10.12.2019 | Svátek má Julie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
30.6.2009 0:38

Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Nejde o to co hraji a zpivaji ALE JAK! Priserne! Autori vsech ten zprznenych pisnicek musi v hrobech rotovat jak dynamo. Kdyz nekdo vyrazi na nejaky folklor tak me tam sice nepotka, ale rozhodne ho nebudu povazovat za jakkoli spatneho. Pokud nekdo vyrazi na Evu s Vaskem, tak o nem vim naprosto na beton dve veci. Ma naprosty ale totalni hudebni hluch a nema ani co by se za nehet veslo vkusu.

Kdyby slo o uzeniny, tak E+V jsou prošlý sojáček. Opravdu levny a opravdu hnusny a marne predstirajici ze ma cokoli spolecneho s masem.

30.6.2009 6:27

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

No samozřejmě, na českého Honzu nemají! To je bard z

milánské La scaly. Honzo Honzo, umíš ty vůbec kváknout, že seš tak kritický? Takových "odborníků" přes zpěv koupíš v Německu metrák za ho*no!8-o

30.6.2009 6:50

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Jendo! Musíte bejt velikej "odborník" na hudbu. Jednou jsem slyšel zpívat Daniela Nekonečnýho a Samera Issu a do smrti na to nezapomenu. Neumím si představit,že by si někdo koupil za 250kč jejich desku,nedej bože DVD za 450kč. Dále je tu ještě další výtečník,který se jmenuje Horvát! Ten dokonce vyhrál Super star. Myslíte si,že někdo kupuje jejich desky? Možný,že jste to vy,ale pak vám není pomoci ! Já se nezastávám  E a V,ale oni desek  prodali tolik,že Issa by musel žít do 300let a stejně by je nedohonil.Možný,že potají je kupujou i vaši rodiče !!!

30.6.2009 7:02

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Kupují potají? To jako se za to stydí8-o?

30.6.2009 6:59

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Tak to tady promluvil znalec sladkého dřeva. Za vámi ani vyrážet nemusím a naprosto přesně o vás vím, že jste pitomec, který ani netuší, kolik linek  má notová osnova. Zatím jste se nenaučil ani gramatiku, troubo!

30.6.2009 7:10

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Franku ! Díky za velice hezkej příspěvek. Je mi 64 a jsem z vesnice. Střední školu mám jen večerní,proto ta gramatika. Nevím jak tvoji rodiče znají pravopis,ale já bych je určitě nenazval pitomcema,když jsem je v životě neviděl. Já bych jim jen vytkl,že vychovali boží hovádko. Hlavně,že ti chutná a že je mír ! Jinak jsem starej čundrák,kterej umí na kytaru jen dva akordy. Zpívat moc neumím a kolik má notová osnova linek taky nevím. To ale Leoš Mareš taky neví,ale to tobě nevadí. Že ne ?

30.6.2009 11:23

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Franku,omlouvám se vám ! To nepatřilo vám,ale Jendovi. Ještě jednou sorry  !!!

30.6.2009 7:59

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

V zásadě souhlasím s tím hodnocením E+V, obzvlášť s tím přirovnáním k uzeninám R^

Předesílám, že osböbně základy hudebního vzdělání mám a zpívat umím velice dobře, doteď je mým koníčkem sborový zpěv, ikdyž se mu poslední dobou už tolik nevěnuju (bohužel) 

Problém je v tom,  že ač si o jejich posluchačích myslím to samé co vy, nepovažuji to ani tak za problém svůj, jako spíš jejich - pokud má někdo skutečně hudební hluch a ani špetku vkusu, musí se mu taková "muzika" skutečně líbit . A co by měla hudba přinášet jiného, než radost lidem?

30.6.2009 7:59

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Pro Jenda:Nutí vás snad někdo,aby jste poslouchal Evu a Vaška?Určitě ne,nevím tudíž,proč o nich píšete hanlivě,poslouchám různé žánry,ovšem, kdyby to měl být metal a pod.,vyletím z kůže,přesto neodsuzuji a nehaním nikoho,kdo tuto hudbu má rád.Kdo vám dal právo posuzovat někoho,koho vůbec neznáte?Možná,že jste ne bez sluchu,ale slušného vychování,opravdu levný a hnusný fracek!

30.6.2009 9:14

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

;-ONetvrdím ty jeden Bethovene, že já mám hudební sluch, ale kdyby jsi byl jen tak trochu pracovitý jak Eva s Vaškem, nenudil by jsi se po půlnoci u počítače a nepsal kraviny. Možná se jejich hudba všem nelíbí, ale tak ať ji neposlouchají, a protože chodím na jejich vystoupení již nějaký pátek, můžu s klidným svědomím říci, že je to strašně fajn a pokud máš jen trošku toho hudebního sluchu, víš, že Eva má nádherný hlas.

30.6.2009 10:32

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Já tu hudbu neposlouchám, ale ukázkám se skoro nedá uniknout. To je rozhodně taky jeden z důvodů, proč se Eva a Vašek tolik prodávají, jejich cílová skupina totiž je taky zvyklá nakupovat v teleshopingu. Ale v souvislosti s koncertem pod Řípem mě překvapila jedna věc, Eva a Vašek prý zpívají zásadně na playback. To bych teda čekala, žeu tohohle typu muziky ty koncerty aspoň poctivě odzpívají.

30.6.2009 11:07

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Můžeš být klidná. Nevím kdo a v jakém prostředí je slyšel zpívat na pleyback, ale živá vystoupení jsou odzpívána živě.  O tom jsem se mockráte přesvědčila. Ale nevím, jak je to s natáčením pro televize.  

30.6.2009 10:52

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

tývolebóžikoni. už jsou tady. nájemní diskutéři. rozbíječi diskusí.

30.6.2009 11:47

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Pokud ma nadherny hlas, tak proc ho nepouziva?

Pracovitost jim rozhodne neupiram, ovsem to ze ma tovarna na sojáčky skvelou produktivitu, me opravdu nepresvedci, abych je zacal kupovat a nedejboze nejaky pozrel.

Jo, a nema kazdy pracovni dobu od sesti do pul treti.

30.6.2009 13:06

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

Eva hlas rozhodně používá, ale možná je chyba v tobě. Třeba nemáš hudební sluch. A kupovat jejich CD nebo DVD rozhodně nemusíš, nikdo tě nenutí.  A pokud máš na takovou továrnu na sojáčky, jak jsi to nazval, klidně si ji pořiď sám. Třeba taky uděláš díru do světa. A  mimochodem, ani já nepracuji v továrně od 6 do 14.30, ale makán hodně a tudíž se divím sama sobě, proč se vůbec unavuji hadrkovat s lidmi jako jsi ty.!! 

30.6.2009 15:18

Re: Slysel jste nekdy Evu a Vaska?

BTW dynamo samo nerotuje, tím musí někdo točit.

A pořiď si klávesnici s diakritikou.

Před "ale" a "že" se dělá čárka.