Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MÉDIA: Česká televize usvědčila sama sebe

„Můj osobní názor zní, že Česká televize bohužel neplní svoji veřejnoprávní funkci a stává se nejenom komerční televizí, ale dokonce špatnou komerční televizí,“ prohlásil prezident republiky Miloš Zeman a dodal, že je pro zrušení koncesionářských poplatků.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ŠH

9. 3. 2015 8:53
Je přeci jasné,

že president republiky nesmí říci nic, co by "dohřálo levičácké krasohledy". A je jasné, že psaní (v mainstreamu) o presidentu Miloši Zemanovi již dosáhlo "kvality" pavlačových pomluv. Nic jiného naštvaná dobroláska bývalých komunistů (viz. procento komunistů v Chartě 77) nesvede. Drobnostmi se netřeba zabývat. Ale oni jsou nadlidé a vědí vše. Volič zvolil "jiného" presidenta, ta drzost!

Ve věci televize obecně souhlas, detaily až potom. Vyhladovět!!!!!!!!!!! Tedy jako tu "naši" 1. veřejnoprávní s.r.o. spacákových "nejsprávnějších demokratů".

Momentálně to nemá dobré/jasné řešení, lid se stejně zajímá o to, "co mu ze života zaplatí Sobotka", a pokud dostane večer svou normovanou dávku nadávání "na určené" - spokojenost sama.

0 0
možnosti
JR

9. 3. 2015 9:18
Re: Je přeci jasné,

Nejvíc ty "krasohledy" štve, že Zeman si z nich nic nedělá a koná i mluví po svém. Když za mnoho zaslouží kritiku, tak toto zaslouží chválu.

Pramenem nenávisti pražské elity a stejně naladěných poskoků z novinářské branže je to, že Zeman byl zvolen, i když všichni tito masírovali veřejnost, aby volila jejich favorita.

I když já si myslím, že proti spícímu Karlovi by u mimopražských voličů vyhrál i houpací kůň.

0 0
možnosti
AB

9. 3. 2015 6:23
Pokud mi bude dána možnost ,

věnovat koncesionářský poplatek jiné nezávislé stanici (byť o 20 Kč/měsíc vice ) okamžitě toho využiju ( ač bezvěrec klidně stanici NOE )

0 0
možnosti
RG

9. 3. 2015 6:44
Re: Pokud mi bude dána možnost ,

taktak, já bych podpořil Primu Zoom

0 0
možnosti
PM

9. 3. 2015 4:23
To chce klid - říká nejen Švejk

Podporu Zemanovi a tím také pisálku Štěpánkovi vyjádřilo podporu v sobotu před hradem celých 500 občanů.To po měsíci mediální masáže i v té Zemanem a Štěpánkem kritizované ČT.

Ona ta ČT opravdu stojí za ho....,ale v reálném informování o ubohosti naše pussydenta svou úlohu plní. K čemuž stačí bez komentáře dokumentovat a zveřejňovat jeho konání.

0 0
možnosti
JS

9. 3. 2015 9:45
Re: To chce klid - říká nejen Švejk

Zkuste referendum o "koncesionářských poplatcích za veřejnoprávní média"  a uvidíte hned, kolik občanů se Zemanem souhlasí. Stačila by i asignace - možnost zvolit si médium kterému by občan poplatek směroval. Hádám, že ČT by šla do kopru, i se svou "objektivitou".

0 0
možnosti

9. 3. 2015 2:41
mnozí občané si myslí

že ulhaný, ožralý dobytek toho času na hradě neplní svoji funkci. tím by se tzv. "miloš zeman" měl zabývat mnohem dříve, než si do své smrduté tlamy začne brát úplně kohokoliv nebo cokoliv, včetně české televize

0 0
možnosti
TC

T. Czernin 251

9. 3. 2015 3:36
Což ovšem nic nemění

na faktu, že celá slavná Česká televize je pěkná banda parchantů...

0 0
možnosti
SVŠ

9. 3. 2015 0:54
Jste snadno čitelný, pane Štěpánku,

a usvědčujete se každodenně. Už je z Vás jen propagandista. Ale to přece víte, ne ? :-) Btw., když to tak čtu, přece jen mě něco zaujalo : "Co mají občané dělat v takovém případě? Musejí vzít věci do vlastních rukou.". Velmi zajímavé věty. Navrhujete anarchii, pane Štěpánku ? Jen tak dál. Možná, že byste mohl ještě trochu přitvrdit, co říkáte ? :-)

0 0
možnosti
PD

P. Dvořák

9. 3. 2015 1:01
Re: Jste snadno čitelný, pane Štěpánku,

Nechtě Štěpánka Štěpánkem a řekněte nám nějakou myšlenku k věci.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz