17.6.2021 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

HISTORIE: Když se utahovala oprátka

Jaro přesně před sedmdesáti lety bylo jedním z nejtragičtějších období našich dějin. Poúnorová režimní hydra běsnila, hledala třídního nepřítele na všech stranách a nikoho nešanovala. Dramata, která zůstala veřejnosti skryta i v těchto několika dokumentech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 9.5.2020 21:13

No jo, dnes by byla nejspíš taková opatření proti levicovým radikálům nepřípustná. Kupříkladu Antifa jsou ti hodní.

Leda proti nějakým označovaným za tzv. pravicové snad ... ač pravicové radikály u nás vlastně nemáme, všelicí hololebci a nácci nemají s pravicí nic společného; že se nemají rádi s levicovými radikály typu Antify na pravicovost nestačí.

P. Grigar 9.5.2020 20:01

.. Pane Victorine, rezignace není mojí prioritou, ovšem uvítal bych aspoň stručný nástin realizovatelné nápravy stran KSČ a jejích pohrobků.

Pokud ve svém trávníku včas nezačnu s potlačením růstu pampelišek, ze tři vegetační období mám po trávníku. A budu ho muset zarýt, nechat vzejít plevel a znovu zarýt a nechat vzejít plevel a znovu zarýt.

Nebo hned při prvním výskytu žlutých kytiček použít selektivní herbicid, ač nemám takové chemikálie v lásce.

Uplynulo už třicet roků.

P. Victorin 10.5.2020 6:00

Pane Grigare, špatně jste mne pochopil. Nikdy jsem netvrdil, že je možná náprava KSČ, či jejích pohrobků KSČM, naopak vždy jsem tvrdil, že jejich náprava je nemožná. Je ale možné napravit polistopadovou chybu v tom, že byla KSČM povolena, jejím dodatečným ústavním zákazem... Rozumíte?