8.12.2019 | Svátek má Květoslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
30.6.2009 22:49

Re: Člen Strany není vždy komunista !

;-€Velký vlastenče malý duchem, víš proč se tady otravuji s takovými degeneráty jako je jirka s.a jemu podobní  ? Protože mi to zkrátka nedá, nechat bez odezvy ty jejich prostoduché a vulgární výlevy, a  pak aby to tady také nerušeně nezaplevelili  i další nenávistná individua, která napadají slušné lidi, kteří zde vyjádří svůj názor. Jinak bych se radši věnoval nějaké bohulibější činnosti - zájmů a zálib mám dost.  A líčit mi rozhodně nic nemusíš, vystačím si se svým vlastním rozumem. Zůstávej s pozdravem Míru zdar,  velký modrý stachanovče ! No a vlastně si nedovedu ještě představit, o čem a v jakém stylu by jen tak mezi sebou diskutovali všichni ti "myslitelé" světových parametrů (Y)

30.6.2009 23:48

Re: Člen Strany není vždy komunista !

Achchch, tááákhle jsem si oddechl !

Přijmi prosím mé soudružské poděkování, příteli a soudruhu Landysi. R^ Zbavil jsi mne pochyb. Prostě jsi jedním z nás, jsi pokrokový, levicově cítící člověk. V

A je jedno, jestli jsi (nebo jestli jsi byl) členem Strany. Možná jsi nyní člen Strany, jako já. Nebo jsi členem jedné z našich národně socialistických (nacistických) stran. Ale, opakuji, to je jedno. Náš cíl je stejný, metody se liší jen nepatrně.  ;-)

Takže, příteli a soudruhu (nebo snad soukmenovče ?) Landysi, až svrhneme nelidský kapitalismus a demokracii (Y), jistě se sejdeme na nějaké schůzi. Nebo na novém Slučovacím sjezdu. Tak zatím Hail práci !

>-  Vlajky výš ! Semkněme řady ! Lidové milice kráčejí tichým pevným krokem.  >-

1.7.2009 0:19

Re: Člen Strany není vždy komunista !

Kdyby to nebylo k oláči, jeden by se zasmál!!! Lampedusa se počítá mezi slušné lidi! No, vlastně, to on Bufo bufo taky!!! (Y)

30.6.2009 11:44

Jenom připomínku....

Ne každý se stane důchodcem. Ne každý má to štěstí dožít se věku, který zakládá právo nazývat se - seniorem.

I na těchto stránkách v NP se mnozí z mladé generace strefují do "svých" prarodičů a mají je div ne za "blbečky"...  Smutné...  Bude se jich týkat tento seniorský věk?  Možná.  

30.6.2009 13:39

Re: Jenom připomínku....

Za blbečka tě máme Vízku, ale kvůli věku ne, o tom žádná. Zdravim.

30.6.2009 14:17

Inu... lidi jdou různé, že?

I ty, značko tk, jsi představitelem jisté části populace, které chybí stud a hlavně svědomí.  Ale ona si ta spravedlnost každého nakonec najde... 

(Tvůj útok na pisatele textu, který každý svůj názor podepisuje svým pravým jménem,  je známka ubohosti a pokleslosti mravů... Nejsme na kádrovém oddělení, abychom hodnotili autory textu, ale jsme na diskusní stránce... Je rozdíl napsat něco v uvozovkách a bez uvozovek - to ně škola nenaučila?)  

30.6.2009 14:28

Re: Inu... lidi jdou různé, že?

Moralista kárá a co svatozář, už se objevila? Leze vám ta dokonalost na mozek

30.6.2009 14:47

Moralista?

Pouze připomínám, že jsme na diskusní stránce, která byla určena k diskusi a nikoli ke kádrování.  A k urážkám zejména bolševického střihu už  nebyla zřízena jistojistě vůbec.   

30.6.2009 18:17

Re: Moralista?

No, ono je nám celkem jasné, že ausgerechnet tobě nějaké kádrování asi nebude moc po chuti, viď, francku ???

Autor: novaz IP: 89.111.70.xxx Datum: 27.10.2008 14:31

Vízku, ty bolševický šmejde, jakou politiku a pro koho jsi dělal v senátu ty? Jenom sám pro sebe. V Jablonci jsi havaroval vožralej autem a pak ses statečně schovával za senátorskou imunitu, takže jsi vyšel bez trestu. A jak jsi vychoval toho svého vykutáleného syna, který zbouchnul chudou holku a pak ji dva roky bez koruny nechal žít i s dítětem v azylovém domě pro svobodné matky? A takový gauner jako ty bude něco kecat o občanovi. Jsi drzý komunistický Kindl

30.6.2009 16:33

Re: Inu... lidi jdou různé, že?

Jakkoli s Vašimi názory zásadně nesouhlasím, v tomto případě Vám dávám naprosto za pravdu.

30.6.2009 11:32

Pane Valeši taky vás ta stupidita politiků rozčiluje?

to nic ten blesk skutečně nelze číst, ten lze jen prolistovat a zahodit,,,,, když byl ovšem před tím zaplacen  sumou která odpovídá tak 50% ceny např PRáva.... co naděláte, český důchodce shání informace lacino jak to jde...   a kulturu? co mu nabídnou....... pětikilo za divadlo znamená strava na 5 dní (ta nejmizernější) divíte se  a mnohdy máte z divadla taky smíšenépocity ..... představy avantgarních mamlasů kteří ze šejkspíra udělají Bondovku mluví za vše...... zažil jsem to hlavně v 90letech;-)

30.6.2009 14:23

Re: Pane Valeši taky vás ta stupidita politiků rozčiluje?

Vy jste nepochopil strategii Blesků.Ty nejsou o čtení.U toho by důchodce usnul.Tyto časopisy jsou o obrázcích,na které se tupě zírá a pak se řekne "táto to je hrůza,XY měla první orgasmus s koněm"...

30.6.2009 10:29

Základní faktor úspěchu E + V

Zapomínáte na základní důvod ekonomické úspěchu dua Eva a Vašek - důchodci neumějí většinou ztahovat hudbu z internetu, tak si musí kupovat CD.

30.6.2009 10:36

Re: Základní faktor úspěchu E + V

Eva a Vašek asi moc k dispozici na internetu nejsou. Jinak důchodci obecně umí s internetem docela normálně, ono už spousta dnešních důchodců používala počítač a internet léta v práci a mají ho i doma. Ale asi je to trochu jiná skupina důchodců. Důchodci jsou totiž stejně rozmanitá skupina lidí jako třeba zaměstnanci nebo studenti.

30.6.2009 12:17

Je to tak...

Vždyť senioři jsou + - totéž co zbytek populace.   Každý senior - a to jistě není překvapivé - byl postupně "vším"... A  i vzdělání Z, SŠ, ÚSŠ,  VŠ  - nikdo ze seniorů cestou nepoztrácel...

Jenom pohled na důležitost a význam toho či onoho se seniorům zákonitě "posunul" a i čas vnímají poněkud jinak.   Otázka "není to naposled?"  se seniorům často vrací, byť je dříve ani nenapadla. 

Ještě dodám:   Pracoviště (dílna, kancelář, sborovna, ordinace, oddělení...), kde není skladba lidí přirozená (zejména různá podle věku)  - je pracoviště skleníkové, nepřirozené, umělé a  deformované...

30.6.2009 13:13

Re: Základní faktor úspěchu E + V

přesně tak! E+V na netu nenajdete. Je fakt,že je teleshopping nabízí,ale co má bejt? Opakuji se : je mi 64 umím ztahovat i stahovat,jak jeden říká. Bože,co je na tom. Jasně,syn mne poučil,ale neznám člověka,kterej by si ztahoval D.Nekonečnýho,nebo Samera Issu. Když sleduju,kdo poslouchá jaký internetový radio,tak to vidím. Já starej tremp poslouchám country radio a radio beat. E+V mi nevadí,ale že bych někdy viděl,že si někdo koupí DVD s Issou,to ani náhodou. Leda v Bohnicích. Že důchodci kupujou E+V na tom nic nevidím. Přece jim připomínají,jejich mládí.

30.6.2009 14:27

Re: Základní faktor úspěchu E + V

Jistě ,že jsou na netu jak CD i DVD a dají se stáhnout,ale asi starší generace chápe,že je to zlodějna a nedělá to.

30.6.2009 10:41

Re: Základní faktor úspěchu E + V

Důchodci si ale ještě pamatují, že česky se píše" stahovat" a ne "ztahovat" a stáhnout něco z internetu není až zas takový problém. Když se důchodci podaří zvládnout trochu počítač a internet, tak zvládne i tohle. Problém bude spíš v tom, že ne každý důchodce má počítač a  internet, ale přehrávač ano.

30.6.2009 11:10

Re: Základní faktor úspěchu E + V

Zvláštní, já sice nemám ještě důchod, ale už mi do něj moc nechybí a tyhle věci dělám běžně. Hodně z nás pracovla na počítači již v době, kdy se někteří z Vás teprve narodili.;-P 

30.6.2009 10:15

duchodci,eva a vasek

 a jeto pravda az duchodci nebudou kuovat senzace tak si asi radsi budou zpivat evu a vaska a kdo na tom bude lip?No duchodci budou alespon s dobrou naladou celit katastrofam co se v blesku denodenne prezentuji.

30.6.2009 10:10

jejda

Jsem důchodce, Evu a Vaška jsem nikdy neposlouchal, mám rád moderní hudbu /jakoukoliv když je dobrá/. Blesk nečtu a pokud jde o češtinářskou úroveň našich novinářů všeobecně, tak si nedělám o jejich úrovni žádné iluze. Pokud bych měl posuzovat dnešní důchodce, tak si myslím, že za svůj život z nich většina odvedla víc práce než dnešní "aktivní" generace. Brečení, že dnešní čtyřicátníci nebudou mít na důchody, kvůli "rozežraným " současným důchodcům, je trochu mimo. Kdyby porevoluční Klausova vláda i ty další, neřešily díry v rozpočtu penězi vybranými na sociální účely, tedy na důchody, tak by v současnosti tyto peníze nechyběly. Dnes to samozřejmě nepřiznají a snaží se vyvolávat " protidůchodcovské" nálady. Ono to vlastně není nic nového, když byla v německu v třicátých letech hospodářská krize, tak to Hitler svedl na židy. Dnes za to můžou cikáni( i když těm bych asi naprděl), ale hlavně za to můžou důchodci  a invalidé. Zakrývá se s tím fakt, že nejsou žádné rezervy, protože je všechno rozkradeno. Živíme armádu, která je vlastně cizineckou legií, platíme stupidní projekty megalomanů, typu Neumannová a Bém, kteří "vylévají" miliardy za pochybné olympiády. Máme zákonodárců jako amerika a stejně se řídíme zákony EU. Tam živíme další "vejžírky" a pak se každý diví, že nejsou peníze na zdravotnictví, školství a dopravu. Smutné je, že lidé"zblafnou" všechno co jim naši novináři naservírují. Ono se vlastně od komunistů nic nezměnilo. Snad jen majitelé novin, kteří jsou pro změnu zase němci. Pak se divíte, že Bild je stejný jako Blesk, nebo televizní pořady kopírují stupiditu americké"kultury". Nezapomenu když Werich před lety, na dotaz jak vnímá americký humor řekl, že nic tak blbého a stupidního ještě neviděl. To prosím řekl Werich, který si o české komunistické kultuře nedělal žádné iluze.

30.6.2009 10:39

Re: jejda

:-DPerfektně napsáno.R^R^R^ dulcibelko, nikdo Vám Evu a Vaška nevnucuje. Trefili se prostě do vkusu určité skupiny lidí a uspokojili potávku trhu. Fandím jím. Jsou to pracovití lidé a Vy Dulcibelko klidně poslouchejte hip-hop, Rˇnb a další rytmy bez melodie!

30.6.2009 11:08

Re: jejda

Naprostý souhlas,jen bych se zastal cizineckých legionářů a žoldáků vůbec.;-)Zatím jsou třeba,když z ostatních mlaďasů jsou pacifisti.Je to pohodlné ale zbabělé.Navíc s pacifistickým státem si první grázlík, který má nějaké vojsko, vyčistí boty.:-)

30.6.2009 11:13

Re: jejda

Nezbývá než s tebou souhlasit. A opravdu ve všem.

30.6.2009 11:37

Re: jejda

Já teda zase nesouhlasím skoro s ničím. To že nebude pro dnešní čtyřicátníky na důchody nemá s dnešní "rozežraností" důchodců moc společného. Podívejte se laskavě na strukturu státního rozpočtu a neplácejte tady o cizinecké legii. Většinu rozpočtu schramstne ministerstvo sociálních věcí . Naše ekonomika (euroatlantická obecně) jednoduše nemá na současný sociální standart. Bez razantních až úplných škrtů v sociální oblasti to prostě nepůjde. Dnešní důchodci to ještě asi nějak doklepou, ale čím déle se bude otálet, tím hůř.

30.6.2009 13:01

Re: jejda

No ona se taky projevuje politika nezájmu státu o rodinu a tím i o novou populaci. On totiž nebude mít kdo tvořit národní důchod. Zatím největší přírůstek v rodinách je u nepřizpůsobivých spoluobčanů a ti toho moc do ekonomiky nepřidají.Podívejte se kolik dnešních mladých má zájem třeba o normální učební obory, aby měl taky kdo něco tvořit. Kšeftováním se pokud vím národní důchod moc netvoří.Nemáme už nic co bychom ze své výroby mohli světu nabídnout, díky likvidační politice našich vlád.  Těch pár řemeslníčků a výrobců aut to moc nevytrhne.

30.6.2009 13:55

Re: jejda

30.6.2009 9:37

Mno,

mě by spíš urazilo, být označena za posluchače Evy a Vaška, než jako důchodce. Ale proti gustu žádný dišputát, autore. Jen to tak neprožívejte.

30.6.2009 9:23

Něco tak pitomého,

jako autorovo zdůvodnění, proč Bild údajně píše "primitivní němčinou", jsem už dlouho nečetla. Autor je zřejmě velkým znalcem německého jazyka a německých médií! :-/Rv  Jazyk, který Bild používá, se v ničem neliší od novin srovnatelné úrovně a odpovídá obsahu článků. Jeho cílovou skupinou jsou lidé s chabým vzděláním, kterou oslovují jednoduše srozumitelná témata. Co se aktuálního dění týká, bývá Bild někdy zdrojem informací, na které se odvolává i seriózní tisk. Bild je důsledně proisraelský, protože A.C. Springer byl velkým přítelem Israele. Tuto linii dodržuje Bild dodnes.

30.6.2009 10:59

Re: Něco tak pitomého,

No to není zrovna dobré vysvědčení,že je důsledně proizraelský.Tisk má být objektivní.Fanddím Izraeli ,ale přeci nemůžu se vším co dělá souhlasit.