Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MÉDIA: Českou televizi je třeba vyhladovět

Nespokojenost se zpravodajstvím a publicistikou České televize narůstá geometrickou řadou. Nikdy v minulosti nebyly odpovědné instituce zavaleny takovou spoustou nesouhlasných reakcí. A do toho zasedá Rada České televize.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JU

17. 2. 2015 10:26
Kyselé hrozny, že,

pane Štěpánku? Vám holt to teď nesype, tak píšete tyhle příspěvky. O kvalitě zpravodajství ČT to není.

0 0
možnosti

17. 2. 2015 11:52
Re: Kyselé hrozny, že,

Nu, v mém případě se rozhodně o kyselé hrozny nejedná, ale s myšlenkou, že zpravodajství ČT je ne vždy kvalitní, ale hlavně je velmi, velmi tendenční, souhlasím.

Co s tím, pane Urbane?

0 0
možnosti
ŤM

Ť. Mráček

17. 2. 2015 10:10
Štěpánku,

vaše výroky o čemkoliv se hroutí pod tíhou vlastní neschopnosti něco dělat v dobách hojnosti. To se to žralo a mlaskalo, co? Zkuste zase zapojit neviditelnou ruku trhu.

0 0
možnosti
VP

V. Petrová

17. 2. 2015 10:00
Česká televize se prostě zhoršila

a to je celé. Nejen zpravodajství, ale celkově. Nastoupila mladá generace, která se měla ještě chvíli učit, než začně "doopravdy". Nejde o "euro" a "ruso", jde do neumětelství. Někdy "euro", někdy "ruso", ale hlavně blbo.

0 0
možnosti

J. Šimek 066

17. 2. 2015 13:01
Re: Česká televize se prostě zhoršila

Koukám, že vy jste na média a novinařinu stejně chytrá, jako každej mužskej na fotbal.

0 0
možnosti

J. Šimek 066

17. 2. 2015 9:58
Nástroj brutální europropagandy a autor je debil.

Vermomocí chce dohnat a předehnat Rudé právo a borce typu Jiří Jambor.

0 0
možnosti
JM

17. 2. 2015 9:39
"stávka"

pracovníků ČT-tuším kolem r.2002-, fakticky vzpoura -ukázala bezmoc vrcholných představitelných státu-tehdy Zemana a Klause. Byl svržen násilně řádně zvolený nový ředitel, vzdělaný a noblesní pán-zapomněl jsem jméno. Omlouvám se. Bezprecedentní situace.Vzpomeňme si, jak president Reagan zatočil se stávkujícími letovými dispečery. Řešením situace v tehdejší ČT mělo být jen vyklizení té spacákové lůzy z budovy ČT a dosazení normálních pracovníků- státních zaměstnanců.

A ještě poznámka, je třeba jasně definovat, komu vlastně patří ČT, jaký je majetkoprávní- z hlediska obchodního zákoníku- její status. Platí vůbec daně?

Jinak děkuji panu Štěpánkovi, že trochu opět rozvířil ty smrduté vody a panu Astonovi, že to umožnil zveřejnit. S pozdravem Milota.

0 0
možnosti
JM

17. 2. 2015 9:22
zakódovat

vysílání ČT.

Domnívám se, že v současném nezadržitelném rozmachu IT technologií by neměl být žádný problém  zakódovat veškeré programy ČT. Ten-ti- kdo touží po ČT si jistě rád zaplatí svoje oblíbené pořady. Televize byla, je a bude, vždy jen zábava. Není a nebyla to životní potřeba. Kdo potřebuje objektivní informace, stáhne si je-třeba rovněž placené- z internetu. Nejsem pro masovou neposlušnost, je to podle mě sice legitimní ale nelegální. Burcujme politické strany a naše placené zástupce, aby v tomto ohledu působili. Největší bída je ČT 24, 90% času je věnováno různému počítačovému smetí a přehlídkám manekýnů, jak se předvádějí mezi zprávami.

0 0
možnosti
ŠH

17. 2. 2015 9:17
Souhlas.

0 0
možnosti
OM

17. 2. 2015 9:10
pokud vám

tradice eurohumanismu připadá jako (euro)propaganda, tak pro vás ten ruský pohled asi bude nejvhodnější sledovat spíše zevnitř.

Jinak mě naprosto fascinuje mě, jak se pátá kolona v posledních měsících mobilizuje

0 0
možnosti
FS

17. 2. 2015 9:07
Souhlas.

S článkem plně souhlasím. K jeho doplnění uvádím něco konkrétního. Vrcholem jednostrannosti a zaujatosti v pořadu TV 24 ( po 20. hod. ) je vystupování ss. Kroužkové a Takáče, kteří zaujímají výrazné levičácké proruské a také proticírkevní postoje. Zejména zmíněná dotyčná nenechá respondenty domluvit, skáče jim do řečí a podsouvá jim svoje sugestivní myšlenky. Kromě nich tam ovšem působí i jeden velice racionální a slušný reportér ( jméno bohužel neznám - mladý, tmavovlasý ), který je tam bohužel méně často.

0 0
možnosti

17. 2. 2015 8:59
Hrubě nesouhlasím

To je vše

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz