho zlehčování situace... "no bóže, dostal do držky, to je normální, navíc si to zasloužil, měli mu dát víc"...Jestlipak jste se ho veřejně zastal ? A co teprve, když si někdo najal boxery na jednoho městského zastupitele, který jen vykonával svůj mandát a skončil v nemocnici ? Viz blog pana Jana Urbana. Křičel jste , s celým tím IVK ? Kde jste v té chvíli byli ?.. Vy "strážci demokracie"....

R. Tesařík 1.8.2019 11:54

Re: To jsou ty konce....nebo začátky ?

článek je o práci novinářů, vy zelený neaktivisto.

R. John 1.8.2019 12:04

???......

...

J. Vrzal 1.8.2019 12:38

Re: To jsou ty konce....nebo začátky ?

Jenze u Ferihi slo o hloupe kecy v miste, kde byli vsichni navati.

Dost rozdil.

P. Khail 1.8.2019 12:54

Re: To jsou ty konce....nebo začátky ?

No jasně, zatímco tady byl Jakl, milovník piva, i útočník střízliví. Pan Vrzal jim dával dýchnout, stejně jako na té Moravě, v případu Feri, kde byli navátí všichni. A ještě slyšel ty hloupé Feriho kecy, on p. Vrzal je kromě odborníka na zjišťování opilosti totiž také specialista na hloupé kecy.

J. Kulheim 1.8.2019 14:22

Re: To jsou ty konce....nebo začátky ?

Na Slovácku není čas na dlouhé debaty s narcistními hlupáky, kteří jsou přesvědčeni o své genialitě a stále prudí. Pokud by šel svu cestou, tak by nemusel tak dopadnout. Takové věci se řeší na místě. Nejúčinější metodou je pár facek. Pokud je přespolní tak dostane jednou tolik a kopanec na cestu.

P. Khail 1.8.2019 16:10

Re: To jsou ty konce....nebo začátky ?

Vaše poznámka o narcistních hlupácích přesvědčených o své genialitě je opravdu případná, zvlášť když se můj příspěvek týkal něčeho poněkud jiného. No nic, třeba příště se strefíte do tématu. :)

B. Rameš 1.8.2019 10:54

Nehodlám hodnotit, jak to bylo,

já tam nebyl. Každopádně Aktuálně.cz je propagandistická mašina par excelence, o tom není pochyb. Chodím tam celkem pravidelně, abych si připomínal jak to končí, když dáváte krásným pojmům, kupříkladu pravdě či lásce, na začátek verzálky.

J. Matuška 1.8.2019 11:18

Re: Nehodlám hodnotit, jak to bylo,

Ad 10:54 1+

Na Forum 24, ale nemá, ŽE.

V. Petr 1.8.2019 10:37

Teď si představte, že by pan Jakl vytáhl pistoli a oba

útočníky v sebeobraně na místě zastřelil! To by bylo řevu....

M. Moravcová 1.8.2019 10:09

Pane Jakle,

manipulace a špína médií nezná mezí. Všichni to známe. Znelíbí-li se jim někdo, jsou velmi ochotni a schopni ho zničit, provádět mediální lynč. Přeji uzdravení.

J. Novotný 1.8.2019 11:36

Mediální lynč?

Je tohle ono?:

"Z Jáchyma Topola čiší odpor k druhým, on se normálních lidí přímo štítí. Není případem člověka, který má druhé rád i s jejich případnými slabostmi. On si připadá jako velikán mezi trpaslíky.

Naštěstí je dnešní česká společnost sebevědomá a věří si. Nenechá se elitářskou smetánkou znechutit. A to je dobře, i když se to panu Topolovi mladšímu nelíbí."

Podepsáni: Ladislav Jakl, Václav Klaus a Jiří Weigl

Celé zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Ladislav-Jakl-Vaclav-Klaus-Jiri-Weigl-Smi-spisovatel-Topol-napsat-roman-Citlivy-clovek-495966

M. Moravcová 1.8.2019 14:26

Re: Mediální lynč?

tak jinak : Zemana nemají média rádi. Shodneme se? Asi ano. Proto ho ukazují v obrázcích jemu velmi nelichotivých. Paní Čaputovou mají média rádi. Shodneme se? Najdete obrázek nelichotivý k Čaputové? A když je třeba přitvrdit nebo naopak podpořit, zvolíme extrémnější texty i obrázky. Není nikdy o objektivitě médií.

P. Khail 1.8.2019 20:37

Re: Mediální lynč?

A nebude to tím, že ty obrázky prostě zobrazují realitu? A média nemají Z. ráda? Jak která, že? Třeba Barrandov ho miluje.

J. Matuška 1.8.2019 11:38

Re: Pane Jakle,

Ad10:09

1+

K. Zelený 1.8.2019 9:41

Tak Jaklova verze o brutálním napadení

pravdoláskovníkem u policajtů a novinářů neprošla, pravdoláskovník jí popřel, svědci, kteří by jí podepřeli nikde, tak co zbývá soudnému, cti profese dbalému novináři? Psát o tom jako o rvačce, jejíž účastníci jsou kdo? No přece rváči. A tak dále a tak podobně, celým tím dlouhatánským, klausovsky ukňouraným a ublíženeckým textem se táhne urputná snaha obhájit se jako nebohá oběť politicky motivovaného násilí. Poněkud nemužné, řekl bych.

R. Tesařík 1.8.2019 9:47

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Váš příspěvek je trapný.

P. Lenc 1.8.2019 9:57

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Ano, trapný,ale tak "mužný".

K. Zelený 1.8.2019 10:03

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Co se taky dá napsat k tak trapnému textu, že, ehm.

T. Hraj 1.8.2019 9:58

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Proti tomuto povrchnímu čtení (a závěrům) se pan Jakl pokusil bránit tím, že jednotlivé své teze čísloval. Jak je vidět, v některých případech ani to nepomáhá.

K. Zelený 1.8.2019 10:06

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Jako že když jsou tam ty čísla tak je to směroplatný či co? Nebo hluboký? Mmch, jak se u vás říká lidem, kteří se porvali? Chodí u vás chlapi s modřinami po rvačce k doktorovi? A do novin?

R. Tesařík 1.8.2019 10:10

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Kdy jste dostal na budku?

K. Zelený 1.8.2019 10:21

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Eeeeee??? Nebo mi snad na ní chcete dát vy? Sooryjako, nerozumím řeči vašeho kmene.

J. Novotný 1.8.2019 10:07

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Extrémně důležité je, co přesně obsahuje onen závěr policie, kterým se Aktuálně ohání. Pokud vychází pouze z toho, že "podezřelými ze spáchání přestupku jsou oba", pak je to aktivismus nejhrubšího zrna. Proč? Představte si bouračku, u které přivolané policii oba účastníci tvrdí, že jeli na zelenou a ten druhý tudíž na červenou. V tu chvíli jsou ze spáchání přestupku také podezřelí oba, ale neznamená to, že verze kteréhokoli z nich je automaticky vyvrácena.

Jakl tady píše ze svého pohledu. Je jasné, že takový článek je nutně subjektivní a není možné jej automaticky převzít jako stoprocentně přesný - a vyčítat subjektivnímu pohledu subjektivní pohled je poněkud nedomyšlené...

Aktuálně závěr policie v onom článku neuvádí, proto nelze říci, zda má nebo nemá pravdu. Každopádně vyznění článku je "Jakl o napadení lhal" - ale není pro to uveden jediný důkaz. Sám fakt, že policie neví, kdo si začal (proto navrhla obvinit oba), takovým důkazem není.

K. Zelený 1.8.2019 10:29

Re: Tak Jaklova verze o brutálním napadení

Aktuálně nemá nejmenší ambici mít pravdu, má a naplňuje ambici uvádět fakta. Není zodpovědné za to, jak uvedená fakta komu "vyzní".