Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MÉDIA: Českou televizi je třeba vyhladovět

Nespokojenost se zpravodajstvím a publicistikou České televize narůstá geometrickou řadou. Nikdy v minulosti nebyly odpovědné instituce zavaleny takovou spoustou nesouhlasných reakcí. A do toho zasedá Rada České televize.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RK

19. 2. 2015 12:42
Souhlas s Petrem Stepankem

Nutno vyslovit plny souhlas se clankem Petra Stepanka o velmi spatne ceske televizi. Jenom jednu vec autor opomnel: Zpravodajsky system ceske televize je predevsim ovladan gaunery typu Kalouska a Schwarzenberga.

Moderatori protireci a skakaji do reci kazdemu kdo by mel jine nazory nez Kalousek. Kdyz moderatori mluvi s Kalouskem, pokorne a zbozne ho poslouchaji.

0 0
možnosti
BR

18. 2. 2015 0:19
S touto kritikou veřejnoprávných masmédií zcela souhlasím!

Zrada těchto masmédií je hlavní příčinou zničení naší politiky (našich skutečných politických stran - k vítězství EU-hujerů) a směřuje k úplnému zničení našeho státu!

0 0
možnosti
JK

17. 2. 2015 21:11
Souzním s autorem..

0 0
možnosti
IK

17. 2. 2015 19:47
Je to velmi špatné

Co nám ještě  přiklepnou, abychom platili. Ale  platiti poplatky na ČT a rozhlas  je sprosté.Jak je to na Slovensku? Je to státní , to vím, ale platí lidé další poplatky státu také?To by  nebylo dobré.Těch poplatků platíme už strašně moc a všechno hoši hodili do zákonů, Odpady, ČT a rozhlas, daň z nemovitosti,člověk si postaví nebo opraví dům nebo byt a musí platit daň za co, proč? Zdravotní sociální, silniční daň atd. A nad námi je 80 % lidí a živí je 20% lidí. To je bezvadný. Ti lidi v těch kancelářích nemají co dělat a vymýšlejí zase příkazy, zákazy aby vůbec vykázali nějakou práci. Měli bychom si dávat velký pozor a hlídat

0 0
možnosti
ZB

17. 2. 2015 19:42
Pane Anděli,

je naprosto v pořádku, že ČT dává prostor Abbásovi. Jen ať svoje (nebo čí vlastně) názory veřejně prezentuje...

V pořádku není, jak je v ČT zacházeno s Konvičkou.

S článkem souhlasím.

0 0
možnosti
LN

L. Novák 475

17. 2. 2015 17:50
Vyhladovět bychom měli darebáka Štěpánka z ODS,

exradního RRTV, ČTÚ, a člověka schopného všeho, zvláště pokud se jednalo o podporu zlodějny Vladimíra Železného a spol.

0 0
možnosti
VK

17. 2. 2015 19:33
Re: Vyhladovět bychom měli darebáka Štěpánka z ODS,

ČT je hlásná trouba našich politiků a bruselského oblbování.Proto oni nikdy nepřistoupí na to,aby Čt pravdivě informovala.Kdo dá povel k neplacení? Kolik občanů do té revolty půjde?Jakmile jim nepřistanou prachy na účtě,tak začnou vyhrožovat soudy a na to dám krk.Dost občanů se zalekne a oni si řeknou,takhle se na tu chátru musí.

0 0
možnosti
TC

T. Czernin 251

17. 2. 2015 16:08
Zaplaťbůh, že na ty eurosračky

nemám přijímací aparát...

0 0
možnosti
VK

V. Karda

17. 2. 2015 12:48
Po převratu v 89tém

Se měli všichni zaměstnanci ČT vymést a po výběrových řízeních zaměstnat nové lidi. Jenže staří komouši v ČT zůstali a nyní už v ČT vládnou jejich děti a vnuci. Je to zřejmé když se zadíváte na závěrečné titulky pořadů.Že je to rodinný podnik ukazují jména. Někdy pět jindy i šest stejných jmen.Když se nějaký redaktor ožení okamžitě je v ČTzaměstnána jeho manželka.Pro příklad nemusíme chodit daleko. Redaktor Objektivu se oženil se Slovenkou a ta i když nedovede Česky ani žbleptnout okamžitě začala Objektiv uvádět .O tom se může každý přesvědčit.Jak je možné že na natáčení zpravodajství jedou ze soukromé televize čtyři lidé a z ČTpatnást lidí ?To není nikomu divné?Je rozfofrování sedmi miliard koncesionářských poplatků normální?

0 0
možnosti

J. Šimek 066

17. 2. 2015 13:03
Re: Po převratu v 89tém

Tak touhle kravinou jste tady vyhrál cenu největšího magora. Dalekosáhlé vývody ze stejných jmen v titulcích, to může vymyslet jen naprostý pako. Nechte se přejmenovat na Nováka a oni vás tyhle kraviny přejdou.

0 0
možnosti
JR

J. Růžička 714

17. 2. 2015 11:35
ČT zprivatizovat !!!

Její současná podoba a činnost nevyhovuje nikomu, snad jenom vedoucím pracovníkům. Úroveň reportáží zoufalá, mluvené slovo tristní To nikomu nevadí třeba ten sportovní redaktor, vědomě používající úplně falešnou melodii českého jazyka? Tahá to za uši, ruší, není to profesionální, przní mateřský jazyk.

0 0
možnosti

J. Šimek 066

17. 2. 2015 13:04
Re: ČT zprivatizovat !!!

Dejte příklad vzoru privátních médií, ale ať se nepoblijem.

0 0
možnosti
MK

M. Kosejk

17. 2. 2015 10:45
---

Jsem fascinován tím, jak jeden neověřený výrok jednoho člověka se může stát podkladem pro nějaké úvahy. Blbě je systém výběru radních. Takto si to tenkrát prosadili "stávkaři" při televizní stávce - prý odpolitizování. Prd, jen pokrytectví.

Kdyby v radě seděli jasně identifikovatelní zástupci politických stran - tak bylo alespoň čisté a vědělo by se, kdo koho zastupuje a kdo je komu odpovědný. Jenže teď jsou radní vybíráni pomocí nějakých zákulisních dohod a vlivových kompromisů - takže radní nereprezentují nic a nejsou odpovědní nikomu - a pak si můžou dovolit pustit do veřejného prostoru něco, co nemůžou dokázat.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz