19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
sykorka 20.5.2008 13:30

geniové

Stačí hupnout někomu důležitému do postele  EJHLE  je z vás milionář a je jedno zda je blbec nebo coura,své si odpracoval a desátky jistě odevzdáví.

A. 20.5.2008 14:34

Re: geniové

vaše úvaha je dobrá, ale bohatnou závratně především muži, kam hupnou oni?8-o

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 12:45

Olšer se bojí i napsat jméno, aby nemohl být zažalován i když mu o peníze nejde :-)))

Asi L.M. nebude Žid, protože soudy, kde se soudí dva Židé platí zásadně daňový poplatník.

Kyselý Sven 20.5.2008 15:47

Re: Olšer se bojí i napsat jméno, aby nemohl být zažalován i když mu o peníze nejde :-)))

Co kdybyste napsal - velkým písmem a barvičkami - "nemám rád Židy" a nadále tady přestal těmi svými zvratky tapetovat?

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 15:56

To nechám na pitomcích jako jste Vy, je Vás tu dost a nechci zapadnout do vaší party židovských "veleduchů".

Kyselý Sven 20.5.2008 16:09

Re: To nechám na pitomcích jako jste Vy, je Vás tu dost a nechci zapadnout do vaší party židovských "veleduchů".

Nebojte, že byste byl veleduch, to vás skutečně nikdo podezírat nemůže

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 16:11

Mluvte za sebe, prosťáčku.

Kyselý Sven 20.5.2008 16:23

Re: Mluvte za sebe, prosťáčku.

Pokud jste to nepochopil, tak vám to zopakuji - za vašimi trapně rasistickými výlevy rozhodně žádného ducha najít nelze, vy myšlenkyprostá napodobenino člověka.

pierino 20.5.2008 20:17

Re: Re: Mluvte za sebe, prosťáčku.

R^R^R^R^R^!!;-D

A. 20.5.2008 12:27

Luxus za mlčení

 v článku je dotaz, kdo by odmítl vzít si L.M.  - odpovídám JÁ:-P - k čemu chlap s profláknutým ksiftem, stejně ty baby má, když se chce jeho partnerka dělit a ten luxus ji za to stojí, ať to absolvuje, za pár let se dočteme, rozvod - zase si bulvár smlsne

Schumacher 20.5.2008 12:20

Heleďte, Olšer, nepřeháněj to s tim svým šabatem nějak přesmoc ?

Jednou tu koukací bednu zapnuli a od tý doby maji každej den šabat, že ji nemůžou vypnout a vona jim furt řve a svítí až jsou z toho mešuge ? Když nemůžou pracovat a zmáčknout ten zapínací knoflík, tak si zjednaj. To zas nejni tak velikej vobnos aby na to neměl ani tak chudej Žid jako voni. Nebo prodaji i ten krám, zjednaji si a možná, že jim i něco zbyde. Jen mi nejde na rozum, že klofat do klábosnice tyhle nesmysly můžou, ale zmáčknout knoflík nemůžou. To asi bude nějaká tuze složitá otázka pro rabínskou konferenci, co na ni asi čekaj až jim poradí. No tak čekaj....

Psí vrah Čumil 20.5.2008 13:33

Re: Heleďte, Olšer, nepřeháněj to s tim svým šabatem nějak přesmoc ?

Poslouchaj, Schumacherskej, to bych do nich neřek, že se budou zastávat jakéhosi gojima proti našinci. To zas bude vostudy v celý kile...

Schumacher 20.5.2008 14:12

Ono mi to sežralo příspěvek tak jsem ho dal znovu nahoru.

Nějak se nelíbilo vyližperdel bez e. Ale že snaživě doplňujou slovník !

jezevec 21.5.2008 2:19

Re: Ono mi to sežralo příspěvek tak jsem ho dal znovu nahoru.

+1 ;-P

guerrier 20.5.2008 12:11

septik maximus nikdy nezklame, jeho vpravdě heroický věčný boj proti všemu židovskému vždy spolehlivě rozesměje

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 12:29

Tak se smějte, kašpárku.

Harpyje 20.5.2008 12:52

Re: Tak se smějte, kašpárku.

Z Vás je člověku spíš do pláče.

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 15:25

Asi zpytujete svědomí.

Drak Gorilič 20.5.2008 12:11

Všechno je otázka

nabídky a poptávky. Dokud to bude určitá skupina poptávat, bude se různým L.M. dařit. Já ho nemusím a tak pořady, kde on vystupuje nesleduji. Kdyby měli být pánové L.M., Šíp, Kraus apod. žít jen ze mě, zemřeli by hlady.

www racek 20.5.2008 11:49

hmm, když si představím

oduševnělou tvář autora jak moderuje nějaké šou ... tedy, ...:-D

figura 20.5.2008 11:48

Trošku divné...

...pane Olšere. Já X Faktor a podobné záležitosti sleduji zády k obrazovce z nutnosti. Mám totiž PC v obýváku kde manželka roní slzy nad každým vypadnuvším. Ale jedno slyším. Ti co tam jsou tak umí zpívat a ten Váš L.M. co to komentuje tak si myslím jen z poslechu a z občasného juku na obrazovku při donesení čaje manželce, že to dělá výtečně. Naopak, v té jakési Superstar když jsem slyšel ty před ním (brzobohatý a Něgrešová) tak ti byli proti L.M. doslova trapní. On si také L.M. může asi vzhledem ke svému postavení lecos dovolit vůči, často, přechytralým a trapným porotcům. Například poslední : Já já já jenom já Petru Jandovi na kritiku stále opakovaného textu soutěžící nemělo chybu.

A auta a aféry L.M. mě zajímají asi jako volby do parlamentu v Antarktidě. Platy doktorů jsou sice směšné proti platům Vámi kritizovaných. Ale svět je už tak zkrátka nastaven a ač i mě se to nelíbí, kdybych uměl čutnout do míče jako oni, a uměl jsem to slušně, nebo napálit hokejkou puk či protihráče do žeber jako oni, bruslím s grácií kačera Donalda, tak  si ty peníze taky vezmu. Je to věc toho kdo dává.

Tož tak.

pig 20.5.2008 15:30

Re: Trošku divné...

Dtto, PC mám na protější stěně než je televize. Ovšem Mareš mi přijde jako naprosta hrůza, po tom co jsem slyšel v neděli jsem si byl v pondělí koupit sluchátka. Připojuji je k PC a mám klid.

optimistický skeptik 20.5.2008 11:18

Prosím vás,

neznáte někdo metodu, jak humánně umlčet to nenávistné individuum, keteé si naprosto neoprávněně říká největší skeptik? Ten jeho hypertrofovaný antisemitismus přece nemá se skepsí nic společného!

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 11:22

Zase jeden židomil bez špetky vzdělání :-)))

optimistický skeptik 20.5.2008 13:33

Re: Zase jeden židomil bez špetky vzdělání :-)))

Tak schválně, jaké vzdělání by ti vyhovovalo?

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 15:24

Jakékoli, aby bylo u vás poznat :-)

honzak 20.5.2008 11:37

Re: Prosím vás,

možná ho vydráždit doruda a pak by ho klepla pepka....

Harpyje 20.5.2008 12:55

Re: Prosím vás,

Proč humánně?

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 16:10

Protože je buď větší pokrytec, útlocitný nebo není plný nenávisti jako ošklivá stará protivná vochechule, tedy Vy :-)

Harpyje 20.5.2008 16:25

Re: Protože je buď větší pokrytec, útlocitný nebo není plný nenávisti jako ošklivá stará protivná vochechule, tedy Vy :-)

Jestli tato slova čte ten, na kterého zrovna myslím, tak s Vámi určitě poprvé v životě souhlasí. Coucou! ;-D ;-D ;-D