25.10.2021 | Svátek má Beáta


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Beran 29.9.2021 20:58

Pane Červený,Vy s největší pravděpodobností máte hlavu jenom na to aby Vám nepršelo do krku.Veškeré logické argumenty proti Vašim názorům nemají smysl.Vy to máte nalajnováno-očkovaní=zachránci populace,neočkovaní=zlotřilci,kteří za vše mohou! Většinu produktivního života jsem prožil pod vládou KSČ,kdy bylo myšlení vlastní hlavou trestné!Opravdu jste přesvědčen,že mám důvěřovat vládě,premiérovi který o morálce v životě neslyšel co to je,vládě která během cca 12 měsíců vyměnila 5 !!!!!! ministrů zdravotnictví a jeden se vrátí na post z něhož byl vyhozen? Opravdu nemám hlavu jenom proto aby mi do krku nepršelo!!!!!

J. Červený 28.9.2021 23:50

Pátá vlna začala. Ano vinou neočkovaných. Odnesou to nemocní a mrtví navíc. No a? Dávno mohli být naočkováni a neměli by smrtelný průběh.

J. Urban 29.9.2021 22:15

Kuva, a co ti plne ockovani, co zemreli na deltu? Nebylo jim nahodou to ockovani totalne k hounu?

J. Beran 28.9.2021 21:27

Pane Joukl je mi 70 let a odmítám se nechat očkovat vakcinou,která není řádně vyzkoušena,nehodlám ze sebe vědomě udělat pokusného laboratorního živočicha abych tím podporoval miliardové zisky farmaceutických firem za prodej řádně nevyzkoušených vakcín.Kde berete tu drzost nazývat mne a mnoho dalších neočkovaných lidí,kteří přemýšlí svou hlavou "bezohledným člověkem " vůči očkovaným?!To Vám k tomu dává oprávnění to,že jste se nazval praktikujícím sociologem, který hraje 70 let šachy?Bůh nás ochraňuj před Vámi a dalšími tzv."experty"!!!

Josef Beran,Vitějovice.

Š. Hašek 28.9.2021 21:48

Pane Berane,

mohl bych připojit Svůj podpis?

Hašek, Praha

J. Červený 28.9.2021 23:55

Vyprávějte to dětem a vnoučatům, až budete bez řádně vyzkoušených vakcin umírat s hadicí v puse. Hodně štěstí na poslední cestě sraba, co se bojí očkování.

Z. Joukl 29.9.2021 0:13

Že je očkování nejdůležitější způsob ochrany proti covidu neříkám jen já, ale téměř celá skupina odborníků.

Zatím jsou rizika očkování minimální. Téměř jakýkoliv zásah na podporu zdraví má svá minimální rizika. To bychom se potom, podle Vás, nemohli léčit vůbec!

Bezohlední jsou hlavně ti, kteří nenosí respirátory, ačkoliv to vláda nařídila.

Z. Joukl 29.9.2021 0:19

Ve článku jsem o bezohledných neočkovaných nepsal.

Bezohlední jsou hlavně antirouškaři.

V. Klepetko 28.9.2021 20:35

Tak k tomuto článku jsem se dostal až večer, a jsem z něj tak trochu smutný...

Před rokem by to bylo aktuální, podobná argumentace! Dnes už je to mimo mísu. Ale nechci kazit autorovi sváteční večer, takže mu raději popřeji pevného zdraví a klid na duši. Svět je sice nebezpečný, ale i velmi krásný! Vir není žádný démon, ale soused, který se s námi chce naučit žít...

Hezký zbytek večera!

M. Mucha 28.9.2021 18:55

Pane Joukle, reaguji na Vaši otázku položenou mi níže. Cituji z Vašeho článku:

"Ve vší své skromnosti, já jsem vládě návrhy na to, co má udělat proti šíření koronaviru, pomocí e-mailů pravidelně posílal. Jsem praktický sociolog a 70 let hraji závodně šachy, a tak mé náměty nebyly asi zase tak špatné, neboť mne vláda skoro vždy téměř „poslechla“. Ale bohužel vždy pozdě!"

Už jenom tyto tři věty svědčí o naprostém vyšinutí, na základě kterého byste měl být hospitalizován v psychiatrickém zařízení. K ostatním nesmyslům ani nemá cenu se vyjadřovat.

Š. Hašek 28.9.2021 20:21

No, pane Mucho, já se to bál napsat. Moje chyba.

Přeci jen ten pán vypadá tak jaksi solidně.

R. Langer 28.9.2021 20:25

NE, NEVYPADÁ! ;-€

Z. Joukl 28.9.2021 21:09

Jestli nevěříte, tak Vám mohu své dopisy vládě poslat třeba na e-mail. Dopisy někteří členové vlády prokazatelně četli. Jak velký vliv na jejich rozhodnutí to mělo, to samozřejmě nevím. Ale shoda v činech člověka potěší.

Š. Hašek 28.9.2021 21:52

Ty kvadrátmetry prodejní plochy, trasování, roušky v lese, Tečka, to je taky Vaše dílo, pane Joukle?

Neposílejte mi to. Vydržím dost, ale nemám doma dost slivovice na kuráž.

A. Ová 28.9.2021 16:55

Opatrnost je matkou moudrosti? Ještě několikrát to zopakujte a bude to pravda. Možná tím narážíte na současnou celospolečenskou situaci, respektive propagaci situace. A ano, policie by mohla i třeba chránit a někdy není čas na to, se ptát...

Š. Hašek 28.9.2021 17:57

Ten pán je hodný, sympatický, ...... ale proč všechny chce stavět do latě? Protože vidí vira i v rozžhavené troubě?

Začal bych stěrem z dlaně. Jak tam nebude ProcterGamble v nějaké hodnotě, ven z tramvaje!!! Co ta Policie dělá?

Já už nemůžu ......

A. Ová 28.9.2021 18:30

Hlavu vzhůru, ještě jsme tady my

M. Eim 28.9.2021 14:26

Oceňuji, že autor článku se aktivně účastní diskuse, to příliš mnoho lidí nedělá. Nicméně mu i závidím jeho jistotu. On nepochybuje. Zatímco my ostatní, očkovaní i neočkovaní, pochybnosti máme.

Celá naše rodina koronavirus prodělala, ale už před více než šesti měsíci. Takže jsme na tom z hlediska státní buzerace stejně, jako neočkovaní. Ale já mám stále vysoké protilátky. Můj lékař mi očkování nedoporučuje, protože vedlejší účinky očkování by mohly být při tak vysokých protilátkách závažné. A teď co? Mám zodpovědně chránit své zdraví tím, že se v souladu s radou mého lékaře očkovat nebudu, nebo se mám "zodpovědně" a "s ohledem na ostatní" nechat přesto naočkovat, protože tak je to - podle autora a mnoha dalších, co nepochybují - jedině správně? Co Vy na to, pane autore?

Těch, co nemoc prodělali a mají protilátky, je v této zemi opravdu hodně, přesto státní mašinérie jede a jede - všichni jehlu, nebo vás potrestáme. Na naše zdraví nikdo ohled nebere, protože jen kazíme statistiky.

Z. Joukl 28.9.2021 14:37

Při dostatečných (ale oodborníci se zatím neshodli na jejich výši) protilátkách by logicky očkování být nemuselo. Nevím v čem je problém pro měření protilátek (cena, kapacity...). Problém je ale rychlý pokles výše protilátek po očkování u seniorů. Po 6 měsících již údajně 40% seniorů nemá protilátky již skoro žádné.

M. Eim 28.9.2021 15:05

Fajn, problém seniorů se mě zatím netýká.

Pokles protilátek v čase u očkování ale nastává také - jenže očkovaní mají přesto propustku všude. My, prokazatelně chránění protilátkami, nikde. A pokud nerezignujeme a nedáme se i přes doporučení lékařů očkovat, budeme nadále masivně perzekvováni.

Kdybychom koronavirus neměli, už jsme dávno očkovaní. Takto máme ovšem, logicky, pochybnosti. Takových lidí je mnoho, ostatně koronavirus jen v ČR prodělala obrovská spousta lidí a spoustě z nich protilátky prostě neklesají. Přesto, v očích lidí jako jste Vy, jsme ta špatná strana statistiky, kterou je nutno eliminovat neustálým nátlakem k očkování. I když si tím třeba trvale nebo fatálně poškodíme zdraví. Proto Vám závidím - ten krásně černobílý pohled.

P. Hatina 28.9.2021 16:50

Bohužel, to druhé o čem píšete, byl jedním ze scénářů, který se dal očekávat. A tím důvodem byl extrémně rychlý vývoj vakcíny - ale pozor, i s následným ověřováním na nějakém velkém vzorku pacientů. A až následně, když tohle ověřování bylo v pořádku, vydala EMCA povolení pro prodej a masové používání těchto vakcín.

Což značilo, že tvůrci těch vakcín nehodlali riskovat, že pokud by tu vakcínu udělali příliš silnou - sice by asi účinkovala mnohem déle, ale velmi pravděpodobně by to taky způsobilo výskyt mnohem většího počtu pacientů, kteří by měli po aplikaci vakcíny zdravotní problémy. Ale pak by tedy žádné povolení nedostali a museli začít s celým vývojem od nuly. Takže jí udělali slabší, sice málo rizika, ale taky kratší doba, státy to přece rády a opakovaně zaplatí..;-D

Ale to není konspirace, prostě se tím obešel ten běžný a velice dlouhý cyklus vývoje léků včetně toho klinického ověřování - kde by byl čas i na experimentování (silnější/slabší) - ovšem s tím přijatým rizikem že na konci nebude hotového nic...

Š. Hašek 28.9.2021 14:19

Faktem je, že mě Policie ČR nekontrolovala stran utěsnění deklu kolem nosu. Jaký tam je podtlak (v Pa) a jestli nic nemůže ven.

Denně padají spoluobčané kolem mě. Víc než švestky ze stromů u chalupy.

To su nervy, hoši!

Z. Joukl 28.9.2021 14:40

Sice máte smysl pro čeký humor, ale stále platí "Opatrnost je matka moudrosti".

Š. Hašek 28.9.2021 15:57

Statisticky jsem si propočítal, že i díky mojí opatrnosti jsem zde. Určitě i díky tomu, že jsem neochutnal tu dvouměsíční polívku. Říkají tomu někteří lékaři vakcinace. Někteří.

A stran humoru - sledujete, že humor je již sledován??? A "kádrován"?

P. Dvořák 28.9.2021 10:01

Vedle čtu:

Testy odhalily 672 nakažených, nejvíc za den od května. Hospitalizovaných už je přes 200.

To mi vychází 14 hospitalizovaných na kraj. Není po operaci slepáků a kýl ve špitálech pacientů víc?

Každopádně to není pátá vlna, ale tsunami!!!!!!

Z. Joukl 28.9.2021 11:50

Pátá vlna je zbržděná očkovábím. Jinak by již, jako před rokem, umíraly stovky lidí denně. Kýly a slepáky nekončí smrtí, kdežto na covid zemřelo již 30.454 občanů ČR.

J. Vintr 28.9.2021 11:55

Vy jste opravdu exeplarni případ stoprocentní účinnosti propagandy. Vy byste se měl dostat do učebnic psychologie.

Z. Joukl 28.9.2021 12:14

Mohu vědět proč? Za to, že se snažích chránit ohrožené skupiny, na které bezohlední lidé "kašlou"?

V. Sember 28.9.2021 12:30

Dalo by se říct, že patřím též mezi "ohrožené lidi" a podle fotky soudím, že vy rovněž. Žádám vás proto, abyste se věnoval své ochraně a na mě ohleduplně kašlal:-P

O. Kaucký 28.9.2021 19:53

R^R^R^