30.11.2023 | Svátek má Ondřej


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pete 29.10.2008 19:22

Opravuji - Zubovová, nikoli Zubová.

Její manžel je Zubov, ruský lékař, nikoli český Zub. Ono to pak taky dokonce leccos pomůže vysvětlit.

F.VÍZEK 88.100.57 29.10.2008 18:53

Udeřil hřebík na hlavičku...

Udeřil hřebík na hlavičku - a hned je v nemilosti.  Inu - jsme v Česku ! 

Kajan 29.10.2008 16:53

Hvížďalo, to Vy, komouši, si jen tak pomáháte !!! Dzp.

gerontusinza 29.10.2008 12:33

Pane Hvížďalo,

pokud se budou politici chovat tak jak se chovají, kdy lži, zlodějny a podvraťárny jsou jedinou hybnou silou  vládnoucích "elit", je nutno přijmout jskoukoli obranu k jejich odhalení ....... ať občan volič ví kdo je kdo.   .... jinak nechápu intelektuála kladoucí si etické otázky tohoto typu, to je na úrovni stupidního soudce, který si svobodu vraha a násilníka cení nad životem jejich obětí....... Vážně si pane myslíte že společnost nebude hledat cesty k lijkvidaci svinstava, když zákon půjde svinstvu na ruku?    Podívejte se třeba na současný způsob Topolánkovi vlády po nás nikoli potopa po nás radar........ aže bychom už neměli chuť si zastřílet? To víte že ano, nepůjde li to demokratickými cestami (díky nedemokratickým svinstvům této vlády), půjde to tedy stejnými cestami ........ a dobře Topolánkům a Melčákům tak....:-/

R. J. 29.10.2008 13:32

Re: Pane Hvížďalo,

Geronte, Ty kluku milicionářská, Ty už máš chuť zase střílet?

gerontusinza 30.10.2008 9:38

immer were a furt, čím dál tím víc Re: Pane Hvížďalo,

;-D

hulwat 29.10.2008 15:05

Re: Pane Hvížďalo,

Ta červenka tě ale sbrala. Bohužel je neléčitelná.

pan Brouček 29.10.2008 12:05

Velmi problematické srovnání

Nelze přece srovnávat případ Doležel, kde bylo zmonitorováno probíhající korupční jednání s vyprovokovanou kauzou Tlustý-Morava.

Rudolf 29.10.2008 12:01

"Na obranu novinářů lze uvést i ten argument,

 že nikdy nehodlali inscenované fotografie použít a zveřejnit za účelem vydírání ", tvrdí pan Hvížďala.

A já se táži: Odkudpak tohle pan Hvížďala ví? Že by jel s Kroupou na holport?

Starý J. 29.10.2008 11:36

Typický článek Hvížďaly!

Každý odstavec začíná rozborem, že jinde by to, co se děje u nás, jak postupují a jednají naše média, nebylo možné. A uvádí, jak by to museli řešit novináři na západě.

No a pak si sám zdůvodní, proč to naši novináři dělají, jak dělají a že vlastně dělají dobře, že to tak dělají, protože je u nás jiná "kultura" politiků.

Teď jde jen o to, zda právě to, jak to naši novináři dělají, přispěje k vyšší "kultuře" našich politiků. Velice o tom pochybuji, protože ti naši novináři to dělají politicky účelově, podle toho, kdo jim zadá tu hnusnou a špatnou práci a kolik za ni dostanou. "Kultura" našich novinářů totiž není ani o milimetr lepší, než je "kultura" politiků. To se na kauze Kroupa -Tlustý a Morava ukázalo zcela jasně. Akce měla poškodit výhradně ODS, protože jiným politikům nebyly fotografie Tlustého nabídnuty, i když v Lidovém domě by po nich sáhli ještě lačněji, než Morava. Chtějí-li naši novináři kultivovat politiky, nesmějí se sami chovat jako oni politici.

No a nakonec by mě zajímalo: Jedno ze zdůvodnění Hvížďaly, proč naši novináři mohou konat tak, jak konají, bylo:...po tom, co se dělo při volbě prezidenta na Hradě, což všichni mohli vidět v přímém přenosu...

Já jsem pane Hvížďala viděl v přímém přenosu, který jsem pečlivě sledoval, jen nekončící taktické obstrukce Švejnarových voličů, především socialistů. nevím, co víc jste viděl Vy a opravdu velice by mně to zajímalo. Neviděl jsem žádný nátlak na poslance, kupování hlasů a nevím co ještě, co všechno se snažili socialisté divákům namluvit a co se jim zřejmě podařilo namluvit Vám. Nebo Vy jste snad něco na té obrazovce viděl, krom toho, že to tam každá ze stran vyprávěla o té druhé (protože píšete,že se dělo cosi, co všichni mohli vidět?)?

F..A.Kekule 29.10.2008 13:16

Re: Typický článek Hvížďaly!

A to si vážně myslíte, že ti dva poslanci z ČSSD pocítili morální povinnost volit Klauze? A že za tím nebylo nic jiného? Vážně? Ach jo.

F..A.Kekule 29.10.2008 13:17

Re: Typický článek Hvížďaly!

Omlouvám překlep. Samozřejmě Klause.

vladimír ondys 29.10.2008 10:29

V tom našem společenském masakru

je to jako rozprava o tom, zda není neetické stahovat mrtvým boty bez rozvazování tkaniček.

Rv;-DR^

http://ondys.wordpress.com/2008/10/17/ministerstvo-varuje/

Berkowitz 29.10.2008 9:46

Skrytá reklama

Tak se mi zdá, že Tlustého vystoupení ve vířivce byla skrytá reklama výrobce tohoto zařízení, kdy se Moravova pozitivní či negativní motivace stejně nikdy důvěryhodně nevyšetří ! Na Milana Kunderu mi nesahejte, on vlastenecky odhalil agenta cizí mocnosti, který prováděl rejdy na našem území s nepřátelskými úmysly!!

Ale 29.10.2008 9:17

Hvížďalo, zpátky na začátek

Problémem Kroupovy reportáže bylo, že kromě veleochotného Tlustého pomstít se za každou cenu, nechytili vůbec nic. Jednoho hejla, který měl radost, že vidí Tlustého ve vířivce. Všechno ostatní, kromě Moravovy snahy vypadat protřele, bylo věcí interpretace a Morava na svoji blbost reagoval jediným správným způsobem. Zbytek celé aféry byl mlácením dávno vymlácené slámy evidentně poháněné nějakým zájmem v pozadí.

Nešlo o žádnou investigativní žurnalistiku, šlo o dehonestační kampaň proti jedné politické straně v organizovanou několika novináři, kteří za to, pravděpodobně byli zaplaceni "na vedlejšák" . Nic víc, nic míň

clay 29.10.2008 10:22

Re: Hvížďalo, zpátky na začátek

odst.1 plný souhlas, odst.2 blbost...Kroupa si prostě mastí kapsy...prodává Nově

Starý J. 29.10.2008 11:18

Re: Hvížďalo, zpátky na začátek

Naprosto přesné!

Kroupa lhal, jak když tiskne! Tvrdil, že chtěl odhalit špinavé praktiky politiků. Přitom je zcela jasné, že mu šlo o jednu politickou stranu - ODS. Proč nabídl fotografii Tlustého jen Moravovi? Proč je nenabíl dalším v ODS a hlavně politikům ostatních stran?

Copak by po nich Tvrdík bleskurychle nesáhl? To si může myslet jen maximální hlupák! Nakonec se to jasně ukázalo po střílečce Paroubkových mafiánů. Druhý den ráno noviny tiskly "údajně kompromitující" fotografie Ďurička s Tlmanovou a Klausem, dodané (jak uvedla MfD) z Lihového domu! Tam mají kompromitujícího materiálu na politiky jistě plné sejfy.

xyz 29.10.2008 9:13

Co do toho plete Tlustého

Ten jen posloužil jako důkaz toho, jaké metody současné vedení ODS používá proti svým stranickým odpůrcům.

clay 29.10.2008 10:23

Re: Co do toho plete Tlustého

Tlustý posloužil jako důkaz, že on sám shromažďuje kompromitující materiály. Nabízel je Kroupovi dávno před inkriminovanými událostmi...proto si ho Kroupa vyhlédl a vyprovokoval

b 29.10.2008 7:33

Hnutí Nenásilí?

Vláda chce ještě tento týden prosadit hlasování o smlouvách o vojenské základně USA v obou komorách Parlamentu. Chce využít skutečnosti, že ještě naposledy mohou volit končící senátoři, po jejichž odchodu ODS přijde o většinu v Senátu. To znamená, že smlouva bude schválena díky senátorům, kteří již evidentně nevyjadřují vůli vyjádřenou voliči v právě proběhlých volbách..

Vysvětlení - Kdo dnes hýbe naší politickou scénou a má moc ovlivnit rozhodování jak vlády, tak politických stran, je hrstka lidí úzce napojená na ekonomické zájmy USA. Po internetu se šíří řada dokumentů, které do detailu popisují velmi úzké vazby vysoce postavených osob naší politické scény na zbrojní společnosti přímo zainteresované na výstavbě radaru.

Za tiché spoluúčasti nejvlivnějších českých médií včetně veřejnoprávní televize, bezmocně přihlížíme tomu, jak se píše jedna z nejtemnějších stránek dějin naší země v období po roce 1989.

Dnešní události připomínají tichý převrat. Hrstka lidí vzala osud naší země do svých rukou bez ohledu na vůli občanů, jasně vyjádřenou v uplynulých volbách.

Umístit či neumístit radar v Česku je historické rozhodnutí, které by mělo proběhnout po široké veřejné diskuzi za souhlasu většiny obyvatel.

takysoudruh 29.10.2008 9:12

Re: Hnutí Nenásilí?

Po precteni Vaseho prispevku je jiz asi kazdemu naprosto jasne, co se schovava za Vasi zkratkou "b". ;-)

kucera 29.10.2008 19:19

Re: Hnutí Nenásilí?

Další užiteční idioti. Nechápu, jak může tolik lidí v dnešní době a po tolika bolestných zkušenostech bojovat za bezbrannost našeho státu.  Máme pidiarmádu, pár letadel a tanků, Rusko zbrojí, muslimské a komunistické státy zbrojí a my budeme volat znovu "máme holé ruce"? V čí prospěch jsou hnutí proti radaru?

R 30.10.2008 0:27

Re: Hnutí Nenásilí?

Nejlepší obranou, jsou dobré a přátelské vztahy ze sousedními a nejblížšími státy.  

Ivan Nový 29.10.2008 6:23

Etika žurnalistů?

Těch děvek PR agentur? Spadl jste snad z Měsíce?

J.B.Marconi 29.10.2008 5:58

Ve fyzice sjou

spojené nádoby. V české politice spojené žumpy politiků a novinářů. Prospěch z toho mají veřejnoprávní příživníci. ;-(

Klimatolog Chocholousek 29.10.2008 3:48

Narodni hrdina Josef Masin ke Kunderovi

Jsem zhrozen postojem tech, kteri hledaji vymluvy pro Kunderu a vidi problem v uverejneni jeho jmena a jmen podobnych lumpu. Podle mne stoji tito na stejne urovni jako on. Skvorecky, Salivarova, Uhde, vsak znas jejich jmena a znas tech jmen vice nez ja!  Je tez na case aby Stb zaznamy obou polistopadovych panu presidentu uvidely svetlo sveta:

http://jirivanek.bigbloger.lidovky.cz/c/54996/Narodni-hrdina-Josef-Masin-ke-Kunderovi-a-dnesku.html

Klimatolog Chocholousek 29.10.2008 3:45

Kdo je Miroslav Dvořáček - svědecké prohlášení

Kdo je Miroslav Dvořáček  -  svědecké prohlášení a osobní posudek:

http://jirivanek.bigbloger.lidovky.cz/c/55378/Kdo-je-Miroslav-Dvoracek-svedecke-prohlaseni-a-osobni-posudek.html

mik 29.10.2008 0:30

Posledním obohacením naší mediální kultury

bylo pohoršení médií nad tím, že si Topolánek dovolil odstrčit pitomého fotografa, který chtěl spícímu děcku bliknout do očí.

Naše média jsou snad ještě horší než naši politici.

F..A.Kekule 29.10.2008 13:21

Re: Posledním obohacením naší mediální kultury

Milý kalamajko, on v první řadě neměl vozit malé dítě tam, kam nepatří. A to "odstrčení" jsme všichni viděli. Měl prostě nervy v kyblíčku po to volebním masakru, to je to celé.

hulwat 29.10.2008 15:28

Re: Vsaď se, že ten fotograf nezažaluje Tpolánka za tu přes držku.

Ptám se, milá Kebule, proč dítě v kočárku nepatří na chodník? Kam kdo se svým dítětem jede, je jeho věc a tobě je po tom úplné howno! Stejně tak i tomu bulvárnímu fotografovi!