23.1.2022 | Svátek má Zdeněk


Diskuse k článku

GLOSA: Vlastizrada a vlastizrada

Klausova amnestie mezi nás vypustila lidi s dohledatelnou minulostí a s čitelným trestním rejstříkem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 2.6.2015 16:34

Výborný a velmi potřebný článek!

To, že pozicí panem Jemelíkem vyjmenovaných pučistů neotřáslo ani to, že jejich vyšetřování a soudní dokazování se mění na neustále prodlužovanou tragikomickou frašku, a že by dokonce měla po vytvoření navrhovaného speciálního, nikomu v této zemi neodpovídajícího, do všech "korupčních" kauz právo kdykoli vstupovat mající "inkvizici"(!!!) svědčí o tom, že ti viditelní pučisté jsou pouhými "poskoky" mnohem větší moci. Uvědomíme-li si, že tímto pučem byla politicky zničena jediná vládní pravicová (nepopulistická), politickou korektnost odmítající, neEU-hujerská strana u nás (a vlastně i v celé EU), pak se nám podle osvědčené zásady "Qui bono" okruh dostatečně mocných aktivních opor zmenší na "Brusel" a velvyslanectví USA (vyškolilo Bradáčovou i Ištvana) a okruh horlivých byť nedůležitých našich EU-hujerských poskoků ve všech stranách, hnutích a masmédiích!

I v kause "Čunek" stál pan Ištvan na zcela špatné (byť podle momentálně překrouceného práva zákonné) straně. Neměli bychom zapomenout ani na rozhodující podíl pana Ištvana na světově bezprecedentním a zcela nezákonném oloupení našeho státu Švýcarskem (cca o 14 miliard) v souvislosti Švýcarska se vůbec netýkající, privatizací MUS!

Bude poučné sledovat, kam až jeho zuřivá mstivost dojde (viz např. Vesecká, Grygárek,..) a kdy ho konečně jím spuštěná revoluce "sežere"!

B. Rybák 2.6.2015 16:48

Re: Výborný a velmi potřebný článek!

"vstupovat mající" měním na "vstupovat majícího útvaru stát politickou"