29.11.2021 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

KAUZA NAGYOVÁ: Už přestává legrace

V současné probíhající přípravě státního zastupitelství na soudy v kauze "Nagyová" jsem si zvykl na ledacos. Poté, co jsem se dozvěděl, že obžalovaní se dopustili i zločinu sabotáže proti našemu státu, jsem se pouze zasmál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Vondráček 27.5.2014 8:38

Re: Většího v... těžko pohledat

Zkuste zrcadlo, jednoho uvidíte :-)

P. Lenc 27.5.2014 8:24

Re: A co ty kabelky?

Zatím se ví o jedné, údajně za patnáct tisíc.Ostatní se nějak ztratily zároveń i šperky za miliony.A čacký Ištvan nemoha je najít, našel sabotáž státu.No není to obdivuhodné?

V. Heidlerová 27.5.2014 8:23

Re: Většího v... těžko pohledat

Jste evidentně docela dobrý stylista, tak se jen ptám - kde jste byl Vy, proč nepublikujete, nezaložíte stranu, nebo do některé nevlezete (asi jste), proč plýtváte svými moudry jen v diskusích? Škoda Vaší potence - Většího v... těžko pohledat.

P. Lenc 27.5.2014 8:18

Re: Většího v... těžko pohledat

On není eskamotér, on je jenom Maleček.

J. Slanina 27.5.2014 8:16

Re: Většího v... těžko pohledat

No bodejť, přiblblíku. Máš estébácké praktiky v malíčku. Jsi nepohodlný a nic na tebe nemáme? Tož se na té fotce označí zády stojící pán, jak čůrá na růžičky v parku, za tebe a máš po žouželkách.

P. Vítek 27.5.2014 7:28

Re: Už se těším

Je nacase udelat stejny tlak ulice na zachranu Necase.Jestli pujde sedet jeden z nejslusnejsich politiku,ktery zacal cistit tenhle ods i tenhle stat(vykopnul napr Pospisila-to jeste jednou docenime!)a vladnou nam ti,kteri to tady cele rozkradaji a nici uz pomalu pres 70 let,tak vezmu srp a kladivo a jdu do ulic

P. Vítek 27.5.2014 7:21

Re: Většího v... těžko pohledat

Ses eskamoter Malecek.Strach v partaji o nezaslouzene koryto te naucil prekombinovavat

P. Maleček 27.5.2014 6:59

Většího v... těžko pohledat

Autor píše že tady (ve spojení s úniky z vyšetřovacích spisů) končí veškerá sranda. Ona vážený pane veškerá sranda končí pro několik milionů lidí, jejichž kvalita života je vázána na kvalitu veřejné správy státu - což jsme nejen přes sociální oblast, ale i přes třeba bezpečnost, školství a zdravotnictví téměř všichni.

A tahle kvalita veřejné správy byla těžce narušena masivním rozkrádáním veřejných zdrojů - tj. daňových výnosů a majetku státu těmi, které reprezentuje právě případ Nagyová - Nečasová. Kde bylo vaše rozhořčení, když rozkrádání státu jelo pod dozorem hlavně ODS, ale i za mlčení a přihrabávání si i socanů a komoušů jak dobře namazaný stroj.

Kde byly vaše obavy, když aby bylo z čeho krást se zvyšovaly daně a rubaly sociální dávky především těm nejpotřebnějším, kteří se nemohou bránit. To jste mlčel nebo si dokonce lebedil jak to skvěle funguje?

Úniky z vyšetřovacích spisů nejsou nic pěkného, ale když pomůžou tyhle pijavice odstřihnout od státních financí a majetku jen dobře. To nemluvě o tom, že mohou být dílem ďáblových advokátů ty pijavice hájící, aby znemožnili jejich řádné odsouzení, když už se nemohou k rozkrádání státu vrátit.

Armády osvobozující nacisty týranou Evropu také postupovaly v rozporu s nacistickými zákony - chcete je kvůli tomu také odsuzovat?

P. Rajman 27.5.2014 5:39

Únik relevantních informacI

je stejná fikce jako příklad pomluv, které zde zveřejnil autor. A slouží a) tisku, b) tisku, c) teoreticky obžalovaným resp. jejich advokátům-pokud jsou v nich snadno vyvratitelné informace, které odvádI pozornost a d) škodí státním zástupcům a částečne soudcům, které pokud jsou "bulvární" dopředu ovlivňují, nebo je pokud jsou profesionálové chozenIm po ulici minimálne obtežují a ruší.

I. Dekyský 27.5.2014 2:08

Už se těším

jak dělníci z továren, notně podporovaní pravdoláskařskými presstitutkami a Pražskou kavárnou, budou hromadně podepisovat petice žádající trest nejvyšší. Podpisové archy již k vyzvednutí u soudruhů Šídla, Palaty a Peňáse.

Z. Kulhánková 27.5.2014 1:12

Rozprostovlasatělé dcery krále Nabuchodonozora

jsou v poslední době v české politice vůbec zajímavé.

P. Pokorný 27.5.2014 0:50

Re: A co ty kabelky?

Vtip je v tom, že soudružka šéfredaktorka Sabina Slonková nechala nejdřív tisknout ceny v hodnotě deseti tisíců a pak čtnáct dní před volbama Syrovátkem přitvrdila a hodila to o nulu výš: cena 100 tisíc a výše. To je ta fraška.

V. Mlich 26.5.2014 22:57

A co ty kabelky?

Už se aspoň zjistilo, jestli jsou pravé, anebo koupené na vietnamské tržnici?