Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VS

Když je ta řepka do pohonných hmot, jak zavedl Babiš, tak špatná, proč to tahle vláda nezruší??? Tomu nerozumím.

TK

Hezky pomatené. Doklad, že se dá zblbnout rychle a dokonale. Jako každý fanatik.

KK

A při tom by stačilo tak málo. Rozbít Novotnému hubu, aby to ani nešlo sešít. Aby nedokázal nikdy více říct ani slovo.

Kdysi se nabízel Foldyna, ale pak z toho sešlo. Škoda, mohl si získat jméno: Ten, který porazil prase.....;-D

PH

P84e54t59r 80H83á84k

17. 6. 2024 18:03

Z úvodníku je vidět, jak celá ta předvolební komedie s "vylučováním" Řeporyjce byla zbytečná. Těm, co ODS volili jako Ondřej Neff ("Aston" je dnes zřejmě kolektivní pseudonym), Pavlík nevadí, naopak, je jejich, takové by chtěli všechny politiky. A ti, kterým podobné typy a podobné chování vadí, zas nevolí ODS.

Jinak samozřejmě vím, že dějiny vždy začínají od data, které se hodí (nějak se nám to poslední dobou zkracuje), ale hulvátství ohledně Slováčkovy dcery opravdu nebylo a není prvním projevem pana Řeporyjce. Pan autor zapomněl, chápu.

FN

Opakuji to neustále. K vylučování Novotného z ODS není důvodu. Novotný říká vulgárními slovy to, co Fiala hlasem univerzitního profesora.

RL

Ano, v principu posílají všechny normální pracující občany do prdele - Zelené bídy, jenom jinými slovy. ;-€

JJ

J32u39r84a 64J72u71r12a42x

17. 6. 2024 13:24

Inu, politika je holt divadlo.

Někdy tragédie, častěji fraška a prakticky pořád nekoukatelný kus bez vtipu, vkusu a pointy a navíc v omšelých kulisách. Zato s mnoha šašky a semtam i směšnými tragédy a samozřejmě i s četnými naivkami obou pohlaví (pardon - všech pohlaví, abych nenarazil). Zato charakterní herce tam nevidět.

Nejvíc je z toho divadla patrné křečovité snažení herců se za každou cenu dostat na jeviště a udržet se tam, přičemž případní diváci v hledišti je zajímají jen potud, pokud jim mohou na to jeviště nějak pomoci.

MK

ODS hulváta Novotného potřebuje, jelikož když bude vyčnívat on,lidé si nebudou všímat zločinů, které činí tato vláda.

MT

Řekla bych, že pan Neff je na stará kolena hodně mimo, co se politiky týče.

Pravdu má jen o těch hodných hoších a dívkách. Slušní ale tito nejsou. Hlavně nevyčnívat. A když, tak se odpouští jen sprostota.

VP

No, vzkaz, který vysílá ODS v čele s vrchním signalistou je jasný. Nechutný sprosťák je v zásadě přijatelný, protože hájí správnou ideologii a kromě toho ještě plní funkci králova šaška. Takových se vládcové nezbavují, jsou užiteční. To VK mladší, to byla jiná. U toho stačil jedný výrok, ve kterém přirovnával roli ČR v EU k roli židovských výborů v nacistických koncentračních táborech a letěl. Výrok to byl silný, to ano. Ale hlavně, byl namířen proti EU a proti politickému směřování ČR. Nebyl tedy v souladu s oficiální doktrinou a byl nebezpečný. ANO a Babiše bych do toho nepletl, i když chápu, že Aston nevynechá jedinou příležitost, aby si do něj kopl. O Turkovi a kompro vytaženém těsně před volbami ze šuplíku bych raději mlčel. Hákový kříž na svícnu sotva rozeznatený a mávání z auta vydávané za hajlování - za nehoráznost bych pokládal spíš chování těch, co s tím přišli. Jo, účel světí prostředky. Řeporyjský starosta je sice sprosťák, ale náš. Turek je neokoukaný, mluví rozumně a získává si sympatie, ale k nám nepatří. Je tedy třeba nakydat na něj hnůj, ale hlubší logiku v tom nehledejte.

JJ

J34u76r84a 74J22u88r60a70x

17. 6. 2024 13:36

Logika v tom je.

Nového nepřítele - zde politického, co nedělá správné a povolené bábovičky na našem písečku - je nutno zničit, zadupat do země a roztrhat na úplný campr, aby nám nevyrostl. Cokoliv k tomu slouží, je dobré.

Vždyť on ten nepřítel ohrožuje naši moc, vládu nad penězotoky a tudíž příjmy a prebendy a blbne nám voliče již námi správně oblbované. Tady přestává veškerá sranda, tady nám jde o zaměstnání, ba přímo o obživu!

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz