29.1.2022 | Svátek má Zdislava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
anča 1.12.2007 20:01

ahoj

VVV:-D:-P;-);-P;-D:-(:-/;-(:-)8-o;-€;-O(Y)>-

Brmboš 26.6.2007 15:53

Opravdu hnus.

Fotky byli dělány v době, kdy demonstrace končila. Co z toho pane redaktore máte, že musíte takhle lhát. Vždyť je přece úplně jedno kolik jich bylo, ale není jedno co bude dál. Ovšem těmito hnusnými způsoby se dá deklasovat cokoli i práce tisíců novinářů z nichž mnozí jsou poctiví a neúplatní. Prokázal jste někomu službu, ale sám jste prokázal službu medvědí. Možná je to jedno, ale přece jen proč tolik šaškáren kvůli jedné demonstraci?

Brmboš 26.6.2007 15:31

O co vám jde?

Tolik se bojíte, že je pro vás až tak důležité kolik jich bylo? Mě je to šumafuk, ale desetitisíce ano jen bych si netroufal tvrdit zda dvacet nebo třicet tisíc. Jinak bych se však zamýšlel nad tím, že ještě nic nezačalo a už tolik? Kolik jich přijde až to lidé opravdu pocítí? Ještě k těm počtům není tak daleko demonstrace proti základně a tam ještě dneska nikdo z novinářů žvanících o pár stovkách se ani neomluvil za to, že neumí počítat. Stále však nechápu proč je někdo tak posedlý počítáním. Já mám spíše obavu co bude z touto republikou až konečně ten počet bude tak velký, že se nedá spočítat, ani lítat dokola jak čarodějnice a fotit. Nevím, nevím, ale někdo tady má z lidí pořádný strach. Ale proč zrovna novináři to nepochopím.

kNEDEL 26.6.2007 12:02

no co

jseš trochu mímo mísu,musel by jsi dokázat v kolik jsi fotil!!účelově hafat dokáže každý!Tak jako při předávání moci v 89 to taky hlásali že kolik lidí je na václaváku a vůbec to nebylo možné jedině kdyby si stáli na hlavách

Lukeon 25.6.2007 20:52

Jsem na idnes četl, že byli na jiném náměstí :-)

jsem četl, že se sešlo 30,000 odborářů na náměstí winstona churchilla (kam se mimochodem vejde tak dva tisíce lidí plus další stovka na stromy). A ti všichni že pak šli nakupovat. Až asi na 5,000 lidí, kteří neměli za co, a tak šli demonstrovat na Václavák ;-D

Herakleitos 25.6.2007 22:06

Re: Jsem na idnes četl, že byli na jiném náměstí :-)

Troubo i s autorem,vždyť ono je to úplně jedno kolik jich tam bylo. Neustojíte také to vaše omílání s těmi nákupy. Hypermarkety a Supermarkety jestli to vy kočkodani nevít, tak jsou již v dosahu každé vísky a jdou již lidem na nervy. To vy pepíci, kteří máte o 100% větši prachy, jste zastánci toho bordelu. Reformy ano, ale ne aby to zaplatili ti nízkopříjmoví. Vám je to ale cizí a budete jak papoušci vždy  fandit tomu kdo vám nalévá do těch vašich banděr. Demonstrace byl jen zkušební balónek. Jsem zvěda na to,až to zapíchnou dopraváci naostro. ;-O 

Ferda 25.6.2007 22:24

Re: Re: Jsem na idnes četl, že byli na jiném náměstí :-)

Zkušební baónek měl mít podle Štěcha a jeho podržtašek sedmdesát tisíc a ne pět tisíc. :-)

Mard 25.6.2007 23:26

Re: Re: Jsem na idnes četl, že byli na jiném náměstí :-)

Kolego, my tady většinou máme auta a hromadnými dopravními prostředky jezdí ponejvíce socky. Takže když to dopraváci zapíchnou, tak my se do práce dostaneme, jen socky budou mít problém. Holt máte to dobře vymyšlený.

Dag Badman 25.6.2007 23:52

Re: Re: Re: Jsem na idnes četl, že byli na jiném náměstí :-)

Když to dopraváci zapíchnou, tak se autem alespoň po Praze vůbec nikam nedostanete. Nepamatujete na povodně? Toto by mohlo být i horší ;-)

Coppola 25.6.2007 19:48

Wagnere,Wagnere !!!

Ty ses učil psát v Rudém právu, ne??? Ztroskotanci a samozvanci, pár samolibých jedinců, neúspěšní a pyšní ....těmito a podobnými adjektivy nás častoval socialistický tisk, když jsme se scházeli na koncertech undergroundu. Tvůj styl novinařiny mi ty doby připomněl.... "maximálně tři tisíce demonstrantů! S připočítáním všech hlídkujících policistů, zevlounů, prostitutek, kapesních zlodějů" .... to je ten osvědčený styl Rudého práva!!! Bravo!!! Bravo!!!

J.G. Pašek 25.6.2007 20:44

Copolo, Copolo ! ! !

Běž si číst na internetu HALÓ noviny . . .  tam mají věrohodná čísla, které jsou podle tvého gusta a budou určitě více zamlouvat . . . .

Honza ™ 25.6.2007 20:50

Žide

Táhni do Osvětimi! Konečně se ti nabízí konečné řešení. ;-D

J.G. Pašek 25.6.2007 21:22

Re: Žide

Honzo, ty mně lichotíš. Kéž by tomu bylo, já a bejt žid.  Honzo, chtěl bych se s někým vsadit, že jsi byl tam jeden z těch moha vlajkonošů rudých vlajek se žlutým srpem, kladivem a hvězdou . . . . Proč ne rudé vlajky s hakenkrajcem v bílém kole? Nemlich stejné vlajky  . . . .

vodák 25.6.2007 21:56

Re: Wagnere,Wagnere !!!

Článek popisuje realitu celkem přesně. Víme jak to s podobnými zájezdy chodí. Navíc fotografie jsou jasné.  Je to typická a prokazatelná manipulace médií. Je jedno jestli zaviněná hloupostí, leností nebo něčím jiným. Autorovi patří dík, že na to upozornil. Nevím co a proč plácáte takové nesmysly a jak se znáte, že mu tykáte. Asi podle hesla Já sem soudruh, ty seš soudruh, tak si budem tykat.

Coppola 25.6.2007 22:28

Re: Re: Wagnere,Wagnere !!!

Paškovi odpovídat nebudu, k tomu nemám co dodat. Soudruh jsem nebyl, nejsem a nebudu. Z kontextu mého příspěvku jste mohl pochopit, že jsem členem komunity undergroundu, druhé kultury, jejíž projevy v sedmdesátých letech munulého století vedly až ke vzniku Charty. Autorovi tykám proto, že si ho za tento styl novinařiny prostě nemohu vážit.Viz mnou citované: "maximálně tři tisíce demonstrantů! S připočítáním všech hlídkujících policistů, zevlounů, prostitutek, kapesních zlodějů". Úmyslně staví demonstranty do jednoho šiku s prostitutkami, zevlouny, kapesními zloději. Stejnou metodu používala STB proti undergroundu - když o nás psala v tehdejších sdělovacích prostředcích jako o narkomanech, zkrachovancích ...atd atd.

Neposuzuji ve svém příspěvku - a je mi to jedno - kolik bylo demonstrujících odborářů. Vadí mi nepoctivý Wagnerův styl novinařiny - asi proto, že jsem podobný v minulosti pocítil na vlastní kůži. Vodáku, pokud toto vysvětlení nejste schopen pochopit a pojmout, vaše urážky o tykajících soudruzích se mě nemohou dotknout ....

chytrý horák 25.6.2007 23:14

Re: Re: Re: Wagnere,Wagnere !!!

Odboráři demonstrovali a vždy demonstrují jen a jen pro zachování, event. rozvoj takového systému "přerozdělování", který rozumný člověk nemůže nazvat jinak než parazitismem. Postavíme-li pak parazity, zevlouny, prostitutky a kapesní zloděje do jednoho šiku, nevím, proč právě parazit by se tím měl cítit dotčen. A jestli Vy máte jiný dojem, naznačuje to, se kterou skupinou se nejsnáze identifikujete.

Coppola 25.6.2007 23:31

Re: Re: Re: Re: Wagnere,Wagnere !!!

Jak už jsem tady napsal dvakrát, identifikuji se pouze s jednou skupinou lidí, a touto mou skupinou je underground. Kulturní, hudební i společenský. Kam mě zařadíte vy, je mi zcela lhostejné, jako mi bylo lhostejné, když mě Veřejná i Státní bezpečnost zařadila mezi ztroskotance a zaprodance.

chytrý horák 25.6.2007 23:42

Re: Re: Re: Re: Re: Wagnere,Wagnere !!!

Můžete se identifikovat třeba s chovateli morčat, dospělý člověk se však společensky zařazuje především podle způsobu své obživy. Koneckonců se to vlastně nevylučuje: v oblasti koníčků a zájmů undegrounďák, způsobem obživy parazit. Tuto myšlenku však asi stěží přijmete, jako většina starých undergrounďáků, kteří si myslí, že jejich současná i budoucí obživa vy měla být jednou provždy vyřešena jejich undergrounďácko - politickými zásluhami.

pidbul 25.6.2007 19:14

můj názor

je ten,že jsme pohodlný národ,který nebere nějaká demonstrace(viz. proti radaru pár stovek,za radar snad jenom 10 lidí,ted podle mne tak okolo 10 tisíc lidí)jinak odbory blbnou lidi,u firmy,kde třeba já pracuji,jsou zakázaný,ale nemyslím,že bych se měl o tolik hůř než v podnicích,kde jsou povoleny;-P

zdeněk 25.6.2007 18:57

jéžiš to je článek jak za komunistů

Ještě chybí ztroskotanci a samozvanci :-(

Eva D. 25.6.2007 18:33

K věci

Přepočítávat odboráře mne nebaví, ale zaujal mne velmi tón reportáží ČRO 1. S manželem jsme oba měli pocit, že zase slyšíme radostné hlášení z prvomájové manifestace, jen ten soudruh Husák tam chyběl. nevím, zda to bylo tím, že zpravodaj musel přeřvávat ty desetitisíce, nebo byl fakt tak nadšený. Každopádně, abychom si nepřipadali jak v osmdesátých, museli jsme to vypnout. Jeden vstup za druhým, taková událost! :-/

Ladislav N. 25.6.2007 19:00

Re: K věci

A to se divíte, když v ČRO pracují lidé se zde prezentovanými  postoji jako má např. "Čumil"?

P.S.: ČRo už se takhle chová mnoho let. Proto jsem jej přestal téměř poslouchat. Jenom platím... :-/

Kubeš 25.6.2007 20:41

Re: Re: K věci

ČT není lepší, hlavně že platíme.

Šumavák 25.6.2007 18:19

Wagnere

Lažnovský a Kojzar by z Tebe měli radost. Jen tak dál hochu!

čtenář 25.6.2007 18:00

No jo, pane Wagnere, bylo to nějaký slabší. : - ))))

Kubeš 25.6.2007 17:54

Autor

má pravdu ale myslím, že na počtu demonstrantů tolik nezáleží. Mohlo jich být daleko víc, kdyby voliči KSČSSD nebyli líní přijet. Horší je to že nebyli líní přijít k urnám a výsledek je takový, že nutné reformy, které měly přijít, se jen oddálily. A socani protestují proti něčemu, co se ani reformou nazvat nedá.

Ladislav N. :-))) 25.6.2007 19:03

Re: A socani protestují proti něčemu, co se ani reformou nazvat nedá.

To je právě absurdita českého Kocourkova. Proto ODS ani žádné významnější reformní kroky nemůže připravit. A socani potřebují řvát s davem, tak řvou... ;-P

Franta 25.6.2007 17:14

Demonstrace suplují volební výsledek.

Kdyby poměry v parlamentu odpovídaly volebnímu výsledku, pak se nemusí lidé bránit demonstrací proti nespravedlivé reformě. Víme, že příčinou jsou dva přeběhlíci. Jak byli získáni může být jen důvodem ke spekulacím. Ono se říká, že je vždy něco za něco.

Úvahy o počtu lidí v Praze jsou nepodstatné. Mnoho lidí by tam rádo jelo, ale z mnoha důvodů nemohlo.

huhu 25.6.2007 18:03

Re: Demonstrace suplují volební výsledek.

kdyby počet poslanců odpovídal počtu hlasů, tak má současná koalice 106 poslanců

loula 25.6.2007 19:15

Re: Re: Demonstrace suplují volební výsledek.

Máte pravdu, tento model rukou společnou prosadila ODS a CSSD.