27.11.2021 | Svátek má Xenie


Diskuse k článku

KAUZA NAGYOVÁ: Už přestává legrace

V současné probíhající přípravě státního zastupitelství na soudy v kauze "Nagyová" jsem si zvykl na ledacos. Poté, co jsem se dozvěděl, že obžalovaní se dopustili i zločinu sabotáže proti našemu státu, jsem se pouze zasmál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Slanina 27.5.2014 13:03

Re: Ale no tak.

A jakpak ty, anonyme gogo, osobně, zveřejnil bys třeba tady na psu, kdyby se ti onen Nečasův či jiný spis dostal do ruky?

Osobně se domnívám, že ty zcela určitě, domnívaje se, že jsi přece tak krásně krytý tím pitomým nickem "gogo".

J. Boleslav 27.5.2014 13:03

Re: souhlas s autorem

Obávám se, že účelem je potopit ODS, která je dlouhodobě jako jediná důsledně pravicová strana různým grázlům trnem v oku.

J. Boleslav 27.5.2014 13:01

Re: Ale vůbec ne!

Mám pro Nečasův úlet s mrchou Nagyovou jisté pochopení, i když ho v žádném případě nechci omlouvat. Kdo byl v podobné životní situaci jako on (dlouho době mimo rodinu, stresující job), jistě ví, o čem mluvím.

J. Boleslav 27.5.2014 12:59

Šílený Ištván už měl být

dávno uštván a hledět na svět přes mříže. Buďto v lochu, nebo u chocholoušků.

J. Slanina 27.5.2014 12:58

Re: Samozřejmě!

Soudruhu kováři. Ten bolševismus je v tobě stále jako v koze. Ty doby, kdy vlastně odsuzovali už prokurátoři jsou, zaplať pánbůh, dávno pryč.

BTW: Pokud ti to ušlo, Grygárek byl státní zástupce, v tvojí bolševické terminologii prokurátor.

J. Boleslav 27.5.2014 12:57

Re: Naprosto přesně a trefně popsáno !!!

Souhlasím, koho tipujete?

F. Matousek 27.5.2014 12:45

Re: souhlas s autorem

V knize o Dobrém vojáku Svejkovi, se jeden syfilitický generál zbláznil a posílal na frontu nesrozumitelné a zmatené rozkazy.

Tak nejak podobne mi pripadá chování pana Istvána.

Za c.k. Rakouska-Uherska se pomatenému generálovi smáli. V soucasném ceském Svejkistánu bude István spřádat nitky az k obzalobe za vseobecné ohrození a mozná i pokus o vyvolání 3. svetové války

Potom konecne uz ho nekdo posle do výsluzby . Ale s mekolikamilionovým odstupným. Divil bych se, kdyby to bylo jinak .

M. Pechr 27.5.2014 12:41

Re: Ale vůbec ne!

...no...jsou lidi, kteří i natolik intimní záležitost jakou je soulož dovedou brát jako formu úplatku, sportu, zviditelnění, společenského výtahu, či atrakci apd. ...já mám jiný názor... ...asi si měl udělat Nečas v partnerských vztazích větší pořádek, nicméně mi je fuk jeho sexuální život...

F. Pavlis 27.5.2014 12:39

Autor příspěvku

měl na mysli cosi závažnějšího než vaši averzi vůči P. Nečasovi. To je ovšem nejtragičtější věc české veřejnosti, že její naštvanost je selektivní a případné sympatie neohrozí ani evidentní lumpárny.

J. Gogo 27.5.2014 11:49

Ale no tak.

Legrace to přestala být v okamžiku, kdy Nečasova matrace Nagyová začala organizovat státní správu a dokonce úkolovala i zpravodajství. A že je Nečas ocas, je jen jeho věc. Na to všechno, co se může stát měl myslet daleko dříve. Jenže on si myslel, že ODS bude u moci navěky, tak to ten pravověrný křesťan, s rozumem v poklopci, neřešil. Ovšem nechápu, jak se presstituti dostávají ke spisům, které jsou předmětem vyšetřování? Není to poprvé a nikdo se nad tím nepozastavuje.

K. Luboš 27.5.2014 11:41

Ale vůbec ne!

Pam premiér si měl jenom jasně oddělit svůj život soukromý a milostný od svého života politického! Jenomže onomu se to jaksi všechno spojilo v jeden celek! Takže i ty jeho soulože jsou nyní otázkou politiky!

K. Luboš 27.5.2014 11:36

Samozřejmě!

Existují totiž lidé, kterým se spravedlivého procesu dostane pouze tehdy, pokud je jejich spis naopak zveřejněn. Představte si, kdyby třeba takového Nečase soudil nějaký takový Grygárek! No a kdyby veřejnost vůbec nic nevěděla, tak asi jak by takový proces dopadl...?, no asi jak...?

M. Pechr 27.5.2014 11:32

Re: Ale co je to ten osobní údaj?

...krásně jste trefil vlastní bránu, jelikož to podstatné jsou ti nežádoucí mafiání, ale co se souloží týče je nám do toho houbelec... ...jestli to bylo mezi dvěma souložemi, obědy nebo kávičkou a snídaní je vedlejší...

K. Luboš 27.5.2014 11:28

Ale co je to ten osobní údaj?

Asi takhle: nemůže být  zvěřejňováno a ani nikoho nemusí zajímat např. informace o tom jakou má premiér stolici, kolikrát za noc močí a ani o tom,  jak moc má zvětšenou prostatu. To jsou ryze osobní údaje, na tom se všichni shodneme. Ani když se třeba prezident vožere jako doga, tak ani v tom bych se moc nepitval.

Ale pokud premiérova metresa přiměje premiéra mezi dvěma soloužemi, aby na významné místo ve státní správě jmenoval nějakého koně profláklých českých mafiánů, tak to je podle Vás „osobní údaj“?  Ujišťuji Vás, že je to věc maximálně veřejná!

P. Papež 27.5.2014 11:23

Re: Většího v... těžko pohledat

Soudruhu Malečku, ČSSD má velkou kliku, že se vyšetřování uvolnila až za vlády ODS. Být to dříve, spousta současných špičkových státních a stranických členů ČSSD by byla vyšetřována (viz Sobotka, Fencl, Pallas, Zeman a další).

Z. Bureš 27.5.2014 11:02

Re: Tak........tak........tak........

Tu obrovskou chybu, kdy jsme "slyšeli trávu růst".....kdy jsme nechtěli být jako oni.....kdy láska měla vítězit nad lží a nenávistí - tu obrovskou chybu, kdy jsme měli vzít provazy (tehdy jich jako jednoho z mála.....bylo dost) - a začít konat, tak tu Óbr-chybu už nevrátíme !!!

A bolševická, smrdlavá vražedná Lůza.....má nyní z naší naivity - a blbosti.....nelíčenou radost - a mají nás za neschopné voly !!!

M. Pechr 27.5.2014 10:54

Re: Každý klacek má dva konce

:-))

M. Pechr 27.5.2014 10:52

kocourkov

...o ochráncích osobních údajů si myslím už dávno své... ...tam kde je to podstatné nic neochrání, jinde naopak brzdí dobrou věc...

Z. Bureš 27.5.2014 10:49

Naprosto přesně a trefně popsáno !!!

A pokud chceme hledat toho, kdo za bezprecedentními kroky Ištvána, Šlachty.....a dalších stojí a řídí je - tak je NUTNO nejprve přemýšlet o tom, kdo z jejich jednání má (....a měl)největší prospěch a užitek !!!

Tam je třeba hledat - tam bude ten "zakopaný pes" !!!

P. Vaňura 27.5.2014 10:47

"Armády osvobozující nacisty

týranou Evropu," resp. ty západní, ale hlavně jejich VELITELÉ a rozhodující POLITICI si především měli uvědomit, že náhrada nacismu komunismem ŽÁDNÉ OSVOBOZENÍ NENÍ A NIKDY NEBYLO!

P. Vítek 27.5.2014 10:43

Re: souhlas s autorem

Doufam,ze v justici jeste existuji normalni slusni lide.A ze se prokaze o co slo..a ze se Necas vrati do cela Ceska (a ke sve zene....a zrusi dotace na solar a biopaliva a znovu omezi statni zkazky a vyhodi Pospisily....to se mi dnes zdalo)

Z. Bureš 27.5.2014 10:42

Re: Každý klacek má dva konce

Který Vůl.....Vám dal občanku...???

Jiný dotaz nemám.....

J. Balcar 27.5.2014 10:42

Právo na spravedlivý proces

Je zaručeno právo na spravedlivý proces člověku, jehož spis je zveřejňován na pokračování v denním tisku?

P. Vítek 27.5.2014 10:38

Re: Souhlasím s p. autorem!

Ti ha.jzli komunisticti propasli obrovskou prilezitost mlcet.Lidi tem drzym, 40 let provokujicim ,smradum nabidli odpusteni(naseptavacske havlovsko-rychetsko-jicinske Nejsme jako oni)A ted navic prechazeji do utoku.Je cas se branit,JSME JAKO ONI!Vsichni si ty rodiny prece jeste pamatujeme ne?Nez se jim podari zrelativizovat vsechno co udelali a zamichat se mezi normalni lidi.A nejhorsi je,ze ta skodna,ktera tady dela bo.rdel dodnes(jak na uradech,tak s nimi sehrani "soudruzi kapitaliste")jsou zase jen jejich rudi pasaci.Naproste absurdni drama V Havla

J. Čapková 27.5.2014 10:29

souhlas s autorem

nejsem příznivcem ODS ani pana Nečase a jeho ženy, ale to co se děje kolem jejich milostné aféry je hnusné. Snad je účelem, aby se jejich manželství hodně otřáslo. Je to odporné.  Zloba a nenávist nás živí.

J. Slanina 27.5.2014 10:17

Re: Souhlasím s p. autorem!

Nedokonalý zákon, tedy s tou velezradou pouze pro prezidenta. Ale vy, bolševici, byste se měli tetelit radostí, protože kdyby platil pro všechny, už byste dávno všichni seděli.

J. Slanina 27.5.2014 10:14

Re: Každý klacek má dva konce

Ano, každý klacek má dva konce, akorát že ty, soudruhu, ho držíš za ten posraný konec.

F. Matousek 27.5.2014 9:11

souhlas s autorem

jenom nechápu, ze je tento Istvan tak vsemohoucí? I laik dnes tusí a odborná scéna má jasno, ze se zde jedná o hon na carodejnice. A to neexistuje síla, která by toho pána zastavila ? To není nikomu zodpovedný a smí, co ho napadne ? V jakém státe to zijeme ? 

Podle mého se ten clovek zbláznil.

K. Luboš 27.5.2014 8:58

Každý klacek má dva konce

Jó, to když nám unikla Kubiceho zpráva, tak to bylo úplně v pořádku a všichni pravičáci přímo chrochtali blahem. Ale v případě p. Nečase se jim to tak už nějak moc nelíbí...

A soukromá korespondence? P. Nečas nebyl žádný hejhula, ale premiér České republiky a ten žádné soukromí nemá. A proč by taky veřejnost neměla vědět, že ve Strakovce panovaly poměry jako ve Francii za doby krále Ludvíka XV. a madame Pompadour?

K. Luboš 27.5.2014 8:45

Souhlasím s p. autorem!

Pokud p. Ištvan hodnotí aktivity pí Nagyové a spol. jako sabotáž, tak to je fakt úplně mimo mísu. Přece se jedná se o jasnou velezradu (zločin proti státu spočívající v jednání proti státu, jehož je člověk občanem....proti základním hodnotám hájeným státem...) Bohužel se velezrady může dopustit pouze prezident...